2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

glažar

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 10:05:26
Ofi, ne vjerujem. Meni ne bi smetalo da se skupimo ljudi s oba foruma. Ali ib je tvrdoglav ko mazga i ego mu ne dopušta da ne bude glavni šef.

Kome  :smijeh: :smijeh:

zander

Ljudi budimo ozbiljni i obzirni , nemojte vredjati motore ahahahah :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Tako meni rekao covek kada sam mu rekao da necu da se menjam za njgov krsh BMW GS 1150 2002 za moj GSA 2011...naljuti se covek i rece nemoj da mi vredjas motor :misli:....pa vi vidite koliko je to znacajno nekima... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Ma jok,ode mogu doč samo bijeli Stromovi ,a šta je rekao za susret u Istri? :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

zander

Jbga Saxy prodao belog stroma i sad vozi nalepnice.... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs

Citat: zorro  u Studeni 13, 2018, 10:06:13
Zar ga (nacistu) nisu Gogs i ekipa zamolili kao čovjeka da podrži ovaj nadolazeći susret u Istri..pa šupak nije htio ni čuti  :puke: ..i čemu se više davati nadu  :bzvz:  ..njemu može pomoći jedino malj i u čelo  :thumbdown: :samaranje:

Točno tako.  :puke:

...u konačnici, ko ga jebe, nek si radi susret i nek uživa s par svojih drugara.

Osy

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 09:59:41
Da nije smiješno bilo bi žalosno .... dijeliti ljude na ono što voze. Meni su dragi ljudi, a gvožđe je u cijeloj toj priči nebitno. Skupili smo se i upoznali zbog tog željeza, to je bila ona iskra i ništa više....  ali glupo je da je to željezo najvažniji razlog našeg susreta i druženja. Ne zanima me tvoj bmw ili suzuki ili honda, zanimaš me ti, tebe hoću vidjeti i proći koju riječ.

A što se mene tiče možeš doći na romobilu  :buahaha:
Sve si napisao dobri moj Tomo :gimme5:

Ćoso

Mijenja se vozni park...Taj V-Strom nas je zbližio i uz ta druženja sam upoznao prekrasne ljude...U međuvremenu smo neki kupili druge motore, međutim na koncu konca bitni su ljudi

bajki

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 13, 2018, 09:59:53
Meni te delitve na "naši-vaši" ili "ovi -oni" nikad nisu išle. Forum su ljudi a ne jebeni motori. Ja još uvjek imam nadu da če se stvar kako tako riješit u zadovoljstvo svih nas koji smo stvorili do sada 3 foruma.

Nemogu vjerovati da si toliko naivan!

jures

Citat: Black Betty  u Studeni 13, 2018, 10:18:30
Ma jok,ode mogu doč samo bijeli Stromovi ,a šta je rekao za susret u Istri? :) ;)
E to! I još mogu spavat u svojem kampu, sve rješeno.

P.S. Dal moram staviti stock suzuki auspuf za susret?
Bio lud, i prodao Stroma

Igor Mihajlik

Citat: bajki  u Studeni 13, 2018, 11:10:29
Nemogu vjerovati da si toliko naivan!
Ajde objasni mi zašto sam naivan. Ako IB ne želi...ne mora..šta sprečava ljude da se druže.

Poslano z mojega SM-G925I z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Black Betty

Da,mora bit sve orginal na motoru,zvuk nesmije bit jači od 63 db,svi moraju bit uredno obučeni,obrijani,ako su u košuljama moraju bit opeglane na crtu,kaiš na hlačama mora pratit ravninu dugmića sa košuljom,cipele moraju bit na vezivanje(ne neke mokasinke il tako slično,i nedo bog da neko dođe u kroksicama il japankama).

Teme za razgovor bit če pravovremeno obijavljene,i prilikom ručka niko nesmije srkat dok pije,i zabranjeno je pit iz limenki.

Prepostavka je majka zajeba

bajki

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 13, 2018, 11:32:05
Ajde objasni mi zašto sam naivan. Ako IB ne želi...ne mora..šta sprečava ljude da se druže.

Poslano z mojega SM-G925I z uporabo Tapatalk

Ti se još nadaš!

Igor Mihajlik

Aj jebaji ga...optimista do kraja

Poslano z mojega SM-G925I z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

zubakis

Citat: Black Betty  u Studeni 13, 2018, 11:39:58
Da,mora bit sve orginal na motoru,zvuk nesmije bit jači od 63 db,svi moraju bit uredno obučeni,obrijani,ako su u košuljama moraju bit opeglane na crtu,kaiš na hlačama mora pratit ravninu dugmića sa košuljom,cipele moraju bit na vezivanje(ne neke mokasinke il tako slično,i nedo bog da neko dođe u kroksicama il japankama).

Teme za razgovor bit če pravovremeno obijavljene,i prilikom ručka niko nesmije srkat dok pije,i zabranjeno je pit iz limenki.
Skinija san sekundarne leptire sa stroma. Jel ih moram vracat nazad?

Black Betty

Koji dio nisi razumio od ORGINAL MOTORA,kako ga je barba japanac složija tako moraju doč :samaranje:
Sad bi ti i neku prerađevinu tu u Lipu Istru mi vodija,ode sklad i harmonija vlada.
Prepostavka je majka zajeba