2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

fatboy

Long live Medulin...God save Black Betty...ajmo prema tome... :-* :-*

Ćoso

Citat: fatboy  u Prosinac 02, 2018, 14:30:15
Long live Medulin...God save Black Betty...ajmo prema tome... :-* :-*



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Black Betty

Imam bolje od biske i medenice,saznat če ko dođe  :) ;)

A rakija je
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Navodno i naši "Bosanci" imaju dobre šljive (nije još viđeno, ali...), Slavonci dobre kruške (isprobao ), Dalmatinci dobru travaricu (i rakiju ),...

Ne brinem ja

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy


Martin

Citat: Ćoso  u Prosinac 02, 2018, 14:58:03
Navodno i naši "Bosanci" imaju dobre šljive (nije još viđeno, ali...), Slavonci dobre kruške (isprobao ), Dalmatinci dobru travaricu (i rakiju ),...

Ne brinem ja

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:ooda: :ooda: :shhh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy

Citat: gianni  u Prosinac 02, 2018, 14:04:29
Naporan si brate vise.
Ocito te svrbi pa se cesto ceskas , spominjes i kopkas po 2. forumu.
Procitaj si malo postove.
Pravo kolegstvo ce ti uvijek dobronamjerno uputiti kritiku.
Za zadnju rečenicu veliki respect. Ja prestajem spominjati totalno nebitni forum za mene.
Volio bi da i moj prijatelj Drago učini isto :-*

zorro

Citat: Osy  u Prosinac 02, 2018, 16:13:03

Volio bi da i moj prijatelj Drago učini isto :-*
Hoću..kad crknu  :thumbup:
..molim kolegstva moja rođena da moralne pridike meni ne moraju davati..tko god ima taj poriv ..nek ode na naci forum i moral prosipa onoj trojici šupaka tamo  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


zorro

Citat: fatboy  u Prosinac 02, 2018, 17:05:38
Opusti se Drago...bit ce ti drago... :vino:
Ja sam totalno opušten  :) ..dapače presretan što smo svi napustili ili istjerani s onog nacijevog foruma..pa valjda se vidi zadnjih godinu i nešto da dišemo punim plučima..kao kad kenji staviš K&N filter  :smijeh:
Što ne znači da moram prestati bilo što napisati i spominjati šupke. Treba..kad god ima prileke..nek se vidi tko je kakav.
Sem ako vi smatrate da je to sasvim u redu da se prati šta se dešava na ovom forumu..pa kad se skužilo da je najava susreta u Istri već tu..a oni brže bolje idu kao fol preduhitriti da neko nebi ovaj susret stavio tamo u najavu. To je razlog 100% ..jer su vidjeli jučer da se piše kak bi netko trebao staviti najavu i na naci forum..čisto zbog ljudi koji su tamo i nemaju pojma o čem se radi..i garant bi došli na naš susret.
A sad kad je goebbels stavio najavu..nema šanse da naša najava bude sekunde na naci forumu.
E sad..ak netko smatra da je to ok..šta da mu velim neg  :finger:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Suki

Citat: zorro  u Prosinac 02, 2018, 16:50:39
Hoću..kad crknu  :thumbup:
..molim kolegstva moja rođena da moralne pridike meni ne moraju davati..tko god ima taj poriv ..nek ode na naci forum i moral prosipa onoj trojici šupaka tamo  :beer:

....ne daj se Zorro :gimme5:, neće tebi nitko govorit što je crno, a što bijelo :ooda: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Čekam Saxija i Zareta da stave tamo najavu našeg susreta  :buahaha: :buahaha: 

zorro

Citat: Ponti  u Prosinac 02, 2018, 17:37:02
Čekam Saxija i Zareta da stave tamo najavu našeg susreta  :buahaha: :buahaha:
Pa sad nema šanse..zato i kažem..vidjeli su jučer da se o tom piše i da bi neko mogao staviti najavu našeg susreta..pa su brže bolje smislili bilo gdje i bilo kakav skup samo da sad imaju alibi da obrišu bilo kakvu najavu odavde..jer kao fol..oni su već susret najavili..šta ima ko drugi kod njih najavljivati  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 02, 2018, 17:46:54
Pa sad nema šanse..zato i kažem..vidjeli su jučer da se o tom piše i da bi neko mogao staviti najavu našeg susreta..pa su brže bolje smislili bilo gdje i bilo kakav skup samo da sad imaju alibi da obrišu bilo kakvu najavu odavde..jer kao fol..oni su već susret najavili..šta ima ko drugi kod njih najavljivati  :bzvz:

Ma, smiješno mi je i pri pomisli na to  :buahaha: :buahaha: