PRODAJE SE: Touring vizir i štitnik lanca za novi model Stroma 650

Autor bansi, Veljača 11, 2019, 08:03:59

« natrag - naprijed »

bansi

Dakle, za novi model kenjca prodajem Puigov Touring vizir (smoke) i OEM Suzukijev metalni štitnik lanca.
Artikli su zbog malog korištenja bez oštećenja, doslovno kao novi.
Prodajem ih u pola cijene.

Saxi


zare

Ja ga imam na kiklopu, e sad dali je isti kao i taj treba vidjeti

Vec



BožoLik

Štitnik. Kupljeno :shhh:.
Sam ak pašu rupice.
Jel može netko izmjeriti na novom Stromiću razmak rupa na štitniku da ih usporedimo sa L2.

Hvala i pozz.

Ćoso

Citat: BožoLik  u Veljača 11, 2019, 10:00:57
Štitnik. Kupljeno :shhh:.
Sam ak pašu rupice.
Jel može netko izmjeriti na novom Stromiću razmak rupa na štitniku da ih usporedimo sa L2.

Hvala i pozz.
Dok netko razmišlja, netko radi :-)

bansi

Citat: BožoLik  u Veljača 11, 2019, 10:00:57
Štitnik. Kupljeno :shhh:.
Sam ak pašu rupice.
Jel može netko izmjeriti na novom Stromiću razmak rupa na štitniku da ih usporedimo sa L2.

Hvala i pozz.

Izmjeri na svom, a ja ću na štitniku :) :)
Mada bi trebalo i vidjet odakle počinju rupe da ne izlazi previše prema nazad ili da nije preblizu mašini. To bi najbolje bilo probat uživo ;)

BožoLik

Citat: Ćoso  u Veljača 11, 2019, 10:13:21
Dok netko razmišlja, netko radi :-)

Nema tu razmišljanja. Samo djelovanje.
Da sam ja razmišljo kad sam kupovao higheay pegse ne bi ih nikad kupio.  :buahaha:

BožoLik

Citat: bansi  u Veljača 11, 2019, 10:18:58
Izmjeri na svom, a ja ću na štitniku :) :)
Mada bi trebalo i vidjet odakle počinju rupe da ne izlazi previše prema nazad ili da nije preblizu mašini. To bi najbolje bilo probat uživo ;)

Može. Izmjerim štitnik i udaljenost zadnjeg šarafa od osovine.
Javim.

Saxi

Ako je sudeći po Grcima ovaj štitnik je identičnih dimenzija za sve male Stromiće, što već nije slučaj sa štitnikom za veliki, tako da to paše kao dupe na nošu  :)

https://www.cosmo-accessories.com/products/suzuki/dl-650-v-strom-2012-2016/chainguard-vstroml1-detail

iviccaa

Ne vjerujem da ce Suzuki mijenjati vilicu, pa ova je od prvog Stroma u upotrebi.  :buahaha:

Ali Danijel je stavljao stitnik sa 1000 na svoju kenju, ako sam dobro upamtio sa srednjaka...?

Osy

Citat: Saxi  u Veljača 11, 2019, 10:33:58
Ako je sudeći po Grcima ovaj štitnik je identičnih dimenzija za sve male Stromiće, što već nije slučaj sa štitnikom za veliki, tako da to paše kao dupe na nošu  :)

https://www.cosmo-accessories.com/products/suzuki/dl-650-v-strom-2012-2016/chainguard-vstroml1-detail
Šta se bojiš puknuća lanca pa da te ne opizdi :) Aj sad ti malo o kardanu :smijeh: :P

Saxi

Citat: Osy  u Veljača 11, 2019, 11:09:20
Šta se bojiš puknuća lanca pa da te ne opizdi :) Aj sad ti malo o kardanu :smijeh: :P
Imam ja štitnik fabrički, ali su ovi aftermaket lepši za na oko   :belj:, a pošto se voziš iza mene i više osluškuješ kardan nego što zavrćeš gas, trudim se da ti obezbedim što lepši  pogled na Grdanu  :P

BožoLik

Evo slikica.  :posao:







Ovak na oko bi rekao da je to isti k...c, drugo poakovanje.  :)