Prodajem anlaser DL650 K8

Autor Ponti, Studeni 19, 2018, 15:23:29

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Osy  u Studeni 20, 2018, 07:04:43
:thumbup: Čujem da ima nekih kojima se ne sviđa ni ovaj forum, jer kao nema se šta pročitati i nismo zanimljivi. Pa jbga brate, onda nemoj ni otvarati,  čitaj o ikebanama i vozdra raja :buahaha:

A čuj, nekima nije zanimljivo čitati naše škrabotine ovdje, ali nama je jer se poznamo uživo. Da se ne poznajemo vjerojatno bi bilo puno manje pisanja.
Kome se to ne sviđa?..... da ga malo išamaramo i da mu se počne sviđati :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 20, 2018, 08:00:47
A čuj, nekima nije zanimljivo čitati naše škrabotine ovdje, ali nama je jer se poznamo uživo. Da se ne poznajemo vjerojatno bi bilo puno manje pisanja.
Kome se to ne sviđa?..... da ga malo išamaramo i da mu se počne sviđati :smijeh:
..vazda je bilo žugeljaša i bit će  :bzvz:
na srednjaku  :finger: su onomad bili vonabići (mogu ih nabrojat na prste jedne ruke ak treba) ..ono..kao fol cooleri  :puke: ..smeta im svaki kurac..mi offeri..  :thumbdown:  ENO IM SAD ČIST FORUM..wikipedija ..đe su sad  :misli: ..šta ne pišu  ..tak da..kome god smeta naša zajebancija..eno mu srednjak  :finger: i široko mu internet polje ..nek bolje ode bez riječi i pozdrava neg da mu moram s ovom sjebanom desnicom djelit šamarčine  :samaranje:  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Ponti  u Studeni 20, 2018, 08:00:47
A čuj, nekima nije zanimljivo čitati naše škrabotine ovdje, ali nama je jer se poznamo uživo. Da se ne poznajemo vjerojatno bi bilo puno manje pisanja.
Kome se to ne sviđa?..... da ga malo išamaramo i da mu se počne sviđati :smijeh:
O tome ćemo uživo, nagodinu :)

Osy

Citat: zorro  u Studeni 20, 2018, 08:10:38
..vazda je bilo žugeljaša i bit će  :bzvz:
na srednjaku  :finger: su onomad bili vonabići (mogu ih nabrojat na prste jedne ruke ak treba) ..ono..kao fol cooleri  :puke: ..smeta im svaki kurac..mi offeri..  :thumbdown:  ENO IM SAD ČIST FORUM..wikipedija ..đe su sad  :misli: ..šta ne pišu  ..tak da..kome god smeta naša zajebancija..eno mu srednjak  :finger: i široko mu internet polje ..nek bolje ode bez riječi i pozdrava neg da mu moram s ovom sjebanom desnicom djelit šamarčine  :samaranje:  :bzvz:
:ooda: :buahaha:

Ponti

Citat: Osy  u Studeni 20, 2018, 08:38:39
O tome ćemo uživo, nagodinu :)

Da, da ..... svatovi, godišnjica mature, godišnjica male mature, godišnjica sa ženom, godišnjica vozačke, krstitke, krizma, pa boli me noga itd, itd.  Znam ja takve  :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 20, 2018, 10:40:24
Da, da ..... svatovi, godišnjica mature, godišnjica male mature, godišnjica sa ženom, godišnjica vozačke, krstitke, krizma, pa boli me noga itd, itd.  Znam ja takve  :buahaha: :buahaha:
zaboravio si najbitnije..škola baleta  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 20, 2018, 10:47:03
zaboravio si najbitnije..škola baleta  :bzvz:

Uhhhh, kakav propust  :buahaha:

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Vec

Citat: Ponti  u Studeni 20, 2018, 08:00:47
A čuj, nekima nije zanimljivo čitati naše škrabotine ovdje, ali nama je jer se poznamo uživo. Da se ne poznajemo vjerojatno bi bilo puno manje pisanja.
Kome se to ne sviđa?..... da ga malo išamaramo i da mu se počne sviđati :smijeh:

Ja neznam skoro nikoga od vas ali ne nebum rundu platil kad vas upoznam....  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Kad vidim prporcije nekih neznam jel mogu više nalijat u sebe ili pojesti  :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Vec  u Studeni 20, 2018, 15:11:45
Ja neznam skoro nikoga od vas ali ne nebum rundu platil kad vas upoznam....  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Kad vidim prporcije nekih neznam jel mogu više nalijat u sebe ili pojesti  :smijeh: :smijeh:
A to je razlog nedavnog neupoznavanja :smijeh:

Vec

Ma nije Jbt.... sad Bum to stalno slušal 😂😂😂

keko

..ko ti je kriv kad si neoprezan  :tongue:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: Vec  u Studeni 20, 2018, 16:40:47
Ma nije Jbt.... sad Bum to stalno slušal 😂😂😂
Budeš, budeš... :ooda: :smijeh: