2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Saxi

Zorro, Branac je kao Vranac, nema puno godina, nego puno iskustva, mladić u svakom pogledu, meni je šator super inače, ako bude izvodljivo ja ću da mu pravim društvo kao Gadafi kad je davno otvorio šator u Beogradu ispred lux hotela sa sve kamilama. Jer kako kaže TNT družina, bolje živeti ceo život kao milijunas, nego jedan dan kao siromah

Suki

....aaa sad je Željko pametni skužio :samaranje: :ebudale:...nisam čitao prošle postove :bzvz:...Branac legenda :gimme5:, prošao sve od Portugala do Izraela :want:. Mjesta na kojima 97%ljudi ovog foruma nikada nisu niti će ikada vidjeti :-X.

:beer:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 29, 2019, 08:18:44
1. god. je možda bilo zanimljivo (mada meni nije ni tad)
2. god. ..tak tak
..sad nakon 7-8 god. mislim da je već degutantno ..zajebavat čovjeka od skoro 70 god.  :huh:

al haj super..bitno da ste svi veliki moralisti kad ja jebem mater onom hitleru sa srednjaka  :thumbup:

Ja ga zajebavam i on se ne ljuti jer nema razloga ljutnji. A i on je mene zajebavao kad je bio susret kod mene i ja se nisam ljutio. Tako je neriješeno.
O njemu mislim sve najbolje i poštujem ga, ali to ne znači da se ne smijemo zajebavati.
Baku i mamu sam odveo u javnu kuću iz sprdačine i opet to ne znači da ih ne volim, ne poštujem i ostalo.
Zajebancija je jednostavno zajebancija i ništa drugo, bez ikakvog negativnog predumišljaja, moraliziranja, degutantnosti i šta ja znam što više.
Njegova pitanja za šator su meni smiješna, što ću... jednostavno krenu suze od smijeha. I ta pitanja su u redu, a ja crkavam i pišam od smijeha jer se sjećam susreta u Ulcinju, pa kod mene itd. itd. Opet, prodaja bunde je posebni šećer, čak su i Ćosovi pegsi bili kišna glista za činčilu.
Čovjek shvaća zajebanciju i ne ljuti se, jer zna da tu nema nikakve zloće. A tebe ta moja zajebancija s njim kao pogađa... stvarno ne kužim.

Ćoso

Zorro je po defaultu Zorro zaštitnik


A Branca volimo.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: Vujce  u Siječanj 29, 2019, 14:32:18
da prijavim i ovog momka!

1.Ivan Cvetkovski XL

-ide u sobu sbilo kime
Znači i prima i daje :) ;) :smijeh:

ROGI


Suki

...okopnilo, samo što nije... :smijeh:

Ma nema toga što Mujo s grtalicom ne može rastjerat :ooda: :).
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 30, 2019, 09:56:38
...okopnilo, samo što nije... :smijeh:

Ma nema toga što Mujo s grtalicom ne može rastjerat :ooda: :).

Aha... i onda ga ona lavina s videa pomete i nema više Muje :smijeh:

fatboy

Citat: Suki  u Siječanj 30, 2019, 09:56:38
...okopnilo, samo što nije... :smijeh:

Ma nema toga što Mujo s grtalicom ne može rastjerat :ooda: :).

Aha...s bombama... :-\

Suki

:moto2:

098 9232180

Black Betty

S.S.P.I. team

Pretpostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Još koja slikica

Pretpostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Što znači SSPI?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Jesi promašio temu ili trebaju te slike kao reklama za susret  :smijeh:

Stjepko