2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Black Betty

Ma pitam jer sam dobio neki čudan mail di je spomenut Vujče,a prepostavljam da su možda Bugari,pisano nekim lošim eng jezikom i kad to pokušaš prevest nema veze s vezom,pa mislio da su i Bugari zainteresirani,a neki mail bok te sačuvaj,pa lagano delite.
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Citat: Black Betty  u Prosinac 03, 2018, 16:27:28
A može i pitanje?
Kolko sam skužio prošle godine je Vujče bio aktivan za Bugarsku ,dal je on tu?
Imam njegov mobilni, hoćeš da ga ja kontaktiram, samo mi posalji pismo i prosleđujem dalje.

Black Betty

E jbg,ja ga izbrisao jer mi sve bilo čudno od imena maila do samog sadržaja,valjda če poslat još koji upit ako su oni poslali,čekat čemo dalnji razvoj situacije,svejedno hvala na pomoči. :vino:
Prepostavka je majka zajeba

Bagy

Citat: Black Betty  u Prosinac 03, 2018, 16:27:28
A može i pitanje?
Kolko sam skužio prošle godine je Vujče bio aktivan za Bugarsku ,dal je on tu?

Vujče je na srednjaku i prijavio se na njihov susret...
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Black Betty  u Prosinac 03, 2018, 17:51:35
E jbg,ja ga izbrisao jer mi sve bilo čudno od imena maila do samog sadržaja,valjda če poslat još koji upit ako su oni poslali,čekat čemo dalnji razvoj situacije,svejedno hvala na pomoči. :vino:
...to te Nazi i Goebbels cimaju :)...
:moto2:

098 9232180

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Vujce

Ja kolko znam sam i tu valjda?
Pokusacu da ja ljudima sve ovo i nekako objasnim,nadam se da ce svatiti i odluciti.A ja licno mislim da dolazim i ovdje pa makar i bio susret na plazi nekud!
A nekako ce to za razliku od Glazara meni izgledati ovako!
Idem u neku banju pa nazad za Skoplje,i sledeci vikend idem u neki kamp a sve to u HR.Ali ja mislim da idem svakako! :)

Black Betty

Vrata su ti otvorena,i svakom ko nosi rakije,vina,dobru volju i čaše,ja ču stavit stolnjak na stol :vino: ;) tu
Prepostavka je majka zajeba

Martin

Citat: Black Betty  u Prosinac 03, 2018, 21:58:38
Vrata su ti otvorena,i svakom ko nosi rakije,vina,dobru volju i čaše,ja ču stavit stolnjak na stol :vino: ;) tu
e jbga....ja sam mislio ponijeti stolnjak....'eklani  :smijeh: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy

Citat: Vujce  u Prosinac 03, 2018, 21:54:55
Ja kolko znam sam i tu valjda?
Pokusacu da ja ljudima sve ovo i nekako objasnim,nadam se da ce svatiti i odluciti.A ja licno mislim da dolazim i ovdje pa makar i bio susret na plazi nekud!
A nekako ce to za razliku od Glazara meni izgledati ovako!
Idem u neku banju pa nazad za Skoplje,i sledeci vikend idem u neki kamp a sve to u HR.Ali ja mislim da idem svakako! :)
:thumbup: :gimme5: :beer:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Šta ti nije dugo čekat na nas??? Trebat će puno rakije... :smijeh: :smijeh:

Špoki

Jel vrijeme dobro, za kupanje, reci nam da se znamo pripremiti :smijeh: A vid one ravnice, taman za trke ubrzanja :ebudale:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Bit će i bazen, ako budete dobri možda ih nagovorim da stave i vode  :)
Prepostavka je majka zajeba

zander

I da bude jedno 14 C...da se vidi ko je ko.... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED