2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Martin

Citat: keko  u Listopad 11, 2018, 21:51:28
A nema ni šljive, moj Martine  :smijeh:
ma to je najmanji problem, jebo drvo pod kojim ću spavati....vatrene vodice zvane šljivaa ima u Slavoniji našoj ravnoj, kod našeg Zvekana, ima prijatelja koji donesu pravu Ramsku šljivovicu....samo za lijeka  :ooda: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

agolac

Ima li šta u centralnoj Istri? Hebeš more.  :)
A mogu mislit kako ti je. Istra skupa.... A otoci? Znaš šta tamo? Cres, Lošinj? Krk, Baška? Iako i to sigurno skupo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

Čekam ponudu za kamp,bili bi u bungalovima,doručak i večera u restoranu u sklopu objekta,blizu mora,Medulin.

To je novi plan
Prepostavka je majka zajeba

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Ima crijevo u vrtu za zaljevanje trave :belj:
Prepostavka je majka zajeba

Stjepko


Ponti

Citat: Black Betty  u Listopad 12, 2018, 07:09:57
Čekam ponudu za kamp,bili bi u bungalovima,doručak i večera u restoranu u sklopu objekta,blizu mora,Medulin.

To je novi plan

E to, to :thumbup:  A more i ne treba, svaki dan ga gledam  :smijeh:

Black Betty

A kad ste tako fine guzice pregovaram sa sinfoniskim orkestrom da vas budi ujutro sa nježnim tonovima :ebudale: :belj: :-*

A sad me pustite da radim ode u Slo
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

ccccccccc Betty radi na veliko, Osy jebe po tavanu, Martin liječi rane medicinom, rakijom i vinom,  ostali se zajebavaju...nisam imao pristup netu od jučer poslijepodne, ali vidim da je sve po starom... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

I ne mrdajte sa drugim lokacijama. 2019 mora biti Istra, pa makar Tibi privatizirao nešto u kakvom stečajnom postupku tamo... :samaranje: :samaranje:

glažar

Citat: Ponti  u Listopad 11, 2018, 18:15:07
Tu smo se uskokdakali i u problemima, a ib organizira skup s tri telefonska poziva. Dajte ugledajte se malo  :smijeh: :smijeh:

Baš sam htio to kazat  :smijeh: :smijeh: :want: :want:

zubakis

Citat: Black Betty  u Listopad 12, 2018, 07:09:57
Čekam ponudu za kamp,bili bi u bungalovima,doručak i večera u restoranu u sklopu objekta,blizu mora,Medulin.

To je novi plan
Užas!!! To mi zvuci prefino.    :puke:

Black Betty

Ti češ spavat vani na travi,a kako je nudo kamp onda moraš gol,pa ti sklapaj okice  :buahaha: :-*
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Listopad 12, 2018, 13:15:45
Ti češ spavat vani na travi,a kako je nudo kamp onda moraš gol,pa ti sklapaj okice  :buahaha: :-*
Mudo kamp?
Ovo ce bit veci pederluk nego Vrdovo