2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Siječanj 08, 2019, 18:48:37
Il zasebnu temu za maice i šibaj
Oce li bit posebna tema o jelu i piČu ili možemo i ovde o tome?

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Osy


zubakis

Citat: Black Betty  u Siječanj 09, 2019, 07:29:58
Heh,samo ti kopaj jamu..,
Kakvo pobogu kopanje. Jel mi idemo na susret uzivat ili kopat? Meni ovo sumLJivo. Nema od susreta nista. Ovo će bit neki prisilni fizički rad.

Black Betty

Imaš mi za odradit dug od 500 m ravne ceste,da ne nastradaju ostali motori,meni si obečao ravnu cestu do Vrdova ,a ono rupa na rupi,pa ču ti uzvratit istom mjerom,da ljudi dođu sigurno do objekta.Zadužit češ lopatu  :)
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Citat: Black Betty  u Siječanj 09, 2019, 07:54:00
Imaš mi za odradit dug od 500 m ravne ceste,da ne nastradaju ostali motori,meni si obečao ravnu cestu do Vrdova ,a ono rupa na rupi,pa ču ti uzvratit istom mjerom,da ljudi dođu sigurno do objekta.Zadužit češ lopatu  :)

Šta će mu lopata?!? Koliki je, dlanovi su mu ko lopate!  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Stjepko

Gorane nije ti Dalibor zaboravio smještaj na Vrdovu. Najebo si. Pseća kućica.

zubakis

Citat: Stjepko  u Siječanj 09, 2019, 09:08:33
Gorane nije ti Dalibor zaboravio smještaj na Vrdovu. Najebo si. Pseća kućica.
Pseća kućica je vrh. Mislija san da ću proć i gore

zubakis

Citat: Black Betty  u Siječanj 09, 2019, 09:09:51
U kampu se nalazi restoran-kafić Etin i tamo če bit Subotnje večernje druženje uz tribinu i predstavljanje sljedečeg Strom susreta(valjda če se neko prijavit),i tribina i predstavljanje Zubakisovog vikenda u Istri,znamo da mora doć sa orginalnim Stromom bijele boje(kojeg če Fat pregledat) i dal je dobro poravnao cestu....
Ka prvo, kakva jebena tribina. Ne idemo na utakmicu, nego idemo lokat. Ka drugo restoran-kafić zasluzuje svoju posebnu temu "Susret Istra 2018 restaurant-kafić Etin".
Ka trece, ka sav normalan svit ja dolazim GejSom.

Black Betty

Nemoj da te lovi nervoza,samo opušteno,i pusti mene da se ja brinem :) ;) :belj:
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Radi se na tome,čekam potvrdu Narodnih novina,suglasnost susjeda,štamparska prava i da mi sud časti da odobrenje :)
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Citat: Black Betty  u Siječanj 09, 2019, 11:21:32
Radi se na tome,čekam potvrdu Narodnih novina,suglasnost susjeda,štamparska prava i da mi sud časti da odobrenje :)

A komisija EU za posebne projekte, prava bajkera, konfiguraciju drva i slično?  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Špoki

Najbolje da se prijaviš na predpristupne EU fondove, dobit ćeš potporu za ovaj projekt, nepovratna sredstva i nećemo biti u kampu nego u Kempinski hotelu :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

fatboy

Betty, da nije klaonica na Stoji srušena, imao bi pravo mjesto za skup... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: