Oćmol..oćtel ?? na Vrhovce i (Brestovac…opet)

Autor zorro, Svibanj 28, 2019, 08:17:37

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 18, 2019, 22:51:03
Nemojte se ništa brinut  :thumbup:
U subotu smo Markan i ja prošli najoptimalniji i najbolji put koji vodi do Vrhovaca. Bilo je nešto malo granja i drveća, to smo očistili i sad je sve prohodno.
Ako netko slučajno zapne pri dolasku..a bude solo.tj da mu nema tko pomoći..moj broj imate  :thumbup:

Čišćenje puta za dolazak Stromera i ostalih  :)

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10218560131782903/
:misli: veliš, rezali ste grane i čistili put? Pak te je nafuko onaj lugar pa nam slažeš rutu prek minskog polja.....nadam se da je novo! I da se još niko tam ni vizil...ni smotorom!  :-\
Di je Stane da provjeri tu rutu!?

ivica medjugas

Vrlo vjerojatno dolazimi ja imam 4 satora  par duseka pa nesto bu izabral a mogu i vani ako bude opskbra dobra. Uglavnom idu mi ova dva minđušara sa iljadicama bez oznaka iz delmejšja pa ako okasnen radi križa docu, planiran iman volje! 2. Vozio bi kros al neman sučin. 3.di je munja papak? Biće ide na oni enduro susret jel? E onda bu platil buletu i on! Sve ostalo me ni briga! Planiran pa ako Bog da i sreća junačka eto me..
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: ivica medjugas  u Lipanj 20, 2019, 02:24:33
Vrlo vjerojatno dolazimi ja imam 4 satora  par duseka pa nesto bu izabral a mogu i vani ako bude opskbra dobra. Uglavnom idu mi ova dva minđušara sa iljadicama bez oznaka iz delmejšja pa ako okasnen radi križa docu, planiran iman volje! 2. Vozio bi kros al neman sučin. 3.di je munja papak? Biće ide na oni enduro susret jel? E onda bu platil buletu i on! Sve ostalo me ni briga! Planiran pa ako Bog da i sreća junačka eto me..
Munja glup ko inače  :-\ ..danas se čuli..zna on od prije za ovo druženje..al nema pojma o ovoj temi  :buahaha: ..javit će se on ne brini ;)

Glede smještaja ..opet velim..ne brinite..u samoj kući i jednoj kućici koja je inače Gatina rezidencija..bit će jedno 7-8 mjesta za spavanje nqa dušecima ili krevetima na rasklapanje  :thumbup:..to za one malo slabijeg psiho fizičkog stanja,
a mi ostale "muškarčine" možemo i na sicu od motora  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

To vam je baš bez veze,napijati se i prejedati po nekim šumetinama i vukojebinama

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Branac

Citat: SirOliver  u Lipanj 18, 2019, 22:37:09
Moga bi i ja, al neman šator

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
[/quote  k'o što je svojevremeno govorio Martin: "Ostaje mi još ćaćevina", ja ću reći nešto slično  "ostaje mi još  Udruga franak " znači nema predaje  ;) ... bit će još Brestovaca i Vrhovaca ...

Branac

Citat: Branac  u Lipanj 23, 2019, 20:23:02
Citat: SirOliver  u Lipanj 18, 2019, 22:37:09
Moga bi i ja, al neman šator

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
[/quote  k'o što je svojevremeno govorio Martin: "Ostaje mi još ćaćevina", ja ću reći nešto slično  "ostaje mi još  Udruga franak " znači nema predaje  ;) ... bit će još Brestovaca i Vrhovaca ...
Jako mi je žao , ali s autom ne idem ni pod razno , aut machina aut nihil  :'(

zorro

Jeb ga Branac..žao je i meni ..i ne vidim razlog da ak moš dođeš autom  :huh: ..kao da je bitno ko čim dolazi  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Još jedan info.
Markan bi radio majice ak ima zainteresiranih ..ja osobno ne bih ..imam dovoljno iskustva da znam kak je to s vama  :bzvz:
Takda..et da njemu ne idem protiv volje..ja sam napomenuo..ko hoće nek napiše veličinu i toj to  :thumbup:
Aj pozdrav..i do kurca vam guzica  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Lipanj 23, 2019, 21:07:42
Još jedan info.
Markan bi radio majice ak ima zainteresiranih ..ja osobno ne bih ..imam dovoljno iskustva da znam kak je to s vama  :bzvz:
Takda..et da njemu ne idem protiv volje..ja sam napomenuo..ko hoće nek napiše veličinu i toj to 
Aj pozdrav..i do kurca vam guzica 
Ko bi htio maicu da ga na tebe posjeća

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Dadi

Citat: munja  u Lipanj 23, 2019, 21:45:16
Ko bi htio maicu da ga na tebe posjeća

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Pitam se,tj. razmišljam naglas  nismo li pretjerali malo sa majicama za ovo ono i ostalo?  :kava:
Ps došao bih ako ne u petak onda subota sa šatorom
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

munja

Evo ti maica

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: munja  u Lipanj 24, 2019, 08:38:58
Evo ti maica
Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

Zorro jel ovo fotka s bitke kod Sigeta  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 24, 2019, 08:56:48
Zorro jel ovo fotka s bitke kod Sigeta  :buahaha:
..iz bitke je..nije Sigetske neg iz Munjinog dvorisca

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!