V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

jures

Citat: Ćoso  u Veljača 26, 2018, 08:48:31


Ne piše da li je puni pansion, polupansion ili samo spavanje
imaš cijeli program gdje vidiš da su i večere i ručki

meni google sam nudi trnslate i vidim cijelu stranicu na engleskom. 2018 je momci....
Bio lud, i prodao Stroma

zizu

A zasto od njih nitko ne stavi na ovaj forum....bugari il vujce

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


jures

Citat: zizu  u Veljača 26, 2018, 08:58:18
A zasto od njih nitko ne stavi na ovaj forum....bugari il vujce

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
stavili su svoj link sa bugarskog foruma, i tamo sam pronašao. Šta ti treba više, sve je tamo.  :wind:

https://vstrom-bg.eu/myevents/int%D0%B5rnational-v-strom-klv-meeting-bulgaria-22-24-june-2018/
Bio lud, i prodao Stroma

zizu

Aha....

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


zander

PREVOD latinica :thumbup:

Zdravo kolege,

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na međunarodni skup na Suzuki V-Strom / KLV, koji će biti održan od 22. do 24. juna u Pamporovo, Bulgaria.

To je nastavak tradicionalnih sastanaka našeg foruma za prijateljstvo v-strom.hr i jedanaest zaredom. Prvi put će se održati u zemlji izvan bivše jugoslovenske federacije. Ponosni smo da bude domaćin ovog jedinstvenog događaja i pomoći približavanje ljubitelje motora i putovanja širom Balkana.

Pozvali smo goste iz: Hrvatske, Slovenije, Srbije, Crne Gore, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Grčke, Turske, Slovačke, Rumunije i drugih.





Za tu svrhu rezervirali smo Hotel Orpheus na prelepom planinskom mjestu Pamporovo.

Hotel ima 260 udobno opremljenih soba. Gosti banjskom sa zagrejanim zatvorenim bazenom, igraonica sa igrama, frizerski salon, otvoreni parking i podzemna garaža, Vi-Fi širom hotela.

GPS koordinate: N 41 65.239 E 24 69.440



SMJEŠTAJ I CIJENE ZA JEDNOG GOSTU:

Dve noci u jednoj sobi - 99 € / 194 lv

Dve noci u dvokrevetnoj sobi - 76 € / 149 lv



CIJENA UKLJUČUJE:

- Dve noći u hotelu Orpheus;

- Dva doručka bifea;

- Jedna večera na bloku;

- Svečanu večeru.

- Ručak i večera u restoranu Chevermeto.

- Majica sa logotipom sastanka (potrebna je veličina pre zakaza).

- DJ i orkestar za pivovsku zabavu i svečanu večeru.

- ostali troškovi vezani za organizaciju događaja.

Gosti hotela uživaju u besplatnom zatvorenom bazenu, saunu, parkingu i bežičnom internetu.



PROGRAM:

22.06.2018

12.00 - 18.00 Smeštaj

19.00 - 20.30 Večera buffet

20.30 - 24.00 Zabava za pivo.

PONUDA PROMOCIONALNE PESAMICE: PIJEVA ZAGORKA 0.500ml = 1 €


23.06.2018

7.30 - 10.00 Bife za doručak

10.00 - 10.15 Prikupite parkiralište hotela za snimak

10.30 - 12.00 Kolektivna vožnja u koloni oko Pamporova (oko 35 km). Put će biti zatvoren za naš događaj.

12.00 - 15.00 Ručak u tradicionalnom bugarskom restoranu "Chevermeto" sa malim programom i iznenađenjima

15.00 - 20.00 Slobodno vreme za jahanje i posjećivanje obližnjih gradova, sela i prirodnih znamenitosti

20.00 - 24.00 Svečana večera sa programom.



24.06.2018

7.30 - 12.00 Doručak, zalazak sunca, slatki razgovor i napuštanje hotela.



Zahvaljujući našim prijateljima iz SUZUKI Bugarska (Mirka doo kao zvanični uvoznik) će imati priliku da se test vožnju nove v-STROM1000 - 2018 subotom od 14.00 do 19.00 sati


Pratite naše vesti i Facebook novosti i promjene programa.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Vjerojatno je i Vujče dobio privatnu poruku od IB-a i ne javlja više novosti i na ovaj forum. Ja sam mislio da je to internacionalni V-Strom skup, međutim IB mi je pojasnio da je njegovo shvaćanje da "Za oni koji zele na susret - zna se gdje je pocela organizacija! Nagovarali su me Slovenci da najavim taj susret u Srbiji,..."(ima i nastavak, međutim nije povezan s ovom temom)

Osobno mislim da je loša ova situacija oko 2 foruma, međutim očito je bila neizbježna.

Vujče, ako ima novosti javi i na ovaj forum

Danijel 23


zizu

Koja 2 foruma???

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Babo

Nema vise i nece bit  "forumskog" skupa,
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ponti

Citat: Babo  u Veljača 26, 2018, 10:29:57
Nema vise i nece bit  "forumskog" skupa,

Biti će skup ovog foruma.... prvi na Dinari, a dalje ćemo vidjeti.

Babo

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ponti

Citat: Ćoso  u Veljača 26, 2018, 09:43:12
Vjerojatno je i Vujče dobio privatnu poruku od IB-a i ne javlja više novosti i na ovaj forum. Ja sam mislio da je to internacionalni V-Strom skup, međutim IB mi je pojasnio da je njegovo shvaćanje da "Za oni koji zele na susret - zna se gdje je pocela organizacija! Nagovarali su me Slovenci da najavim taj susret u Srbiji,..."(ima i nastavak, međutim nije povezan s ovom temom)

Osobno mislim da je loša ova situacija oko 2 foruma, međutim očito je bila neizbježna.

Vujče, ako ima novosti javi i na ovaj forum

Naravno da je loša, a to sve zbog njega jer vjerojatno si je umislio da je ekskluziva strom svijeta na Balkanu. Dvije godine ni zucnuo nije, a onda je počeo terorizirati i na kraju neke od nas izbacio. Onaj forum je osuđen na životarenje i sudbina mu je za dvije, tri godine neizbježna.
Bez nas offera nema živahnog foruma  :smijeh:

Ponti


Lavandić

Citat: Ponti  u Veljača 26, 2018, 10:42:41
Naravno da je loša, a to sve zbog njega jer vjerojatno si je umislio da je ekskluziva strom svijeta na Balkanu. Dvije godine ni zucnuo nije, a onda je počeo terorizirati i na kraju neke od nas izbacio. Onaj forum je osuđen na životarenje i sudbina mu je za dvije, tri godine neizbježna.
Bez nas offera nema živahnog foruma  :smijeh:
Isto kao što se napizdio 2016, bolila ga qita za forum i susret.

Onog dana kad Brum dojaše na ovaj forum onda znamo da je onaj tamo mrtav

Ponti

Citat: Lavandić  u Veljača 26, 2018, 10:56:17
Isto kao što se napizdio 2016, bolila ga qita za forum i susret.

Onog dana kad Brum dojaše na ovaj forum onda znamo da je onaj tamo mrtav

To si dobro rekao