V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: zare  u Veljača 26, 2018, 14:55:35
Sad kad sm bili u Rimskim nije bilo nikakvih problema, s onog foruma su bili CHE i Brum sa ženama, s CHE-om i ženom mu smo se baš naprićali  :thumbup:
Ma glupo je uopće razgovarati na taj način...Iskreno, ne sjećam se da je to itko i spomenuo...a družili smo se svi

damjandugi

Koliko sam ja skužio iz Brumovega zapisa na onom forumu,on se baš nije nešto družio sa vam u Rimskim??????

jures

Čekaj sad je dado-ka čak dao prijedlog da se otvori onaj forum.....IB se diplomatski izgovorio da je zauzet...neč nikada...
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Lavandić

Citat: jures  u Veljača 26, 2018, 15:11:29
Čekaj sad je dado-ka čak dao prijedlog da se otvori onaj forum.....IB se diplomatski izgovorio da je zauzet...neč nikada...
Mene je stvarno strah da ćeš čovjeka iz Vrankvurta natući! Gdje se primaju oklade!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


jures

Citat: Lavandić  u Veljača 26, 2018, 15:16:33
Mene je stvarno strah da ćeš čovjeka iz Vrankvurta natući! Gdje se primaju oklade!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Ja sam miran čovjek, ne tućem se, a on nije čovjek riječi....zaključao me, izbrisao sve moje postove a ostavio sve moje teme....i ako sam ga 5 puta molio da ih briše, jer je to moje pravo...neče

Da nekoga natućeš moraš ga i vidjeti fizičko....a neće on tamo gdje sam ja :samaranje:
Bio lud, i prodao Stroma

Lavandić

Citat: jures  u Veljača 26, 2018, 15:23:09
Ja sam miran čovjek, ne tućem se, a on nije čovjek riječi....zaključao me, izbrisao sve moje postove a ostavio sve moje teme....i ako sam ga 5 puta molio da ih briše, jer je to moje pravo...neče

Da nekoga natućeš moraš ga i vidjeti fizičko....a neće on tamo gdje sam ja :samaranje:
Zašto je tebe banirao?!? Sad mi nije ništa jasno

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


jures

nečemo o tome, ovo je tema za Bugarsku - dođi tamo pa čemo uz pivo
Bio lud, i prodao Stroma

damjandugi

Mislim,da je počelo od ovoga.



Radi se o tome da kad netko trazi informaciju o sjedalu ili topu nece otici u predstavljanje novih korisnika. Samo se to tome radi.
Spreman sam ti pomoci da sredimo teme. Imamo malo novih tema o novim Stromovima i preinakama.
Covjek ti je  23.03.2016 zazelio dobrodoslicu na forum na kojem si tada bio vec vise od 3 godine...

Suki

Citat: Lavandić  u Veljača 26, 2018, 15:26:56
Zašto je tebe banirao?!? Sad mi nije ništa jasno

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
...zato što Jures ima bolji motor :) :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

damjandugi

Još nešto sam našao.


Nikakav grijeh, ali volio bih da jednom popricamo uzivo kako bih ti objasnio smisao foruma. Vidio sam da imas novo sjedalo. Informacija za nove clanove? Gdje si ga kupio? Koliko novaca? Kako se pokazao u koristenju? Vise fotografija? Imamo posebnu temu za to:

jures

ne treba temu prljati....idemo u Bugarsku :vino:
Bio lud, i prodao Stroma

zare

Citat: Ćoso  u Veljača 26, 2018, 14:56:48
Ma glupo je uopće razgovarati na taj način...Iskreno, ne sjećam se da je to itko i spomenuo...a družili smo se svi
:thumbup:

Osy

Citat: Ćoso  u Veljača 26, 2018, 14:56:48
Ma glupo je uopće razgovarati na taj način...Iskreno, ne sjećam se da je to itko i spomenuo...a družili smo se svi
Pa narravno, nije se nitko posvađao, to što je on specijalac je njegov problem. Ako budem išao u Bugarsku, a on bude tamo, za mene će biti kao da nije ni bio...i to se samo njega tiče...

Ćoso

Citat: damjandugi  u Veljača 26, 2018, 15:07:56
Koliko sam ja skužio iz Brumovega zapisa na onom forumu,on se baš nije nešto družio sa vam u Rimskim??????
Ne razumijem. Zar je napisao nešto? S kim se nije družio?