Tank torba Oxford

Autor damjandugi, Siječanj 14, 2019, 13:01:04

« natrag - naprijed »

damjandugi

Prodam tank torbu Oxford 1st time magnetna.
Prije sam jo imao na stromu,kasnije na gs-u.
Znači da je univerzalna.
Može biti u dve visine.

Cijena 30 EUR.

Sve ostalo PP

VUCIBATINA

Kako se montira na gs-a?  Jel problem kad tocis gorivo?  Daj jos koju sliku nabaci
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

damjandugi

Sa prednje strane imaš traku koja ide oko kormorana.Nju i razkopčavaš kad ideš tankat.Samo nju.Stranske ostavljaš pri miru.
Sa strane imaš traku koja se prikopčava na kuku,koje imaš sa svake strane po jednu.
Znači digneš vozačevo sjedalo,odstraniš crne plastike u obliki bubrega sa svake strane i tamo se nalaze kuke.
Sve skupa imaš posla max 20 sekundi.

Ponti

Citat: damjandugi  u Siječanj 14, 2019, 14:59:53
Sa prednje strane imaš traku koja ide oko kormorana.Nju i razkopčavaš kad ideš tankat.Samo nju.Stranske ostavljaš pri miru.
Sa strane imaš traku koja se prikopčava na kuku,koje imaš sa svake strane po jednu.
Znači digneš vozačevo sjedalo,odstraniš crne plastike u obliki bubrega sa svake strane i tamo se nalaze kuke.
Sve skupa imaš posla max 20 sekundi.

Jel su se to magneti pokvarili?  :ebudale:

damjandugi

Ma jok.
GS ima plastičan rezervoar pa sam dodao trake da jo fino drži pri miru.

Saxi

Citat: damjandugi  u Siječanj 14, 2019, 14:59:53
Sa prednje strane imaš traku koja ide oko kormorana.Nju i razkopčavaš kad ideš tankat.Samo nju.Stranske ostavljaš pri miru.
Sa strane imaš traku koja se prikopčava na kuku,koje imaš sa svake strane po jednu.
Znači digneš vozačevo sjedalo,odstraniš crne plastike u obliki bubrega sa svake strane i tamo se nalaze kuke.
Sve skupa imaš posla max 20 sekundi.
A jel taj kormoran uključen u cenu  :misli: Ili može i neka domaća kokoš da posluži  :), pitam pošto je GS ipak posebna naprava, tj kako neki kažu najbolji motor  :smijeh:

Martin

Citat: Saxi  u Siječanj 14, 2019, 16:52:39
A jel taj kormoran uključen u cenu  :misli: Ili može i neka domaća kokoš da posluži  :), pitam pošto je GS ipak posebna naprava, tj kako neki kažu najbolji motor  :smijeh:
:buahaha: i ti ćeš na crnu listu  :ooda:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

VUCIBATINA

 :ebudale:  na iducem loginu pisati ce korisnik saxi ne postoji ili je izbrisan
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948