Bagster za malog stroma

Autor Zlac, Lipanj 06, 2019, 15:21:45

« natrag - naprijed »

Zlac

Dakle dali netko prodaje ili zna nekog ko prodaje bagster navlaku za rezervoar .
Ne mora biti nova ..
Hvala.

Bagy

mob: 095/573-6874

Osy


Ponti

Da ne izgrebeš tank, a i da zakačiš bagsterovu tank torbu.
To izgleda jako dobro. I ne dođe 2 dinara .... pokrivo je oko 150 eura, tank torba možda malo manje.
Imao je to Beli na starom malom stromu. Ne znam je li Bagster prodan s motorom, trebalo bi ga pitati ... aloooo Belllliiiii  :smijeh:


Borko

Je, vidia sam to na pegasu jednom. Izmjeni motor skroz naskroz. Paria je neka ozbiljna beštija.


beli

Citat: Ponti  u Lipanj 06, 2019, 16:46:22
Da ne izgrebeš tank, a i da zakačiš bagsterovu tank torbu.
To izgleda jako dobro. I ne dođe 2 dinara .... pokrivo je oko 150 eura, tank torba možda malo manje.
Imao je to Beli na starom malom stromu. Ne znam je li Bagster prodan s motorom, trebalo bi ga pitati ... aloooo Belllliiiii  :smijeh:
..... da, da kod Vladeizpožege je sve .... poduzeo sam već neke korake u tom smislu .... naš Zore bi tu navodno mogao 'kumovati' .... prepustimo vremenu, ja se tu više ne bi štel mešat  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Krmco

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/126587-moto-sedišta-srđan/

Ima u slikama kako je radio po uzoru na bagster,

Sad u nedelju idem sa prijateljem iz Crne gore da odnesemo sedište od stroma da mu preradi.

Mogu da pitam  za cenu ,imam ja bagster na motoru ukoliko mu treba uzorak.
Inače ,bila je jedna bagster navlaka i tank torba od 20l na prodaju na našem forumu,ali otišlo pre 2 dana.

Ukoliko te zanima da uradiš Kod srđana, rešavamo dostavu.e znam čoveka,ali čuo sam od par prijatelja da su zadovoljni urađenim i na forumu nema loših komentara

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока


Zlac

Citat: Krmco  u Lipanj 07, 2019, 07:02:34
https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/126587-moto-sedišta-srđan/

Ima u slikama kako je radio po uzoru na bagster,

Moze pitaj pa javi.
Hvala

Sad u nedelju idem sa prijateljem iz Crne gore da odnesemo sedište od stroma da mu preradi.

Mogu da pitam  za cenu ,imam ja bagster na motoru ukoliko mu treba uzorak.
Inače ,bila je jedna bagster navlaka i tank torba od 20l na prodaju na našem forumu,ali otišlo pre 2 dana.

Ukoliko te zanima da uradiš Kod srđana, rešavamo dostavu.e znam čoveka,ali čuo sam od par prijatelja da su zadovoljni urađenim i na forumu nema loših komentara

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Krmco

Proverio juče,
Ostao je da radi samo sedišta,dva majstora su ga napustila i otišla u nemačku da rade.inače je cena bila 70e.
Sedišta su mu 80-100e u zavisnosti od prepravke,materijala i dali ima vez.
Koliko sam ga razumeo stavlja penu preko sunđer,najlon pa onda materijal za sedište.
Doplata za gel je 35e za vozača.

Ako treba još nešto da pitam ,tu sam [emoji846]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока


Fantom

Super stvar. Naletila mi na oglasu neki dan za 450 kuna. Kupio frajer montirao i skonto da magnetna torba ne drzi preko navlake  :smijeh:
Zato Givi sa tank lock fercera  :)

agolac

Citat: Fantom  u Lipanj 09, 2019, 01:11:09
Super stvar. Naletila mi na oglasu neki dan za 450 kuna. Kupio frajer montirao i skonto da magnetna torba ne drzi preko navlake  :smijeh:
Zato Givi sa tank lock fercera  :)

Oh oh, pa ti si živ  :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom


agolac

Citat: Fantom  u Lipanj 09, 2019, 01:22:49
Nedam se  :beer:

Nema te nešto. Samo loviš ribu po tim barama priznaj  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain