WRC Trakošćan

Autor jalni, Veljača 20, 2024, 09:02:23

« natrag - naprijed »

Suki

Otvoren 2 prsta za sve opcije. Dolazim u svakom slučaju.
:moto2:

098 9232180

fatboy


Martin

 :misli: ok, WRC traje od 18.-21.4., koje dane si planirao da bi bilo druženje??

petak, subota i nedjelja  :ooda:  :ooda:  ili samo subota i nedjelja  :huh:


 :smijeh:  :smijeh: 
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Citat: Martin  u Veljača 21, 2024, 20:39:57:misli: ok, WRC traje od 18.-21.4., koje dane si planirao da bi bilo druženje??

petak, subota i nedjelja  :ooda:  :ooda:  ili samo subota i nedjelja  :huh:


 :smijeh:  :smijeh: 
Petak za nas iz daljeg  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Hvale vrijedna ideja! :thumbup:
Ti, ti, ti si moj hit, ti si moja ideja 777

agolac

Uuuuu odlično. I'm in, broji me.... Ajmo ekipa :P
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jalni

Citat: Martin  u Veljača 21, 2024, 20:39:57:misli: ok, WRC traje od 18.-21.4., koje dane si planirao da bi bilo druženje??

petak, subota i nedjelja  :ooda:  :ooda:  ili samo subota i nedjelja  :huh:


 :smijeh:  :smijeh: 
Petak-subota -nedjelja! Ak neko bude poželio doć i u četvrtak, nije problem!!!
091 4410491

Ćoso

Bravo deda...Javim se [emoji1303][emoji1303][emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Jel to ono natjecanje kad im izleti guma sa auta, pa je mi vatamo po cesti?

fatboy

Citat: zubakis  u Veljača 22, 2024, 08:34:44Jel to ono natjecanje kad im izleti guma sa auta, pa je mi vatamo po cesti?

To vi atlete i mlađi hvatate kotace, dok mi stariji seremo kako se sve to zapravo moze proci puno brze s takvim autima...jel mi kao "znamo"... :-\


zubakis


Toni

Buden li ikako mogao rado cu se doci podruziti!
Nije mi nista.

SirOliver

lajkam inicijativu :bravo:   :vino:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Ćoso

Citat: jalni  u Veljača 20, 2024, 09:02:23Pozdrav ekipa!
Nekak se sve rijeđe viđamo, družimo još rijeđe, pa nekako od lani kad su bili kod mene Slavonci+ Pero, nažalost jako kratko, rodila se ideja za malo veće druženje!
Datum je fiksni, vezan uz WRC Croatia, koji se održava, 18.04.- 21.04., brzinci su u Trakošćanu 21.04. (nedjelja, prva utrka prije 7h, druga malo iza 10h, bar je tako bilo zadnje dvije god.)
Smještaj- baza, rezervirano, bila bi planinarska kuća ,,Pusti duh", na Ravnoj Gori, 10-15 min.  do Trakošćana!
Ovisno o tome koliko nas bude:
Varijanta 1.
Do 10 ljudi, dom nebi uzimali, možemo biti kod mene u Klenovniku, koji su bili znaju, klopa cuga po dogovoru!
Varijanta 2.
Planinarska kuća ,,Pusti duh" ima 20 kreveta, kuhinja, wc i veliki prostor oko doma, za motore, roštilj i ako bude ,,šatoraša"! Hrana, piće u našem aranžmanu, prema dogovoru!
Ako bi nas bilo više od 20, u blizini je planinarski dom, Filićev dom na Ravnoj gori, (cca 500-600m od ,,Pustog duha"),dom raspolaže s 70 kreveta, al treba ranije rezervirat zbog planinara, tam bi eventualno prespavali!!!
Za one finijih guzica, hotel Trakošćan, napisao sam ranije, cca 10-15 min., motorom od Pl. Doma, mogu organizirat prijevoz od pl. doma do hotela!!!
A kako će biti s cestama (obično na takvim wrc-ovima zatvore ceste)...

Mislim da je vrijeme za neke "prijave" kako bi se znalo koliko ljudi...pa evo prijavljujem se za jedno spavanje sa subote na nedjelju (možeš odmah staviti i Gogsa, Drageca (Pile) :-))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!