PRODAJEM DL 650 K6 HITNO !!Trebam mjesto u garaži...

Autor pikas, Studeni 16, 2018, 16:24:20

« natrag - naprijed »

tonciv666

Da dobar.. Maloprije sam ga iša opet malo vidit..

beli

Rallye? .. ups žice nisu ..  :-\ :-X ....  :misli: jesu ?

sutradan:   a, nisam pratio !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

ivica medjugas

Ma nista posebno sjeo sam i sašao odma kolko je loš, prevec svega ima za nas smrtnike i priča na ss jeziku... Boje neke sivo ovo oono, naranča.. Dolazi i vozi ga ča kući
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

pikas

Ja nisam ni rekel da je nekaj posebno,ukusi su različiti i svak za svoje novce kupuje ono za kaj misli da je za njega najbolje,a kaj se tiče ovog da ga vozim doma,jedva čekam
Citat: ivica medjugas  u Prosinac 10, 2018, 23:28:56
Ma nista posebno sjeo sam i sašao odma kolko je loš, prevec svega ima za nas smrtnike i priča na ss jeziku... Boje neke sivo ovo oono, naranča.. Dolazi i vozi ga ča kući

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk


Suki

Citat: pikas  u Prosinac 11, 2018, 06:45:27
Ja nisam ni rekel da je nekaj posebno,ukusi su različiti i svak za svoje novce kupuje ono za kaj misli da je za njega najbolje,a kaj se tiče ovog da ga vozim doma,jedva čekam
Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

:thumbup:

...poslije onih napisa o tvom zdravstvenom stanju sam si mislio kak je kenja odlična za tebe :), kad ona odsluži možda si čovjek uzme neki Royal Enfield ili tako nešto i nastavi uživati :), a kad ono aiiiiii :-\ :-\ :ooda: :smijeh: :thumbup:

:want:
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: pikas  u Prosinac 11, 2018, 06:45:27
Ja nisam ni rekel da je nekaj posebno,ukusi su različiti i svak za svoje novce kupuje ono za kaj misli da je za njega najbolje,a kaj se tiče ovog da ga vozim doma,jedva čekam
Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Moj prijatel, raširio sam svima da prodaješ Stroma, neki tip na motorima traži Stroma, a ima 3500 eura, pa se možda dogovorite :gimme5: :beer:

pikas

Citat: Osy  u Prosinac 11, 2018, 07:03:17
Moj prijatel, raširio sam svima da prodaješ Stroma, neki tip na motorima traži Stroma, a ima 3500 eura, pa se možda dogovorite :gimme5: :beer:
čwkaj malo,za to uvijek ima vremena  :ooda: ak bumo živi i kolko tolko zdravi a sad da se još malo izguštam  ;)  :gimme5:

pikas

Citat: Osy  u Prosinac 11, 2018, 07:03:17
Moj prijatel, raširio sam svima da prodaješ Stroma, neki tip na motorima traži Stroma, a ima 3500 eura, pa se možda dogovorite :gimme5: :beer:
fala prijatel  :thanx: ak zove ,pa ljudi smo,dogovorićemo se  :ooda:

Ćoso

Pikas, daj malo više detalja


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Lavandić

Citat: pikas  u Prosinac 11, 2018, 07:15:02
fala prijatel  :thanx: ak zove ,pa ljudi smo,dogovorićemo se  :ooda:
Ako te baš nitko ne nazove a fali ti za onajstvarnoodličan motor doćeraj ga, uzmem ga ja u cijenu. Naravno ako je tvorničko stanje. Otići će, imam 5 Stromova na stanju, di čeljad nije bisna nije ni kuća tisna. Di ima mista za 5 bit će i za 6. Nisu još stigli papirići. Ako sutra bude lijepo vrijeme protegnem malo kotače ovom tvom, motor koji me do sada najviše iznenadio, stvarno je odličan.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tibertov


pikas

Da ne mučimo ovu temu više,da KTM je..

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk


Mrki


ivica medjugas

Citat: pikas  u Prosinac 11, 2018, 06:45:27
Ja nisam ni rekel da je nekaj posebno,ukusi su različiti i svak za svoje novce kupuje ono za kaj misli da je za njega najbolje,a kaj se tiče ovog da ga vozim doma,jedva čekamkrivo si me svatija, motor je top u svakom detalju...
Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

pikas