V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

gogs

Taština je zajebano stvar.

Ja sam mu rekao da podrži Istru, pa da ćemo mi iz Zagreba i okolice godinu iza organizirati, al ne....izletio je s objavom da će on.

Onda fuck of...  :finger:  Organiziraj si moto skup u Hrvatskoj s tri motora iz Hrvatske.  :smijeh: Ostali su u Istri.



fatboy

Kad tastina evoluira, prelazi u ozbiljnu glupost... :bzvz:

Ćoso

Citat: gogs  u Lipanj 25, 2018, 08:02:34
Taština je zajebano stvar.

Ja sam mu rekao da podrži Istru, pa da ćemo mi iz Zagreba i okolice godinu iza organizirati, al ne....izletio je s objavom da će on.

Onda fuck of...  :finger:  Organiziraj si moto skup u Hrvatskoj s tri motora iz Hrvatske.  :smijeh: Ostali su u Istri.

glažar

Pa lokaciji je lahko prijavi več sada .

Koji otoci u hrvatskoj od Splita do Dubrovnika ima letališče

Ponti

Hahaha.... kada vidi uvjete tipa predujam, minimalni broj soba, prijave pa otkazivamja, jednokrevetne, bend, pa jos kada ispusi 200-300€ iz svog dzepa, onda ce biti poslije hebanja nema kajanja.

Prosao sam to i znam sto pricam tako mi uopce nije jasno kako on to misli dogovoriti sve preko telefona. Toliko sitnica treba utanaciti da je to cudo.

Ponti

Citat: glažar  u Lipanj 25, 2018, 08:55:41
Pa lokaciji je lahko prijavi več sada .

Koji otoci u hrvatskoj od Splita do Dubrovnika ima letališče


Krk

zare


glažar


Ponti


glažar

Ima varianta da se reši za tri telefonska klica.




Treba način budalu da ti odgovori na ta tri klica i da ona budala resava stvari

Ćoso


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


gianni


Danijel 23

Šibenik Solaris ( na pol puta)  i napravimo Jadranske susrete Stromera sa dvije ekipe: Srednjak i Novi.  Ziher bi bilo zanimljivo!  :ebudale: