PD Scout - Žumberak 27-28. 6. Prijavite se sad!!!

Autor Grba, Svibanj 29, 2020, 09:58:56

« natrag - naprijed »

Borko


Gato

Citat: Grba  u Lipanj 19, 2020, 16:16:00
Vikend iza Žumberka.
Nažalost do onda budemo svi već trezni
a najrađe bi ovak glasal  :puke:


Nisi jedini. ;)

Grba

Dragi žumberački hodočasnici približava se sveti vikend. Shodno tomu pripreme su pri kraju. Za majce korekcije još danas. Grupe i grupice koje dolaze u petak nek me obavjeste par sati prije kad su u Samoboru da ih dočekam s vatrometom. U subotu po dogovoru svakom jedna bambuča Lovenbrau pive i podravkin haše ili ragu. Ko želi topli nek javi da ga ostavim na suncu prije. Desert bananko po glavi.
Stej bjutiful, vidimo se 👋
098 737 604

Borko


Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Neven  u Lipanj 16, 2020, 19:50:17
Ako dođeš ti s kombijem, dođem i ja, a koza u gepeku.
Nevene..ipak idem s velikim DR-om
BTW. Markan je obećao da ćemo 1. prilikom realizirati ovaj plan koji mu je propao zbog posla..tak da..kad budemo odlučili javim ti i bilo bi mi drago da se zajedno prođiramo nekakav kvalitetan off po Žumberku  :thumbup:
Što ne znači da ti nemoš doći i ovaj vikend..da vidim malo tu tvoju pilu :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Neven


Grba

Citat: Suki  u Lipanj 23, 2020, 12:47:55
A kaj pa je bambuča :misli:.
Dvolitrenka plastikaner...
Slab si mi ti bauštelac
No šalim se, probrana roba čeka
098 737 604

Suki

Citat: Grba  u Lipanj 23, 2020, 13:52:27
Dvolitrenka plastikaner...
Slab si mi ti bauštelac
No šalim se, probrana roba čeka
....aaa dvoguza...pa što nekažeš :belj:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Kada i u koliko sati počinju igre bez granica?

Osy

Ako sve bude u redu, Slavonci prihajajo u petak navečer. Malo bi zbrisali sa posla i gas. Da li dolazimo drito kod Mede u hostel :misli:

Grba

Za većinu u petak, zagrijavanje u Samoboru. U subotu oko 13h pokret sa trga prema Žumberku. Između 4 i 5 smo u PD Scout.
098 737 604

Osy

Superiška, molim te još jednom sve zbroj, znači Medo spavanje, Scout, klopa i cuga i majica...
Kulike ;)

Grba

Citat: Osy  u Lipanj 23, 2020, 21:25:33
Ako sve bude u redu, Slavonci prihajajo u petak navečer. Malo bi zbrisali sa posla i gas. Da li dolazimo drito kod Mede u hostel :misli:
Čitaj malo,ne samo zadnji post kad otvoriš temu. Ponavljam : nazovite sat, dva prije da vas dočekam i odvedem u hostel. Motori će se parkirat u dvorištu do hostela.
098 737 604

Danijel 23

Citat: Grba  u Lipanj 23, 2020, 21:27:22
Za većinu u petak, zagrijavanje u Samoboru. U subotu oko 13h pokret sa trga prema Žumberku. Između 4 i 5 smo u PD Scout.
Kaj bute gurali motore cjelu noć i u zoru bute stigli na Žubmerak?  :-\