Nosac mobitela

Autor Paf, Ožujak 05, 2021, 12:32:16

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: gogs  u Kolovoz 11, 2021, 11:29:37
https://www.aliexpress.com/item/1005001620002367.html?invitationCode=Z3NCaVlXNFZ3MXFKczdORmtUSDdwVU9HbmFKZkVuUUNXS3pjRGhxbnFhZ0cwMWJFdkUraER3PT0&srcSns=sns_Copy&spreadType=productdetail&bizType=sellerinvite&social_params=60037544122&spreadCode=Z3NCaVlXNFZ3MXFKczdORmtUSDdwVU9HbmFKZkVuUUNXS3pjRGhxbnFhZ0cwMWJFdkUraER3PT0&aff_fcid=a90ad2327dab404a8079e3e06d062f25-1628673490274-05523-_uxTjB7&tt=MG&aff_fsk=_uxTjB7&aff_platform=default&sk=_uxTjB7&aff_trace_key=a90ad2327dab404a8079e3e06d062f25-1628673490274-05523-_uxTjB7&shareId=60037544122&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=dd89da7df9a148789300895ddce7952e


Evo sam sebe da demantiram. Ovo je jedno najobičnije kinesko govno.

Danas sam na 40 km na sat naletio na šaht i ode novi super skupi mobitel ko iz katapulta  :-\  Uspio sam ga malo nogom u letu dohvatiti pa djelomično ublažiti pad. Motor mi se ugasio, nisam pao al skoro  :smijeh:  odmah zaustavio promet i s drhtavom rukom okrenem mob a on čitav  :-*  Srećom pa je bio u maskici

GS ima prednji dio fiksan i za njega je OK ali stromu je vizir flexibilan i dosta vibrira pa eto je ga ne preporučujem.

Danas ga skidam dole i vraćam stari željezni na šarafanje.
Pa da..Drago glup  :bzvz:

Citat: zorro  u Ožujak 06, 2021, 16:29:50
Ispao mobitel iz nosača, a vi i dalje preporučujete  :-\  :smijeh:
Jes da izgleda onak fensi  :-* ..baš za GS-ovce..al čim sam vidio na videu kakav ima prihvat  :bzvz: ne ulijeva povjerenje niti malo..no..svak zna svoje  :thumbup:
:P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

BTW Gogsčino..esi dobio onu pumpu ?
..pitam jer ja jesam nekidan..isprobao je..imam osjećaj da je baš ono dobra stvar  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Kolovoz 11, 2021, 12:54:45
BTW Gogsčino..esi dobio onu pumpu ?
..pitam jer ja jesam nekidan..isprobao je..imam osjećaj da je baš ono dobra stvar 
Es ti meni naručio onih gumica?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: munja  u Kolovoz 11, 2021, 13:00:35
Es ti meni naručio onih gumica?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
jesam  :thumbup: ..zaboravio ti dat kad si bio nekidan
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Kolovoz 11, 2021, 13:01:42
jesam  ..zaboravio ti dat kad si bio nekidan
Nemoš više nikog zajebat a baš sam te htio navuč

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 11, 2021, 12:06:34
Btw. jesi čitao koliko su štetni loši nosači sa mobitele odnosno za kamere u njima. Plati nosač bar 30% kolko ti vredi mob i nebuš imo problema. A najbolje i najeftinije  je što kaže Suki, uzmi GSa, GS je zakon! Imamo jenoga R1250R  ak te zanima.  :)
Da..definitivno loši nosači sjebu senzore kamera na mobitelu
Nije točno da nosač mora biti skup da bi ublažio te negativne vibracije
Tko god ima dobar i skup mobitel na motoru preporučujem ovaj:

https://www.ebay.com/itm/Bike-Grip-Motorcycle-Car-Mount-USB-Charger-Cellphone-Holder-For-Mobile-Phone/233293448722

Vibracije su minimalne em zbog elastičnih čeličnih "ruku" i na krajevima gumeni prihvati..metalna kugla na kraju prihvata volana. Garantiram da nema šanse da ispadne mobitel..ak meni nije ispao po šumama i gorama neće ni vama na šahtu ili rupi u asfaltu  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: munja  u Kolovoz 11, 2021, 12:43:13
Ako moram uzeti Gsa zbog mobitela, bacit ću mob u Savu prvom prilikom

