2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: iviccaa  u Veljača 01, 2019, 10:23:48
morat ces onda rucno, jer cini mi se da je senzor na prednjem kolu?  :misli:

Ma on jednim motorom koji malo trosi vrti valjke, a na te valjke nasloni prednji kotac svog Stroma... :smijeh: :smijeh:

zubakis

Citat: iviccaa  u Veljača 01, 2019, 10:23:48
morat ces onda rucno, jer cini mi se da je senzor na prednjem kolu?  :misli:
Jok! Na prednjem zupČaniku. Nije u mene poluproizvod ka šta je kenja... :buahaha:

Black Betty

Prva nagrada je vrlo vrijedna...

Krema za hemeroide....
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Black Betty  u Veljača 01, 2019, 11:48:29
Prva nagrada je vrlo vrijedna...

Krema za hemeroide....

Ja sam mislio barem euro po prijeđenom km  :)

fatboy

Citat: Black Betty  u Veljača 01, 2019, 11:48:29
Prva nagrada je vrlo vrijedna...

Krema za hemeroide....

Misliš, apliciranje iste?  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Branac

Citat: zorro  u Siječanj 29, 2019, 08:18:44


..sad nakon 7-8 god. mislim da je već degutantno ..zajebavat čovjeka od skoro 70 god.  :huh:


uh, braćo moja mila, već vas toliko godina trpim? :P  a što se tiče godina , pa nemam još ni 69 , a što se tiče zajebancije pusti zorro, kod nas u Zagorju ljudi bi rekli :" saki bedak ima svoje veselje"...., aj  :beer:

Branac

Citat: Black Betty  u Siječanj 28, 2019, 07:30:41
Il u Medulinu?
Tamo može,pitao tetu,kaže da nije njezina domena jer naša teta radi sa apartmanima a druga teta radi sa šatorima.Postoji mogučnost za kampiranje al bi trebao znat koliko je osoba zainteresirano da znam pitat za mijesta.
A, kak se zove teta koja radi sa šator(aš)ima ?  ;)

Branac

Citat: Ponti  u Siječanj 29, 2019, 17:02:49
Ja ga zajebavam i on se ne ljuti jer nema razloga ljutnji. A i on je mene zajebavao kad je bio susret kod mene i ja se nisam ljutio. Tako je neriješeno.
O njemu mislim sve najbolje i poštujem ga, ali to ne znači da se ne smijemo zajebavati.
Baku i mamu sam odveo u javnu kuću iz sprdačine i opet to ne znači da ih ne volim, ne poštujem i ostalo.
Zajebancija je jednostavno zajebancija i ništa drugo, bez ikakvog negativnog predumišljaja, moraliziranja, degutantnosti i šta ja znam što više.
Njegova pitanja za šator su meni smiješna, što ću... jednostavno krenu suze od smijeha. I ta pitanja su u redu, a ja crkavam i pišam od smijeha jer se sjećam susreta u Ulcinju, pa kod mene itd. itd. Opet, prodaja bunde je posebni šećer, čak su i Ćosovi pegsi bili kišna glista za činčilu.
Čovjek shvaća zajebanciju i ne ljuti se, jer zna da tu nema nikakve zloće. A tebe ta moja zajebancija s njim kao pogađa... stvarno ne kužim.
Unatoč svemu,  ja vas sve volim , pa i tebe Ponti  :-*

Branac

Citat: Suki  u Siječanj 29, 2019, 13:04:20
....aaa sad je Željko pametni skužio :samaranje: :ebudale:...nisam čitao prošle postove :bzvz:...Branac legenda :gimme5:, prošao sve od Portugala do Izraela :want:. Mjesta na kojima 97%ljudi ovog foruma nikada nisu niti će ikada vidjeti :-X.

:beer:
ček, ček, za Portugal znam da su mnogi bili,  al da je u Izraelu još netko bio  , mislim motorom, stvarno nisam znao.... trebalo bi pitati saxija jel neko s BJB-a bio ?  btw. suki  3% je već impresivna brojka  :ooda:... a a za komentar  :beer:

Saxi

Na BJB-u nisam odavno, jer je tamo prepuno stručnjaka koji su motor videli na slici, a vozili u snovima, jos se i politika uvukla, izrodilo milion udruženja, tako da odem tamo samo na temu kad mi neko link pošalje, ali ne pratim zbivanja

Suki

Citat: Ćoso  u Veljača 03, 2019, 08:57:30
Imam novi moment.

Biti ćemo kumovi 25.05. tako da ću teško ukomponirati susret :-(

Novac koji sam uplatio dodijeli Dragan Piliškić + žena

Jeb'ga


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy jesi to ti?!

:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ćoso


Ponti

Citat: Ćoso  u Veljača 03, 2019, 08:57:30
Imam novi moment.

Biti ćemo kumovi 25.05. tako da ću teško ukomponirati susret :-(

Novac koji sam uplatio dodijeli Dragan Piliškić + žena

Jeb'ga


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kako može važnije biti kum od toga da mene vidiš ... ne kužim te       :smijeh:

Ćoso

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2019, 11:13:50
Kako može važnije biti kum od toga da mene vidiš ... ne kužim te       :smijeh:
Možda dođem da te ispratim u nedjelju


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!