V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Ponti

Tibi je sve ovo zakuhao i to zbog somare koju je prodao  :buahaha: :buahaha:

tibertov

Nisam ja nis zakuhao nego sam ja bio okidač...kuhalo se to dugo prije mene...[emoji51]

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 07, 2018, 18:27:39
Nisam ja nis zakuhao nego sam ja bio okidač...kuhalo se to dugo prije mene...[emoji51]

Jesi, jesi ..... priznaj i biti će ti lakše.
Mislim, nije nama žao čak je i odlično ispalo, ovdje kakimo do mile volje.  :smijeh:

Samo priznaj i plaćam cugu  :)

tibertov

Priznajem...To je bila operacija Valkira [emoji51]

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 07, 2018, 18:37:28
Priznajem...To je bila operacija Valkira [emoji51]

Istina, Hitler je preživio u obje Valkire  :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: tibertov  u Srpanj 07, 2018, 18:27:39
Nisam ja nis zakuhao nego sam ja bio okidač...kuhalo se to dugo prije mene...[emoji51]
Sad se zajebavamo..jer kako ono netko veli: SVAKO LOŠE NOSI NEŠTO DOBRO  :thumbup:
Ne znam koliko ljudi zna..ali da..ti si bio okidač..u biti ona jedna tvoja izjava..dali na viberu ili smo se čuli telefonom..ne sjećem se sad..al znam kad si otišao/otjeran sa srednjaka da si izjavio otprilike ovako:
..boli me kiki za IB-a i njegov forum..falit će te mi vi i vaša zajebancija ...
E to je bio okidač i odmah sam kontaktirao Agolca i Slavonce i krenuli smo u ovaj forum
Tak da..je..zaslužan si za nastavak dobre i opuštene zajebancije..druženja..i sveg onog što je bitno u svemu ovome..LJUDI..prijateljstva..druženja..a ne neke jebene prožvakane tehničke teme i putopisi bez offa  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Srpanj 08, 2018, 19:11:19
Sad se zajebavamo..jer kako ono netko veli: SVAKO LOŠE NOSI NEŠTO DOBRO  :thumbup:
Ne znam koliko ljudi zna..ali da..ti si bio okidač..u biti ona jedna tvoja izjava..dali na viberu ili smo se čuli telefonom..ne sjećem se sad..al znam kad si otišao/otjeran sa srednjaka da si izjavio otprilike ovako:
..boli me kiki za IB-a i njegov forum..falit će te mi vi i vaša zajebancija ...
E to je bio okidač i odmah sam kontaktirao Agolca i Slavonce i krenuli smo u ovaj forum
Tak da..je..zaslužan si za nastavak dobre i opuštene zajebancije..druženja..i sveg onog što je bitno u svemu ovome..LJUDI..prijateljstva..druženja..a ne neke jebene prožvakane tehničke teme i putopisi bez offa  :bzvz:
...i tko kakav motor vozi...Bitni smo mi :gimme5:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zorro

..kao i svaki pravi čovjek..prijatelj..drug...Pikas me je nazvao.
..u biti problem je samo moj vokabular..sorry Pikas..sorry svi..al takav sam..jeb ga  :-X
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Treba ti uzeti tipkovnicu [emoji23]

pikas

Citat: zorro  u Srpanj 08, 2018, 20:22:20
..kao i svaki pravi čovjek..prijatelj..drug...Pikas me je nazvao.
..u biti problem je samo moj vokabular..sorry Pikas..sorry svi..al takav sam..jeb ga  :-X
:beer:

:beer:

fatboy

Zorro dat cemo ti tipkovnicu samo sa DA  ili NE ili JEBI GA... :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: fatboy  u Srpanj 08, 2018, 22:11:48
Zorro dat cemo ti tipkovnicu samo sa DA  ili NE ili JEBI GA... :smijeh: :smijeh:
I...A u pm :buahaha:

Ćoso

Citat: fatboy  u Srpanj 08, 2018, 22:11:48
Zorro dat cemo ti tipkovnicu samo sa DA  ili NE ili JEBI GA... :smijeh: :smijeh:
Da li imamo člana Ned na forumu?










Zorro is typing..."Jebi Neda"

Ponti

Citat: Ćoso  u Srpanj 08, 2018, 23:31:00
Da li imamo člana Ned na forumu?










Zorro is typing..."Jebi Neda"


:buahaha: :buahaha: