P: Scorpion EXO 1200 - velicina M ...na dar kaciga Uvex XL

Autor tibertov, Prosinac 04, 2018, 15:51:54

« natrag - naprijed »

tibertov

Prodajem kacigu od žene. Ugrađen pinlock. Veličina M. Noseno dvije sezone.
Cijena 650kn.

Na dar kupcu vrhunska sa nadnaravnim moćima kaciga Uvex, velicine XL.  :smijeh:


























Saxi

Gest za svaku pohvalu, mislim za Uvex, a inače neću ništa da kupim, samo sam se javio da se šegacim.
Elem skoro smo pričali o mobilnim telefonima i kamerama i ako se sećam u tebe je Samsung Galaxy S7, a ove slike su kao slikane nekim jeftilen aparatom, pa ako je S7 u pitanju onda obrisi sočiva, smiri ruku, ili odnesi telefon u servis jer slike trebaju da budu oštre i jasne sa gomilom detalja koje se ne primećuju

Ćoso

Citat: Saxi  u Prosinac 04, 2018, 16:16:50
Gest za svaku pohvalu, mislim za Uvex, a inače neću ništa da kupim, samo sam se javio da se šegacim.
Elem skoro smo pričali o mobilnim telefonima i kamerama i ako se sećam u tebe je Samsung Galaxy S7, a ove slike su kao slikane nekim jeftilen aparatom, pa ako je S7 u pitanju onda obrisi sočiva, smiri ruku, ili odnesi telefon u servis jer slike trebaju da budu oštre i jasne sa gomilom detalja koje se ne primećuju
Ma škrt je povećati rezoluciju jer to znači veći internet promet


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

Slike su smanjene skroz i naravno da onda izgube oštrinu. Inace origanal slika ima 15 megabajta...al ovdje prodajemo kacigu, a ne takmicimo se u fotografiji

Osy

Munja nosi M veličinu, a traži kacigu. Znači, ženina bi mu bila savršena :) :ebudale:


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

čudesno, magično ,nadnaravno,nevjerojatno stanuje samo na otocima i u top shopu
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Đabe :thumbup:

Čak razmišljam da kupim ženi, i nek stoji dok ne kupim neki normalan motor za dvoje :smijeh:

tibertov

Akcija do utorka 500kn, nakon toga cijena opet ista.

tibertov


Saxi

Citat: tibertov  u Prosinac 10, 2018, 19:51:15
Prodano najboljem poznavatelju bmw motora
Imas razne motore, i imaš BMW, al dobro, ti si pravnik pa ne znaš sve, ali zato su tu drugari
inače ona roze mačo boja odlično ide uz Denali ja bio ubeđen da će moj veliki drugar to bezecovati ali je pao u zimski san, nigde ga nema