PRODAJEM DL 650 K6 HITNO !!Trebam mjesto u garaži...

Autor pikas, Studeni 16, 2018, 16:24:20

« natrag - naprijed »

Vinko

Bravo drug Zagorec, ko bi se to nadal od tebe, svaka čast na izboru  :gimme5: :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....


Stjepko



Mrki

Čestitke na kupnji

Nego se mu otvori posebnu temu pa baci koji sliku ako imaš i neke informacije.. da ti ne zatrpavamo ovu za prodaju..

pikas

Fala dečki na čestitkama ,ko da mi se dijete rodilo :smijeh: nije trebala vijest ići van dok pila ne dojde doma ali eto napadate sa svih strana pa sam moral popustit :misli: Vidimo se uskoro kad ševa zapjeva negde na cesti ili u bertiji :beer: :gimme5:

pikas

Citat: Mrki  u Prosinac 12, 2018, 13:55:35
Čestitke na kupnji

Nego se mu otvori posebnu temu pa baci koji sliku ako imaš i neke informacije.. da ti ne zatrpavamo ovu za prodaju..
:thumbup:

Osy


agolac

Zna čoek šta valja. Pojede GSa za doručak, ručak i večeru u svim segmentima  :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Citat: agolac  u Prosinac 12, 2018, 14:18:18
Zna čoek šta valja. Pojede GSa za doručak, ručak i večeru u svim segmentima  :beer:

Potpisujem  :)
Lado je moj idol

Bagy

Citat: agolac  u Prosinac 12, 2018, 14:18:18
Zna čoek šta valja. Pojede GSa za doručak, ručak i večeru u svim segmentima  :beer:

Osim po prodaji!  ;)

Čestitam na izboru!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

agolac

Citat: Bagy  u Prosinac 12, 2018, 14:29:38
Osim po prodaji!  ;)

Čestitam na izboru!  :thumbup:

To nikad nije bilo mjerilo. Koenigsegg se prodaje u malo primjeraka. :P
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: pikas  u Prosinac 12, 2018, 13:00:55
Eto niš posebno..

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Niš posebno, moš mislit  :thumbup:
Lajkam izbor  :thumbup:
Nek je sa srećom  :thumbup:

gogs

Čestitam pikas  :bravo: :beer:


...jebate, pumpa ti nije baš najbolje vukla na kenji, kak će tek sada  :-\  :smijeh:

Saxi

Srećno Pikas, da ogreje pa da uzivas preko mere