Traži se polovan deo sa slike

Autor Saxi, Travanj 22, 2019, 22:07:45

« natrag - naprijed »

Saxi

Suzuki bandit 1250s 2008 godiste
ili Suzuki gsf 1250s 2008 godiste
Prilikom izlaska iz garaže nogostup je bio otvoren i tako je pukao prvi put onda je išao na varenje i sa lakoćom posle toga pukao i drugi put. Ima ga u USA za preko 100 jura, zvali smo moto otpade razne ali kuranjonja - nista, svaka pomoć je dobro došla

agolac

Ne vidim ga na boonstra ali provjerite.

Novi je 126€

Provjerite sve ove dućane i pitajte Rolfa (rolfkliem)!!!!

http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,394.0.html
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

DKS, Belica...(+385)0921775255 ima kojekakve rabljene dijelove...

Saxi

Prosledio sam mu, I u potrazi smo ali niko nema jebeni levi, samo desni. Hvala na savetima

agolac

Citat: Saxi  u Travanj 24, 2019, 00:38:02
Prosledio sam mu, I u potrazi smo ali niko nema jebeni levi, samo desni. Hvala na savetima

Jesi pitao Rolfa? Koliko znam, samo se i bavi Suzuki djelovima. Bio sam tako jednom, ima krcate stalaže Suzuki djelova...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Negde nista, negde desni imaju, ali levog ni za leka na žalost.

agolac

Citat: Saxi  u Travanj 24, 2019, 23:46:50
Negde nista, negde desni imaju, ali levog ni za leka na žalost.

A jebiga onda...morati će da odriješi kesu... ili šetnja po BG pa fućkanje dok jedan skida a drugi gleda  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Travanj 25, 2019, 02:14:14
A jebiga onda...morati će da odriješi kesu... ili šetnja po BG pa fućkanje dok jedan skida a drugi gleda  :smijeh:
:buahaha:

Saxi

Mala bara, puno krokodila, ja mu rekao da sačeka skup u Medulinu pa nek skine nekome

Patak

Saxi obrusi taj polomljeni dio aluminija, đabe kupi mali dio pravokutnog profila probližnog istog profila nosaća, obradi ga ručno te probuši rupe da ga spojiš (M6) na nosać, drugi dio na foot pegs... Vjerujem da će poslužiti neko vrijeme dok se finacije ne poslože...

Ćoso