Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Nije se problem nagnuti...treba i izaći iz zavoja...al još uvijek na motoru... :smijeh:

zander

Oprezno i polako...i nema problema! :) Stize se u tacku B. Pa C....i tako redom dugo godina i mnogo km... :thumbup:

Svi sto jure bas mnogo , ne postizu razliku vecu od par minuta....ako to vredi zivota, povreda, slomljenog motora , onda u PM...

Sretno svima!!!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy


Ponti

Citat: zander  u Travanj 25, 2018, 08:54:22
Oprezno i polako...i nema problema! :) Stize se u tacku B. Pa C....i tako redom dugo godina i mnogo km... :thumbup:

Svi sto jure bas mnogo , ne postizu razliku vecu od par minuta....ako to vredi zivota, povreda, slomljenog motora , onda u PM...

Sretno svima!!!!

Ako ću voziti kao baba, nema tu zabave .... ne radi se o vremenu, nego o dvije dijagnoze: ovisnost o adrenalinu i neizlazak iz puberteta  :smijeh:

zander

Sve to je tacno i jasno, samo treba preventivno delovati na mlade! :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

lalegator

Ponti, nisi mi baš bio brz onomad na snijegu, ali vjerujem da je adrenalin bio prisutan, a i svojevrsno pubertetsko zadovoljstvo...  :) ;) :beer:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

agolac

Citat: lalegator  u Travanj 25, 2018, 10:11:37
Ponti, nisi mi baš bio brz onomad na snijegu, ali vjerujem da je adrenalin bio prisutan, a i svojevrsno pubertetsko zadovoljstvo...  :) ;) :beer:

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Citat: lalegator  u Travanj 25, 2018, 10:11:37
Ponti, nisi mi baš bio brz onomad na snijegu, ali vjerujem da je adrenalin bio prisutan, a i svojevrsno pubertetsko zadovoljstvo...  :) ;) :beer:
:buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

..mošte se vi zajebavat  i kolegstvo otočno mi podjebavat..al haj kolko vas je u životu probalo provozati motor bar 200 m. po snijegu ili zaleđenoj cesti  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Travanj 25, 2018, 11:06:29
..mošte se vi zajebavat  i kolegstvo otočno mi podjebavat..al haj kolko vas je u životu probalo provozati motor bar 200 m. po snijegu ili zaleđenoj cesti  :tongue:

Nema teorije! A naročito kad sam vidio kako je Ponti prošao...  :smijeh: Ma, svaka čast kolegi na hrabrosti!  :thumbup:  :bravo:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: lalegator  u Travanj 25, 2018, 10:11:37
Ponti, nisi mi baš bio brz onomad na snijegu, ali vjerujem da je adrenalin bio prisutan, a i svojevrsno pubertetsko zadovoljstvo...  :) ;) :beer:

Kako nisam, vozio sam i tresnuo u drugoj :) 
Da sam imao samo malo gume za off prošao bih bez A, ali volim strogo cestovne gume i s njima se jednostavno ne može po snijegu.
Osim toga, na ovome svijetu ne bojim se ničega, pa ni metka u čelo, zar da se bojim malo snijega? A o drugom svijetu je već druga priča :smijeh:

Ponti

Citat: zorro  u Travanj 25, 2018, 11:06:29
..mošte se vi zajebavat  i kolegstvo otočno mi podjebavat..al haj kolko vas je u životu probalo provozati motor bar 200 m. po snijegu ili zaleđenoj cesti  :tongue:

Ljubim te u čelo, dobiti ćeš kokoš koju dobijem na motogp okladi  :)

sasaa

Citat: Ponti  u Travanj 25, 2018, 09:01:49
Ako ću voziti kao baba, nema tu zabave .... ne radi se o vremenu, nego o dvije dijagnoze: ovisnost o adrenalinu i neizlazak iz puberteta  :smijeh:
Pun si zivotnih mudrosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Saxi

Citat: Ponti  u Travanj 25, 2018, 09:01:49
Ako ću voziti kao baba, nema tu zabave .... ne radi se o vremenu, nego o dvije dijagnoze: ovisnost o adrenalinu i neizlazak iz puberteta  :smijeh:
Sve objašnjeno lepo , jasno svima

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


lalegator

Citat: Ponti  u Travanj 25, 2018, 14:07:28
Kako nisam, vozio sam i tresnuo u drugoj :) 
Da sam imao samo malo gume za off prošao bih bez A, ali volim strogo cestovne gume i s njima se jednostavno ne može po snijegu.
Osim toga, na ovome svijetu ne bojim se ničega, pa ni metka u čelo, zar da se bojim malo snijega? A o drugom svijetu je već druga priča :smijeh:

Svaka čast! Nadam se da ću ove godine konačno i ja 18.11. motorom do Vukovara. Svake godine kažem "sljedeće"...  ;)
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"