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Ne dipr, a htio si kupiti žutog GSA od Lave :P

VUCIBATINA

Ma sve vodi tomu,ishod je neizbježan
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

gogs

Citat: zorro  u Kolovoz 11, 2021, 12:52:32
Pa da..Drago glup  :bzvz:
:P

Štajaznam...tako mi Munja rekao  :smijeh:

hehehe...znam za ovaj tvoj dole citat zato sam se i nadovezao na ovu temu.  ;)

Nego, malo kasnije kako bi rekao beli. Nakon šta sam cijelu garažu prekopao ne mogu pronaći sve djelove od starog nosača neg sam primoran s ovim sutra krenuti na put  :-\  ...ako mi ispadne opet točno ću ga sjekirom sasjeć. Malo sam nategnuo oprugu a i naći ću neku gumicu za svaki slučaj.

gogs

Citat: zorro  u Kolovoz 11, 2021, 12:54:45
BTW Gogsčino..esi dobio onu pumpu ?
..pitam jer ja jesam nekidan..isprobao je..imam osjećaj da je baš ono dobra stvar  :thumbup:


Nisam na kraju ni naručio. Nekako mrzim iz dna duše Aliexpress i kupujem samo ako je za lijeka.

Imam onaj kompresor koji od kad imam somaru i ništa mjesta ispod sica ni ne koristim. Kupio sam si malu pumpu za bicikl pa se nadam da će mi to pomoć.....evo ova, taman se pakiram.




fatboy

Citat: gogs  u Kolovoz 11, 2021, 16:39:49

Nisam na kraju ni naručio. Nekako mrzim iz dna duše Aliexpress i kupujem samo ako je za lijeka.

Imam onaj kompresor koji od kad imam somaru i ništa mjesta ispod sica ni ne koristim. Kupio sam si malu pumpu za bicikl pa se nadam da će mi to pomoć.....evo ova, taman se pakiram.

To za luftic?  :smijeh:

munja

Citat: gogs  u Kolovoz 11, 2021, 16:39:49

Nisam na kraju ni naručio. Nekako mrzim iz dna duše Aliexpress i kupujem samo ako je za lijeka.

Imam onaj kompresor koji od kad imam somaru i ništa mjesta ispod sica ni ne koristim. Kupio sam si malu pumpu za bicikl pa se nadam da će mi to pomoć.....evo ova, taman se pakiram.
Oćeš li ti s tim balone puhat?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: gogs  u Kolovoz 11, 2021, 16:36:18
Štajaznam...tako mi Munja rekao  :smijeh:

hehehe...znam za ovaj tvoj dole citat zato sam se i nadovezao na ovu temu.  ;)

Nego, malo kasnije kako bi rekao beli. Nakon šta sam cijelu garažu prekopao ne mogu pronaći sve djelove od starog nosača neg sam primoran s ovim sutra krenuti na put  :-\  ...ako mi ispadne opet točno ću ga sjekirom sasjeć. Malo sam nategnuo oprugu a i naći ću neku gumicu za svaki slučaj.
Drnda možda mlinčić?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gogs

Vidi ih.....tri mudraca. Gašpar, Melkior i Baltazar  :smijeh: :ebudale:

Grba

Citat: gogs  u Kolovoz 11, 2021, 16:36:18
Štajaznam...tako mi Munja rekao  :smijeh:

hehehe...znam za ovaj tvoj dole citat zato sam se i nadovezao na ovu temu.  ;)

Nego, malo kasnije kako bi rekao beli. Nakon šta sam cijelu garažu prekopao ne mogu pronaći sve djelove od starog nosača neg sam primoran s ovim sutra krenuti na put  :-\  ...ako mi ispadne opet točno ću ga sjekirom sasjeć. Malo sam nategnuo oprugu a i naći ću neku gumicu za svaki slučaj.
Deni ga v žep,skupa s nosačem
098 737 604