Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

agolac

Na međunožju imam toliku rupu da bi me netko mogao naguzuti. Poslikam ti jedan dan tu kvalitetu  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Listopad 28, 2018, 00:03:27
A ne znam točno sad. Nakon tog mojeg su ih počeli zvati sand, ili je ovaj moj ustvari sand 1. Moram pogledati. Nije goretex već neki njihov tada hydratex. Kupljeno u tc motoshop. 3 season. Membrana je drugi sloj. Treći sloj je thermo.

Bilo je više modela, sve imaju tri sloja...Moja nakon 30 tkm ko nova, samo izbijelila, :ooda:
Imam i njihovi gortex...

Kakve su to rupe u pitanju?

iviccaa


agolac

Citat: Patak  u Listopad 28, 2018, 00:10:55
Bilo je više modela, sve imaju tri sloja...Moja nakon 30 tkm ko nova, samo izbijelila, :ooda:
Imam i njihovi gortex...

Kakve su to rupe u pitanju?

Rupe na vanjskom sloju koji bi trebao biti neki žešći materijal za struganje po cesti. Kad pada kiša samo mi zalijeva joja dok nemam bazen. :buahaha: Taj njihov hydratex nije izdržao ni prvu kišu. Ono, nisam pao na joj i strugao po cesti. Samo sjedenje. Ok sjedenje 50-60 tkm, ali kažem, frend ima ixs s tri puta više km i nema rupa a membrana kao nova. Drugi frend je isto uzeo kao i ja. Negdje oko Gruppo Sella, ja oblačim kišnjak jer već znam, a on faca probao dalje. Na vrhu prijevoja ušli u birc da ga "ocjedimo" i vlasnik skoro puko jer je ovaj bio toliko natopljen da je natopljena spužva malo reći. Potok iz njega  :buahaha: Ustvari od tad sam rekao da me zaboli za goretex odjela. Za mene samo kišnjak. I manje muke po ljeti. Goretex samo čizme i rukavice  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Da pojasnim zašto samo kišnjak. Bilo koje odjelo pa i goretex će se natopit kiše i biti 3 kg teže. Dok se voziš osjeti se i hladnoća. S goretex voda neće doći do tebe no svjedno je to natopljeno. Ok, osuši se to za sat dva vožnje (ako ne pada cijeli dan). Za navuć kišnjak mi treba par minuta. Ako pogledam cijene goretex odijela, ja osobno ne vidim neku prednost, prvo financijsku naspram kišnjaka... To je samo moje mišljenje.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Listopad 28, 2018, 00:58:58
Da pojasnim zašto samo kišnjak. Bilo koje odjelo pa i goretex će se natopit kiše i biti 3 kg teže. Dok se voziš osjeti se i hladnoća. S goretex voda neće doći do tebe no svjedno je to natopljeno. Ok, osuši se to za sat dva vožnje (ako ne pada cijeli dan). Za navuć kišnjak mi treba par minuta. Ako pogledam cijene goretex odijela, ja osobno ne vidim neku prednost, prvo financijsku naspram kišnjaka... To je samo moje mišljenje.

I moje :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Zoran

Citat: agolac  u Listopad 28, 2018, 00:58:58
Da pojasnim zašto samo kišnjak. Bilo koje odjelo pa i goretex će se natopit kiše i biti 3 kg teže. Dok se voziš osjeti se i hladnoća. S goretex voda neće doći do tebe no svjedno je to natopljeno. Ok, osuši se to za sat dva vožnje (ako ne pada cijeli dan). Za navuć kišnjak mi treba par minuta. Ako pogledam cijene goretex odijela, ja osobno ne vidim neku prednost, prvo financijsku naspram kišnjaka... To je samo moje mišljenje.

I moje  :thumbup:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Ćoso

I moje. Najbolji kišnjak (imao sam 2 prije i oba su promočila) je od Revita. Nakon što sam ga ja kupio (i isprobao), preporučio sam ga ljudima oko mene i svi su zadovoljni (link https://www.tc-motoshop.si/si/rev-it-cyclone-2-h2o-neon-yellow-dezna-jakna-i49913.shtml)

Grba

Ja uzo u Dechatlonu kišne hlače za bicikliste... 100kn. Na putu za Estoniju tjedan dana kiše i nisu promočile. Dainese čizme promočile nakon 2 sata i do doma se nisu osušile
098 737 604

Ćoso

Citat: Grba  u Listopad 28, 2018, 07:37:52
Ja uzo u Dechatlonu kišne hlače za bicikliste... 100kn. Na putu za Estoniju tjedan dana kiše i nisu promočile. Dainese čizme promočile nakon 2 sata i do doma se nisu osušile
...To je to...Vjerojatno isti sastav, samo što na račun "moto" i Revi't imena podebljaju cijenu

Općenito sam jako zadovoljan s Dechatlonom (uzimao sam opremu za jedrenje kod njih i super sam zadovoljan)

zander

Coso ja imam BMW kisnjak :P...sa zutom crtom preko rukava....i nema promasaja koliko je jak, debeo materijal i naravno nema sanse da propusti....testirano vise puta i vise ga ne vadim iz bocnog desnog kofera bocnog... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Ah da ....na Aliju ima Revit modela starijih koji se tamo i siju...i sili su se...sumnjam da se Sand III tamo radi ali sve je moguce...sto nema veze , ako ga tamo siju pojavice se kada Revit napravi IV, i kupicu tada za 200E celo odelo.... :smijeh:

A BMW Rallie II nosim vec 9 godina i nema blede boje, nema pukotina, rupica i cega god....sem fleka od ulja po kolenima i zelenila na gujici od trave  i tragova buba koji se ne mogu oprati....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Evo i mog kišnjaka, original od Engleske policije na motorima :) :...poklon od dragog prijatelja Saxija  :-*

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED