Motori u dolasku! - Komentari

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 20:51:48

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: JZ  u Rujan 16, 2017, 11:10:13
Mi smo dobri radnici,svuda nas u svijetu vise manje cijene...ali kad smo sami sebi ''gazed" ...e to je drugi par rukava...

Istina... sam sebi sam gazda i nisam zadovoljan svojim odnosom prema poslu, moglo bi to i bolje i više, a ja zatvorim i odem na kupanje. Nema više smisla ovako, morati ću si otkaz dati. :)

tibertov

Pa imao bi i ja kupaca kad bi stavio Remus u oglas...nemoj zamisljat da je akrapovic nesto posebno kaj se toga tice.

Macak

Citat: tibertov  u Rujan 16, 2017, 09:58:23


Naljepnice za bocnu stanu tanka, di ti noge dolaze...izgrebat ces lak, ako nemas naljepnice.
Pa Ponti je pravi vozač, koljena uvijek idu van,,,,,, :ooda:
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 16, 2017, 11:33:18
Pa imao bi i ja kupaca kad bi stavio Remus u oglas...nemoj zamisljat da je akrapovic nesto posebno kaj se toga tice.

Ništa ja ne zamišljam ..... staviti ćeš u oglas remusa, jer što će ti, pa ćemo vidjeti što, kada i koliko. ;)

JZ

Citat: Ponti  u Rujan 16, 2017, 11:41:41
Ništa ja ne zamišljam ..... staviti ćeš u oglas remusa, jer što će ti, pa ćemo vidjeti što, kada i koliko. ;)

Remus je odlican...najbolji zvuk na staroj hiljadarki...daleko najbolji...bar za mene...
Kupujem polovnu kacigu

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 16, 2017, 10:04:56
Jesi sve konektore mijenjao ili samo onaj jedan koji je izgorio?
Na malom stromu je mislim 4 konektora iza hladnjaka. i još par sa strane, lijevo i desno... ono hoću reći, ima ih.
Valjda ima naljepnice, ako nema kupiti ću.
Ne brini za konektore..ak budeš išao na karavanu prebrikat ćemo..što je najbitnije..imamo iskustvo ..i povjerenje  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 16, 2017, 16:40:30
Ne brini za konektore..ak budeš išao na karavanu prebrikat ćemo..što je najbitnije..imamo iskustvo ..i povjerenje  :smijeh:

Iskustvo je neprocjenjivo :)  :gimme5:

beli

Citat: Ponti  u Rujan 16, 2017, 10:57:21
Pa naravno.... prvo u servis, onda u Iran :) :)
daj nabaci taj plan u 'neku' temu kad si već ....  :kava: (čaj)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Rujan 17, 2017, 00:49:48
daj nabaci taj plan u 'neku' temu kad si već ....  :kava: (čaj)

Ne možeš me pratiti s kenjom



:buahaha: :buahaha: 

Ponti

Citat: JZ  u Rujan 16, 2017, 11:51:26
Remus je odlican...najbolji zvuk na staroj hiljadarki...daleko najbolji...bar za mene...

Najbolji zvuk ima BOS desert fox   


:buahaha: :buahaha:

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 17, 2017, 08:33:14
Najbolji zvuk ima BOS desert fox   


:buahaha: :buahaha:

A šta se desilo s nsjboljim auspuhom na svijetu, jedinom vrijednog novaca, Akrapovičem?  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: agolac  u Rujan 17, 2017, 08:36:10
A šta se desilo s nsjboljim auspuhom na svijetu, jedinom vrijednog novaca, Akrapovičem?  :buahaha:
[emoji23] [emoji23] [emoji23] 
Kralj je mrtav, živio kralj...

Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk


tibertov

Sviđa mi se kod BOS-a kaj se ne skida db killer nego ga možeš poštimavat koliko hoćeš da se jako čuje  :thumbup:

Inače Akrapovič je f16, a BOS mig 21 bis  :smijeh:

JZ

Citat: Ponti  u Rujan 17, 2017, 08:33:14
Najbolji zvuk ima BOS desert fox   


:buahaha: :buahaha:

Da je taj bivsi vlasnik I malo drzao do motora ne bi kupio BOS...tako da bi se ja malo zamislio kakvo to drlo kupujem :)
Kupujem polovnu kacigu

Suki

Citat: JZ  u Rujan 17, 2017, 12:58:20
Da je taj bivsi vlasnik I malo drzao do motora ne bi kupio BOS...tako da bi se ja malo zamislio kakvo to drlo kupujem :)
Točno :thumbup:
:moto2:

098 9232180