2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: BF  u Prosinac 01, 2018, 08:53:37
ja sam bio pitao tamo nešto vezano za susret Stromera pa mi je post iznenada nestao.
Neki čovjek iz Pule se interesira za susret, a niti ne zna za ovo u Puli. Pol sata sam pokušavao naći temu u kojoj sam pisao, već mislio da sam lud.
...nisi lud ;)...to je tamo tako :bzvz:...nestaju postovi, nestaju teme, nestaju ljudi....jad teški :bzvz: :bzvz:
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Kako god,ljudi če čut i saznati za naš susret,al ako dođe koji padobranac nek se fino ulogira na forum,a detalje koje čemo stavit mogu  bit rezervirane samo za članove foruma(neznam šta mislite o tome).
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Iz Pule?

Ima dosta novih članova koji ni neznaju situaciju,a ljudi bi možda i došli,to mi malo bez veze al bumo vidili razvoj situacije.Neki ni neznaju da postoje dva foruma.

Ako je došao koji novi Strom u Pulu sigurno ču ga vidjet jer ih ima vrlo malo
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Citat: Black Betty  u Prosinac 01, 2018, 08:59:04
Kako god,ljudi če čut i saznati za naš susret,al ako dođe koji padobranac nek se fino ulogira na forum,a detalje koje čemo stavit mogu  bit rezervirane samo za članove foruma(neznam šta mislite o tome).
Ostavi otvoreno detalje za sve. Onaj tko se želi prijaviti ionako se mora tebi javiti (pa neće nitko plaćati smještaj i biti s nama ako mu nije do toga)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Citat: BF  u Prosinac 01, 2018, 08:53:37
ja sam bio pitao tamo nešto vezano za susret Stromera pa mi je post iznenada nestao.
Neki čovjek iz Pule se interesira za susret, a niti ne zna za ovo u Puli. Pol sata sam pokušavao naći temu u kojoj sam pisao, već mislio da sam lud.
Probaj ponovo s postom...Možda si lud


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Black Betty

Ja nisam aktivan na motori.hr,al ako neko ima volju i želju nek stavi meni ne smeta.Ionako če bit padobranaca u to sam siguran jer ih uvijek bude
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: jeeves  u Prosinac 01, 2018, 08:51:33

Ode to uširoko Ćoso.
Taman fale padobranci s moroni.hr
Ako nekoga zanima nešto o Stromu nek potraži forum.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Potpisujem, ne trebaju nam padobranci

iviccaa


Danijel 23

Pa treba preskočit srednjak i IBa te susret objavit na www.motori.hr, a onda neka briše!

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Prosinac 01, 2018, 11:49:24
Pa treba preskočit srednjak i IBa te susret objavit na www.motori.hr, a onda neka briše!
Tako je


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Po meni o tome treba odlučiti onaj tko organizira.
Jer ako gledamo da organizira samo za naš forum do je maksimum 100-120 ljudi (sa drvima) a ako se objavi na motorima povećava se za brojka na možda blizu 200. A nije isto organizirati za 100 i za 200 ljudi.
Dali organizator želi sebi natovariti organizaciju za još 100 ljudi koje nezna.

I neka sam sektaš ali jebiga ako je ovo forumsko druženje pozvani su svi forumaši, tko hoće doći i družiti se s nama neka se registrira tu.

Jer ako ćemo gledati tako da treba objaviti na motori.hr zašto stati tamo, onda možemo i a na još 10 foruma staviti, pa će biti skup od 500 ljudi..

Black Betty

Sve si  ispravno napisao Mrki.

Ja bi da bude forumsko druženje al ako neko želi doč nek se registrira i nek dođe,vanjski ljudi me ne interesiraju,al znamo da če bit ljudi sa ovog foruma i to mi je drago,neke sam več upoznao za ostale nadam se da ču ih upoznat,a što se tiče srednjeg foruma nemam ništa protiv njih jer oni su naimanje krivi za nastalu situaciju,kriv je IB i Dado i još koji član.A da bi volio tjerat neki inat nije me volja,zato su svi dobrodošli i nek se ljudi navoze i dobro zabave to je jedini i osnovni cilj druženja.
Prepostavka je majka zajeba

Danijel 23

Citat: Black Betty  u Prosinac 01, 2018, 12:36:52
Sve si  ispravno napisao Mrki.

Ja bi da bude forumsko druženje al ako neko želi doč nek se registrira i nek dođe,vanjski ljudi me ne interesiraju,al znamo da če bit ljudi sa ovog foruma i to mi je drago,neke sam več upoznao za ostale nadam se da ču ih upoznat,a što se tiče srednjeg foruma nemam ništa protiv njih jer oni su naimanje krivi za nastalu situaciju,kriv je IB i Dado i još koji član.A da bi volio tjerat neki inat nije me volja,zato su svi dobrodošli i nek se ljudi navoze i dobro zabave to je jedini i osnovni cilj druženja.
:thumbup:

zorro

Citat: Black Betty  u Prosinac 01, 2018, 12:36:52
Sve si  ispravno napisao Mrki.

Ja bi da bude forumsko druženje al ako neko želi doč nek se registrira i nek dođe,vanjski ljudi me ne interesiraju,al znamo da če bit ljudi sa ovog foruma i to mi je drago,neke sam več upoznao za ostale nadam se da ču ih upoznat,a što se tiče srednjeg foruma nemam ništa protiv njih jer oni su naimanje krivi za nastalu situaciju,kriv je IB i Dado i još koji član.A da bi volio tjerat neki inat nije me volja,zato su svi dobrodošli i nek se ljudi navoze i dobro zabave to je jedini i osnovni cilj druženja.
Tako je  :thumbup:
Treba netko ko još nije izbačen napisati tamo lijepo i kulturno da se održava skup stromera i prijatelja u Puli..s datumom itd. Ne treba čak ni linkati..jer je to naci šupku najveći trn u oku.. i to je to
Onaj koga zanima već će nas naći....ako šupak obriše..onda znamo na čemu smo i kapela


Malo kasnije: Na motore forum stavljati..osobno nisam za ..al ko mene jebe  :bzvz:..ko sam ja uopće  :finger:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Ti si ZORRO, a ostali nek misle šta oče  :vino:
Prepostavka je majka zajeba