DL650 K7 ABS 53000 km vraćanje u život

Autor agolac, Siječanj 20, 2018, 22:29:28

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Imaš limunske kiseline u Plodinama ili bilo kojoj trgovini mješovite robe :thumbup:

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 27, 2018, 21:02:03
Imaš limunske kiseline u Plodinama ili bilo kojoj trgovini mješovite robe :thumbup:

Super  :gimme5: Veća količina? Ono tipa litra, da nije za limunadu  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

munja

imaš i sredstvo za skidanje hrđe,20 kn litra.

agolac

Citat: munja  u Siječanj 27, 2018, 21:09:12
imaš i sredstvo za skidanje hrđe,20 kn litra.

:thumbup:
Pogledam i to. Valjda ima npr u Tokiću...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 21:04:00
Super  :gimme5: Veća količina? Ono tipa litra, da nije za limunadu  :smijeh:
Limunska kiselina je u prašku/granulama..a ne u tekućini..bem te smotana  :smijeh:
..imaš pakovanja od 100 grama do 1 kg
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Siječanj 27, 2018, 21:39:13
Limunska kiselina je u prašku/granulama..a ne u tekućini..bem te smotana  :smijeh:
..imaš pakovanja od 100 grama do 1 kg

Tnx. Panj sam za to. Ne koristim pa ne znam. Potražim :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Mi za čišćenje kuhala za vodu koristimo ovo, u zrncima ja kao šećer, pakiranje od 200 ili 500 grama. Odlična stvar :thumbup:

Patak

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 19:48:33
Imam ovaj... Koliko je dobar ne znam. Nije profi. Samo zovi. Pošaljem ti ga poštom pa se igraj...i vrati poštom



Svaka čast :bravo:! Karb je za sada čist, očistio sam ga prije 2-3 tkm ovu sezonu bude izdržao a za jesen se čujemo. Hvala unaprijed!

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 27, 2018, 21:41:13
Mi za čišćenje kuhala za vodu koristimo ovo, u zrncima ja kao šećer, pakiranje od 200 ili 500 grama. Odlična stvar :thumbup:

Odlično, hvala. To sutra kupujem :thumbup:
Jebiga, žena čisti po stanu, ja šarafam  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Patak  u Siječanj 27, 2018, 21:44:41
Svaka čast :bravo:! Karb je za sada čist, očistio sam ga prije 2-3 tkm ovu sezonu bude izdržao a za jesen se čujemo. Hvala unaprijed!

Gdje si ga čistio do sad? Netko s profi opremom?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

munja

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 21:11:25
:thumbup:
Pogledam i to. Valjda ima npr u Tokiću...
imaš u svim prodavaonicama boje i lakova

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 21:46:06
Gdje si ga čistio do sad? Netko s profi opremom?

S loctite čistač karburatora + kompresor. Nije loše, ali bi ga htio detaljno očistiti...

agolac

Dobra pegla...i hard disk  :buahaha:
Nadam se da nije ostalo puno na njemu a da nije bekapirano
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain