Problem sa "gutanjem" gasa

Autor Mrki, Lipanj 17, 2019, 10:16:55

« natrag - naprijed »

jeeves

Mrki, ovo se događa samo kad je motor vruć (3 crtice) ili nema veze s temperaturom motora?

Lamda sonda je spojena ili si ubacio varalicu?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

bajki

Dešava se i kod vrućeg i kod hladnog motora. Lambda je spojena.

Dodatno je čudno da motor pri turiranju nema problema, već samo u vožnji.

TPS i novi i stari se jako čudno ponaša pri podešavanju. Podesiš ga i sve je OK i kada ga ideš stegnuti, crtica pobjegne.

Preko cca 4000 o/min motor radi dobro i nema gutanja, samo do 4000 o/min se dešavaju problemi i to u vožnji.

Stjepko


Osy



jeeves


Stjepko

Stavi original ili varalicu lambde pa onda probaj

Mrki

Otvoreni auspusi su bili na motoru 4000km prije nego što su se problemi počeli dešavati, bez ikakvih problema..

bajki

Citat: jeeves  u Prosinac 10, 2019, 08:50:50
Isto se događa sa i bez db killera?

Nismo probali sa killerima jer je motor prije dobro radio i bez db killera.

bajki

Citat: Stjepko  u Prosinac 10, 2019, 08:59:06
Stavi original ili varalicu lambde pa onda probaj

Kako izgleda ta varalica sonde i gdje ima toga za nabaviti?

Ponti

S kawasakijem uvijek neki problemi  :smijeh:

Stjepko


bajki

Hvala, već je dogovoreno sa Jeevesom! :thumbup:

Jure

Pozdrav Mrki, inače ne pišem po forumu ali na ovu temu se moram javit jer IDENTIČAN problem imam i sam. Razvoj događaja je bio isti osim tvog putovanja koje je bilo duže.
Motor mi je u servisu, rastavljen je i pregledan kompletno bez rezultata.
Agolac ima ideju resetirat ECU na tvorničke postavke, pa ću mu poslat svoj danas.
Ako imaš nekog dovoljno hrabrog a da vozi Stroma (pravog, orginalnog, Suzuki V Stroma) probaj stavit njegov ECU u svoj KLV. U slučaju da se taj ECU "pokvari" sudjelovat ću trošku 50%. Obećajem  ;)

zubakis

Citat: Jure  u Prosinac 10, 2019, 14:15:02
Pozdrav Mrki, inače ne pišem po forumu ali na ovu temu se moram javit jer IDENTIČAN problem imam i sam. Razvoj događaja je bio isti osim tvog putovanja koje je bilo duže.
Motor mi je u servisu, rastavljen je i pregledan kompletno bez rezultata.
Agolac ima ideju resetirat ECU na tvorničke postavke, pa ću mu poslat svoj danas.
Ako imaš nekog dovoljno hrabrog a da vozi Stroma (pravog, orginalnog, Suzuki V Stroma) probaj stavit njegov ECU u svoj KLV. U slučaju da se taj ECU "pokvari" sudjelovat ću trošku 50%. Obećajem  ;)
Jure jel tvoj crni KLV u Jukića?