2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

tibertov

Pa onda niti on nece moci doc na svoj susret je nema opce motor koji vozi...on je letač

zorro

 :bzvz:
..jedva čekam da izbaci mjesto održavanja..  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Špoki

 :ebudale: :smijeh: neće se tamo dobro provesti, bit će  :samaranje:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

glažar

Pa zato mu i ne treba puno logistike oko hotela za 10 motora :smijeh: :smijeh:

gogs

Citat: glažar  u Studeni 13, 2018, 09:18:59
Pa zato mu i ne treba puno logistike oko hotela za 10 motora :smijeh: :smijeh:

Pa točno....to zaista može riješiti s 3 telefonska poziva.  :smijeh:

glažar

OFI ga je pitao jel se zaveda da sa ovim da na susret možeju doči oni koje voze v-stroma  neče bit slovenske ekipe  ;)

Black Betty

Ja se čuo sa direktorom kampa i kroz koji dan če mi javit cijene,nisu još formirali cijene za iduču godinu
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: glažar  u Studeni 13, 2018, 08:28:15
Da I onda mi palo na pamet jel čem moči doč na vas susret sa BMW-jom ;) ;)

Da nije smiješno bilo bi žalosno .... dijeliti ljude na ono što voze. Meni su dragi ljudi, a gvožđe je u cijeloj toj priči nebitno. Skupili smo se i upoznali zbog tog željeza, to je bila ona iskra i ništa više....  ali glupo je da je to željezo najvažniji razlog našeg susreta i druženja. Ne zanima me tvoj bmw ili suzuki ili honda, zanimaš me ti, tebe hoću vidjeti i proći koju riječ.

A što se mene tiče možeš doći na romobilu  :buahaha:

Igor Mihajlik

Citat: glažar  u Studeni 13, 2018, 09:30:38
OFI ga je pitao jel se zaveda da sa ovim da na susret možeju doči oni koje voze v-stroma  neče bit slovenske ekipe  ;)

Meni te delitve na "naši-vaši" ili "ovi -oni" nikad nisu išle. Forum su ljudi a ne jebeni motori. Ja još uvjek imam nadu da če se stvar kako tako riješit u zadovoljstvo svih nas koji smo stvorili do sada 3 foruma.
Lado je moj idol

tibertov

Citat: glažar  u Studeni 13, 2018, 09:30:38
OFI ga je pitao jel se zaveda da sa ovim da na susret možeju doči oni koje voze v-stroma  neče bit slovenske ekipe  ;)

To je pravilo za Slovence isključeno...to samo za nas zgubidane  :ebudale:

Ponti

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 13, 2018, 09:59:53
Meni te delitve na "naši-vaši" ili "ovi -oni" nikad nisu išle. Forum su ljudi a ne jebeni motori. Ja još uvjek imam nadu da če se stvar kako tako riješit u zadovoljstvo svih nas koji smo stvorili do sada 3 foruma.

Ofi, ne vjerujem. Meni ne bi smetalo da se skupimo ljudi s oba foruma. Ali ib je tvrdoglav ko mazga i ego mu ne dopušta da ne bude glavni šef.

glažar

Citat: tibertov  u Studeni 13, 2018, 10:00:33
To je pravilo za Slovence isključeno...to samo za nas zgubidane  :ebudale:

Misliš :P :P :belj:

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 13, 2018, 09:59:53
Meni te delitve na "naši-vaši" ili "ovi -oni" nikad nisu išle. Forum su ljudi a ne jebeni motori. Ja još uvjek imam nadu da če se stvar kako tako riješit u zadovoljstvo svih nas koji smo stvorili do sada 3 foruma.
Zar ga (nacistu) nisu Gogs i ekipa zamolili kao čovjeka da podrži ovaj nadolazeći susret u Istri..pa šupak nije htio ni čuti  :puke: ..i čemu se više davati nadu  :bzvz:  ..njemu može pomoći jedino malj i u čelo  :thumbdown: :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 13, 2018, 09:59:53
Meni te delitve na "naši-vaši" ili "ovi -oni" nikad nisu išle. Forum su ljudi a ne jebeni motori. Ja još uvjek imam nadu da če se stvar kako tako riješit u zadovoljstvo svih nas koji smo stvorili do sada 3 foruma.
..točno Igore, forum su ljudi i tako će i ostati  :beer: meni kao i najvećem broju ljudi je to jedino bitno. Bettica bu organiziral Istru i tu su svi dobrodošli BEZ OBZIRA NA MOTOR KOJI VOZE  :blato: :moto2: :moto1: zadnja dva susreta sam fulao zbog posla i ovom se veselim baš iz razloga da vidim i one drage forumaše koje duže vrijeme nisam vidio i to je poanta susureta, a ne tko vozi kakav motor  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