akumulator

Autor the bond, Srpanj 08, 2018, 17:53:42

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: zubakis  u Studeni 28, 2018, 13:40:32
Martine skini je i odnesi doma. Kad odlucis vozit spoji je dan prije na Lidl ili Ctek i metni u motor.
Ne mora bit stalno na odrzavanje spojena.
A pošto je Martin u mal hladnijem podneblju no ti..nebi bilo loše taj dan prije no što se misli ić vozit..da ipak dan prije tog dana odnese onaj top grijalicu na plinsku bocu..pošto nema struje..pa da malo zagrije garažu kad dođe stavljati aku.
..i onda još taj dan kad se krene vozit..ode par sati prije da je kresne još malo čist da postigne radnu temperaturu
A kad se vrne s vožnje..nikak ne skidat akumulator na toplo..tek drugi dan ..al uvečer prije tog dana otič malo potpalit opet grijalicu ...
:shhh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: zorro  u Studeni 28, 2018, 16:20:27
A pošto je Martin u mal hladnijem podneblju no ti..nebi bilo loše taj dan prije no što se misli ić vozit..da ipak dan prije tog dana odnese onaj top grijalicu na plinsku bocu..pošto nema struje..pa da malo zagrije garažu kad dođe stavljati aku.
..i onda još taj dan kad se krene vozit..ode par sati prije da je kresne još malo čist da postigne radnu temperaturu
A kad se vrne s vožnje..nikak ne skidat akumulator na toplo..tek drugi dan ..al uvečer prije tog dana otič malo potpalit opet grijalicu ...
:shhh:

:ooda: :thumbup: sve sa skonto  :bravo:

:beer: :beer: :-*

još sam mislio prije vožnje ispusti antifriz i zagrijati ga na peći na 80°C i onda vratiti u agregat  :butt:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zubakis

Citat: zorro  u Studeni 28, 2018, 14:11:54
Ma nema potrebe skidat s motora  :bzvz:
Rusi na -40 ne vade aku, a mi se tu brinemo na -5 ..da ne velim dolje ovi dalmoši nisu nikad osjetili -1  :-\
Naravno da ne treba i vjerojatno ce upalit,  al isto tako postoji šansa i da nece. Nebi bija prvi kojem nije upalija nakon zime.
Nije je problem skinit i odnit doma.

Black Betty

Previše komplicirate,ka Harlišti ste postali,on kad pali svog arlija če čuje.    Če,če,če,neče,če,če,če,neče,če,če,če, oooopa oče,ipak neče....

Lipo ti svakih 15 dana ga fino upali,malo ga počačkaj,stavi u brzinu  da malo vrti(na centralnom nogaru) i miran si,dok on brunda zapališ cigaru,popiješ kavu,biru,rakiju,i nemaš brige
Prepostavka je majka zajeba

keko

..  :misli: a da ti Martine prodaš motor i nemaš uopće zajebanciju sa akumulatorom  :tongue:

:buahaha:

:beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: keko  u Studeni 28, 2018, 19:57:42
..  :misli: a da ti Martine prodaš motor i nemaš uopće zajebanciju sa akumulatorom  :tongue:

:buahaha:

:beer:

Da, da  .... najbolji savjet  :buahaha: :buahaha:

agolac

Ja bih ga na tvom mjestu odnio doma i spojio na ctek te nek spava do proljeća...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: keko  u Studeni 28, 2018, 19:57:42
..  :misli: a da ti Martine prodaš motor i nemaš uopće zajebanciju sa akumulatorom  :tongue:

:buahaha:

:beer:
Baš htio to napisati  :)

zorro

Citat: zare  u Studeni 28, 2018, 20:46:48
Baš htio to napisati  :)
..a nije ti recimo palo na pamet čovjeku mal prek veze rješit struju u toj garaži  :bzvz:

https://www.youtube.com/watch?v=ca5IAwv918A
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Evo savjeta: nahrani svinje i ne diraj po motoru!
Ako nemas svinje, onda samo ne diraj po motoru.

Ja još imam originalni akumulator i nikad nije iznevjerio, ne skidam ga, ne držim na punjaču, ne palim ga redovno, a kad ga upalim, onda se uglavnom i vozim.

Jedino je vrijedno napomenuti da ja nemam hrpetinu dodataka upitne kvalitete koji ga malo po malo mogu iscijediti  :beer:

Opusti se i uzivaj!

Saxi

Akumulator nije zdravo puniti u kući, tj može u sobi u kojoj niko ne spava i koja se luftira.

Suki

...ma kakvo vađenje...nema vađenja :bzvz:...na Africi treba "pol motora" raskopat da bi ga se izvadilo :-\...metnut je baš...onako u dubinu :ooda: ;).
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Ja ga, osim što je po zimi spojen na ctek, svako malo upalim i (ako baš nije kiša i snijeg) napravim kratki đir oko zgrade.

Nema vađenja !


Movember - https://uk.movember.com/about/history

zare

Viš dobro ste me podsjetili, ja svog nisam ni pogledao još od gejrajda, valjda je u garaži  :moto2:
Možda ga i spojim na punjač jedno popodne

Osy

Prošle godine kad sam kupio GSA, morao sam kupiti i novi akumulator, jer je stari dugo stajao i nije baš imao napona za pokretanje motora.
Kupio sam Yuasu, cijelu zimu je aku bio u motoru u garaži u kojoj je preko zime 8 stupnjeva, nisam motor palio i na proljeće nije bilo nikakvih problema :thumbup: