V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Danijel 23  u Lipanj 25, 2018, 09:40:32
Šibenik Solaris ( na pol puta)  i napravimo Jadranske susrete Stromera sa dvije ekipe: Srednjak i Novi.  Ziher bi bilo zanimljivo!  :ebudale:

Pa bi, šta više to bolje. No ovo, "s tri telefonska poziva" odmah je jasno da ništa od toga.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: gogs  u Lipanj 25, 2018, 08:02:34
Taština je zajebano stvar.

Ja sam mu rekao da podrži Istru, pa da ćemo mi iz Zagreba i okolice godinu iza organizirati, al ne....izletio je s objavom da će on.

Onda fuck of...  :finger:  Organiziraj si moto skup u Hrvatskoj s tri motora iz Hrvatske.  :smijeh: Ostali su u Istri.
Sada i ti letiš sa srednjaka.. :D

A po meni nisi trebao tražiti podršku, jel da je kojim slučajem htio podržati onda bi to značilo da je i dobrodošao na susret.. a što se tiče većine ekipe na forumu mislim da nije..

zizu


Lavandić

Na Braču ima aerodrom!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Black Betty

Ja više ne kužim niš,jel oče ko malo pobliže objasnit situaciju,mislim na one koji su bili na susretu,šta kažu ljudi,kako je bilo,koji su planovi,dal se šta najavilo,ako je ,recite......
Prepostavka je majka zajeba

tibertov

Betty ti organiziras Pulu, nis se ne obaziri na drugo.

Black Betty

Vidim da su se počeli guzit jedni druge,te ovi forum te oni forum,mene izbacili i tu moja priča zvršava ,ja mogu bez bez njih kao oni bez mene,apsolutno se ne sekiram za srednji forum,ja več nešto tu pokrenuo pa čemo s vremenom davat informacije.Eto toliko od mene.
Prepostavka je majka zajeba

zizu

Tocno to.....za  mene srednjak ne postoji vise.....samo ti organiziraj a volio bi da ib dodje na taj susret da malo porazgovaramo...smece jedno
Citat: Black Betty  u Lipanj 25, 2018, 12:24:21
Vidim da su se počeli guzit jedni druge,te ovi forum te oni forum,mene izbacili i tu moja priča zvršava ,ja mogu bez bez njih kao oni bez mene,apsolutno se ne sekiram za srednji forum,ja več nešto tu pokrenuo pa čemo s vremenom davat informacije.Eto toliko od mene.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


zare

Betty ništa ne brini  :thumbup: dolazimo na taj susret

Ćoso

Citat: Black Betty  u Lipanj 25, 2018, 12:24:21
Vidim da su se počeli guzit jedni druge,te ovi forum te oni forum,mene izbacili i tu moja priča zvršava ,ja mogu bez bez njih kao oni bez mene,apsolutno se ne sekiram za srednji forum,ja več nešto tu pokrenuo pa čemo s vremenom davat informacije.Eto toliko od mene.

Danijel 23

Citat: zare  u Lipanj 25, 2018, 12:38:41
Betty ništa ne brini  :thumbup: dolazimo na taj susret
Potpisujem....mogu obavjestit i Digiće ak si za.

Osy

Betty, nastavi po planu, ako ti treba kakav savjet, pomoć, imaš koga pitati ;)

Danijel 23

Citat: Osy  u Lipanj 25, 2018, 13:42:35
Betty, nastavi po planu, ako ti treba kakav savjet, pomoć, imaš koga pitati ;)
Mi ćemo biti opozicija!  :smijeh:

gogs

Citat: Mrki  u Lipanj 25, 2018, 09:51:16
Sada i ti letiš sa srednjaka.. :D

A po meni nisi trebao tražiti podršku, jel da je kojim slučajem htio podržati onda bi to značilo da je i dobrodošao na susret.. a što se tiče većine ekipe na forumu mislim da nije..

To šta letim zabole me.

A ovo za podrzavanje se vidi da nisi bio ni na jednom susretu.  To sam mislio isključivo zbog Makedonaca, Crnogoraca, Srba i Slovenaca.  To su odlični ljudi koje.mi susrećemo godinama i koji su sad zbunjeni. Boli njih uvo za naše pizdarije....ljudi bi došli a ne znaju kamo i kod koga.




glažar

Citat: gogs  u Lipanj 25, 2018, 19:45:09
To šta letim zabole me.

A ovo za podrzavanje se vidi da nisi bio ni na jednom susretu.  To sam mislio isključivo zbog Makedonaca, Crnogoraca, Srba i Slovenaca.  To su odlični ljudi koje.mi susrećemo godinama i koji su sad zbunjeni. Boli njih uvo za naše pizdarije....ljudi bi došli a ne znaju kamo i kod koga.


Razmišljam vas u tome