2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Dadi

 i ja se slažem sa Mrkijem i "Jutrom" i ostalim drugovima da bude forumsko druženje

Blacky jesi mislio isti ležaj Zubi uzvratiti sa Vrdova  ;)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Da neko nebi pomislio da sam konzervativan il nedaj bože sektaš..kak rekoh..za motore nisam..jer su tamo više moroni nego motori..ali zašto npr. nebi objavili druženje na ovom forumu ..konkretno na ovoj temi:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=828094
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 01, 2018, 16:43:40
Da neko nebi pomislio da sam konzervativan il nedaj bože sektaš..kak rekoh..za motore nisam..jer su tamo više moroni nego motori..ali zašto npr. nebi objavili druženje na ovom forumu ..konkretno na ovoj temi:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=828094

Pripremaš teren za dolazak s ljubavnicom?


:smijeh:


zubakis

Citat: Dadi  u Prosinac 01, 2018, 16:37:24
i ja se slažem sa Mrkijem i "Jutrom" i ostalim drugovima da bude forumsko druženje

Blacky jesi mislio isti ležaj Zubi uzvratiti sa Vrdova  ;)

Blackyju sam napravija uslugu. Iza toga je posta pravi tvrdokorni bajker.  :ooda:

Black Betty

Pih :bzvz:,dobro da sam korisnik motora,i madrac i bili put sa rupama,propišali mi teleskopi (nakon par miseci,zakašnjela reakcija)....ama ima toga kolko očeš :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Ja se slažem sa Ćosom da je crveni motor najlepši, pa i kad je BMW u pitanju
A podržavam i stav za objaviti na starom forumu, fino, kulturno najaviti i pozvati sve ljude dobre volje, jer nekad se ni mi nismo poznavali pa smo došli do jako lepih druzenja, od nekuda mora da počne
Ja planiram doći sa ekipom ali za sad je rano obećavati bilo šta jer zavisi sve od milion faktora, ali želja, dobra volja i kesica kuna su spremne svakako

tibertov

Ajd Saxi budi faca pa objavi, jedino ti imas jos tamo upad

Martin

Citat: tibertov  u Prosinac 01, 2018, 22:39:31
Ajd Saxi budi faca pa objavi, jedino ti imas jos tamo upad
odličan prijedlog....  :ooda:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ponti

Citat: tibertov  u Prosinac 01, 2018, 22:39:31
Ajd Saxi budi faca pa objavi, jedino ti imas jos tamo upad

Apsolutno podržavam prijedlog  :smijeh:

Saxi

Pa da i mene počisti, da postanem rahmetli šalu na stranu, po meni je to krajnje plemenit gest, ne proziva se niko, na fin i kulturan način se ljudi pozivaju, svi su dobro došli... ako se ne javi neko drugi, onda ću ja to uraditi jer je ideja odlična

Martin

Citat: Ponti  u Prosinac 01, 2018, 23:06:29
Apsolutno podržavam prijedlog  :smijeh:
ali ja bi prije objave napisao, prvi red: "U slučaju da me nakon ove objave banirate, isto ću da pripišem nacionalnoj netrpeljivosti!"

:smijeh: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

tibertov

Citat: Saxi  u Prosinac 01, 2018, 23:10:29
Pa da i mene počisti, da postanem rahmetli šalu na stranu, po meni je to krajnje plemenit gest, ne proziva se niko, na fin i kulturan način se ljudi pozivaju, svi su dobro došli... ako se ne javi neko drugi, onda ću ja to uraditi jer je ideja odlična

Nemoj mi se sad izmotavat...nema nitko drugi pristup...ako te obrise ko ga hebe, jer neces plakat za nekim tko te ne zeli u drustvu, kaj ne?

zorro

Citat: Saxi  u Prosinac 01, 2018, 23:10:29
Pa da i mene počisti, da postanem rahmetli šalu na stranu, po meni je to krajnje plemenit gest, ne proziva se niko, na fin i kulturan način se ljudi pozivaju, svi su dobro došli... ako se ne javi neko drugi, onda ću ja to uraditi jer je ideja odlična
.. ajmo Saxi  :thumbup: ..da konačno razbijemo i tvoje nedoumice  :gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

niko

Koliko sam ja vidio, oni su vec ojavili susret, od 17-19. 05. u Lescu

gogs

Citat: niko  u Prosinac 02, 2018, 09:09:42
Koliko sam ja vidio, oni su vec ojavili susret, od 17-19. 05. u Lescu

Jel to otok u Dalmaciji?  :smijeh: 

...kako god, sretno im bilo.