PD Scout - Žumberak 27-28. 6. Prijavite se sad!!!

Autor Grba, Svibanj 29, 2020, 09:58:56

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ćoso  u Srpanj 03, 2020, 20:08:47
Javi Munji kada ga iznajmiš

On je prestar  :bzvz: ..a i toliko je plodan da je opali po guzici dlanom ova bi ostala trudna..baš mu treba 6. dite  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Srpanj 03, 2020, 19:52:04
hahahaaa..vidjet ćeš se uskoro na video uratku ak me korona ne ubije  :buahaha:
Ne može to tako !!! Fešta, opuštanje, lom...a onda sve zabilježeno i objavljeno.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gogs

Citat: zorro  u Srpanj 03, 2020, 20:04:46
Da nije onaj krkan iz Dicma započeo ratne teme 

:smijeh: :smijeh:  čovjek zna više o mom ratnom putu od mene.

zorro

Citat: Ćoso  u Srpanj 03, 2020, 20:11:10
Ne može to tako !!! Fešta, opuštanje, lom...a onda sve zabilježeno i objavljeno.

ma moš mislit..baš je sve zabilježeno  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gogs  u Srpanj 03, 2020, 20:11:35
:smijeh: :smijeh:  čovjek zna više o mom ratnom putu od mene.
da..to zna o svakom  :bzvz: ..a ne zna da je svom ustaši prodao motor sa skinutom kilometražom  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


vedran

Zorro bit će to ok, bit će da te kakva viroza uvatila.... Od UMH-ovaca svi pozitivni, mislin ok


Poslano sa mog BV9500 koristeći Tapatalk


Grba

U svakom slučaju Dicmonja je zaslužil orden žumberačkog susreta jer je dvaput zadnji napustil položaj. Ostal je i zadnji samnom dok smo čistili. Za nagradu je dobil 10 litara graševine koju drčni umhovci ostaviše...
Makar veli da mu nije mila, žgara ga jebe od nje
098 737 604

fatboy


Osy

Evo ova stigla na Žumberak i traži Grbu sa kardanom u gaćama :)

Saxi

Verovatno je Corona, i zajebalansr što je na tvrd orah natrčala. Nemojte da sakupljate informacije sa TV, jer je to najbolji način da vam pamet isperu glupostima, da budete u strahu i dezinformisani. Virus je isti kao što je i bio, hronični bolesnici, gojazni, šećeraši i sa sistemskim oboljenjima i hroničnim pizdarijama su uvek više ugroženi xpa je tako i sada.

Ponti je bio u pravu pre, a i sada. Ne ulagujem se za Korčulu, jer u Hrvatsku ne mogu u stvari mogu, saznao sam da je i to još jedna laž iz sredstava javnog informisanja, ali to nije tema.

Stručno gledano, ovo sad nije drugi talas, nego drugi pik prvog talasa. A pošto je drugi pik prvog talasa manji i slabiji od prvog pika prvog talasa, zvaćemo ga pičić A sa njime znamo kako, sa lakoćom i uzitkom da izadjemo na kraj

zorro

De  Osy aj dosadan si ..boli nas kurac za fotkama tog drla..imas milion drugih tema na forumu..el bas svaku moras zagadit i zatrovat s GS om
Kru te jebo i meni je moje drlo drago i lijepo i za mene je najbolji motor na svijetu..al necu trovat svaku temu s njim..koji ti kurac vise

Poslano prek one stvari
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Srpanj 03, 2020, 22:58:17
De  Osy aj dosadan si ..boli nas kurac za fotkama tog drla..imas milion drugih tema na forumu..el bas svaku moras zagadit i zatrovat s GS om
Kru te jebo i meni je moje drlo drago i lijepo i za mene je najbolji motor na svijetu..al necu trovat svaku temu s njim..koji ti kurac vise

Poslano prek one stvari

...mladić je nesiguran u svoje opredjeljenje :)...hoće da mu ga se potvrdi :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: zorro  u Srpanj 03, 2020, 22:58:17
De  Osy aj dosadan si ..boli nas kurac za fotkama tog drla..imas milion drugih tema na forumu..el bas svaku moras zagadit i zatrovat s GS om
Kru te jebo i meni je moje drlo drago i lijepo i za mene je najbolji motor na svijetu..al necu trovat svaku temu s njim..koji ti kurac vise

Poslano prek one stvari
Bolje gutni jedan Praxiten, nije ti dobro...Ja ne trujem nijednu temu sa GS-om...već sam ti rekao šta mislim o motorima općenito, a to je da me boli kurac za iste, šta vozim i ko šta vozi...sad sam to rekao i Đaniju kako te samo zajebavam, a ti se pališ ko hepo kocka :bzvz:

zubakis