DL 650 ILI DL1000

Autor zizu, Lipanj 30, 2019, 19:30:16

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: Igor Mihajlik  u Srpanj 01, 2019, 13:41:05
ako govorimo o starim modelima onda 650 definitivno  :beer:

Eto, pa to Ponti i ja tvrdimo non-stop.  :gimme5: :beer:

Stara kenja i nova somara rules  :thumbup:  ;)

Saxi

Citat: Igor Mihajlik  u Srpanj 01, 2019, 13:41:05
ako govorimo o starim modelima onda 650 definitivno 
Stari mali dokazano pouzdan i veliki stari dokazano problematican

Bagy

Koliko ima somara na Forumu a da su natukli preko 120 iljada?  :misli:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 01, 2019, 15:41:48
Koliko ima somara na Forumu a da su natukli preko 120 iljada?  :misli:

IB    :buahaha:

zorro

Citat: Bagy  u Srpanj 01, 2019, 15:41:48
Koliko ima somara na Forumu a da su natukli preko 120 iljada?  :misli:
Koliko ima vlasnika kenje koji su prešli na somaru, a koliko ima somara koji su prešli na kenju  :huh:

Kenja bolje složen motor ..o KTJ  :buahaha:
Aj da vidim/čujem  koje su to razlike između starih modela kenje i somare, sem u obujmu..haj konkretno, koji to dio mehanike, elektronike kenja ima, a somara nema ili obratno..i koje su to razlike u nekoj komponenti da kenju čini bolje složenim motorom ?????????????????????????????????????????

:bzvz: :bzvz:
 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 16:38:12
Koliko ima vlasnika kenje koji su prešli na somaru, a koliko ima somara koji su prešli na kenju  :huh:

Kenja bolje složen motor ..o KTJ  :buahaha:
Aj da vidim/čujem  koje su to razlike između starih modela kenje i somare, sem u obujmu..haj konkretno, koji to dio mehanike, elektronike kenja ima, a somara nema ili obratno..i koje su to razlike u nekoj komponenti da kenju čini bolje složenim motorom ?????????????????????????????????????????

:bzvz: :bzvz:

Magnet u komadu kod kenje, a magnetici + njihovi otpali komadici kod somare ......   oš još

gogs

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 16:38:12
Koliko ima vlasnika kenje koji su prešli na somaru, a koliko ima somara koji su prešli na kenju  :huh:

Kenja bolje složen motor ..o KTJ  :buahaha:
Aj da vidim/čujem  koje su to razlike između starih modela kenje i somare, sem u obujmu..haj konkretno, koji to dio mehanike, elektronike kenja ima, a somara nema ili obratno..i koje su to razlike u nekoj komponenti da kenju čini bolje složenim motorom ?????????????????????????????????????????

:bzvz: :bzvz:


E jes tvrdoglav ko mazga  :belj: :-*

Pa kad to čovjek koji je imao oba kaže, ja nemam razloga sumnjati.

...a što se tiče prvog dijela pitanja ja znam za 2 (offi i zizu) i jednog koji je tražio kenju umjesto somare, jer je potajno znao da je bolje složen  :smijeh:  :) ;)

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 01, 2019, 17:03:43
Magnet u komadu kod kenje, a magnetici + njihovi otpali komadici kod somare ......   oš još
je da..al ti komadići su bolje složeni  :) ..ovo iz komada nemre bit složeno..logično..jel  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 16:38:12
Koliko ima vlasnika kenje koji su prešli na somaru, a koliko ima somara koji su prešli na kenju  :huh:

Kenja bolje složen motor ..o KTJ  :buahaha:
Aj da vidim/čujem  koje su to razlike između starih modela kenje i somare, sem u obujmu..haj konkretno, koji to dio mehanike, elektronike kenja ima, a somara nema ili obratno..i koje su to razlike u nekoj komponenti da kenju čini bolje složenim motorom ?????????????????????????????????????????

:bzvz: :bzvz:

Ljudi sigurno ne kupuju "bolje složen motor", jer ne bi onda nikad kupili GS-a.

SirOliver

Citat: gogs  u Srpanj 01, 2019, 18:10:04
E jes tvrdoglav ko mazga  :belj: :-*

Pa kad to čovjek koji je imao oba kaže, ja nemam razloga sumnjati.

...a što se tiče prvog dijela pitanja ja znam za 2 (offi i zizu) i jednog koji je tražio kenju umjesto somare, jer je potajno znao da je bolje složen  :smijeh:  :) ;)
i ja sam imao prvo kenju  :ooda:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

zorro

Citat: gogs  u Srpanj 01, 2019, 18:10:04
E jes tvrdoglav ko mazga  :belj: :-*

Pa kad to čovjek koji je imao oba kaže, ja nemam razloga sumnjati.

...a što se tiče prvog dijela pitanja ja znam za 2 (offi i zizu) i jednog koji je tražio kenju umjesto somare, jer je potajno znao da je bolje složen  :smijeh:  :) ;)
..što se tiče 1. ..to je za mene subjektivnost..tak da..zaš bi ja njemu vjerovao  :bzvz:  :P
evo..zašto bi ja imao razlog sumnjati u Sir Olivera  :)  :-*

..što se tiče stavki 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 ..itd.  :-\  sereš a dobri smo  :smijeh:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: SirOliver  u Srpanj 01, 2019, 18:19:32
i ja sam imao prvo kenju  :ooda:

e da, onda 3. I koji je bolje složen?  :smijeh:

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 18:21:01
..što se tiče stavki 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 ..itd.  :-\  sereš a dobri smo  :smijeh:  :tongue:

  :smijeh: :smijeh:  :tongue:  ...đaba se trudim, odoh nešto pametnije raditi.

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 18:17:45
je da..al ti komadići su bolje složeni  :) ..ovo iz komada nemre bit složeno..logično..jel  :smijeh:

Kada sam to vidio kod šogija i kako se razletilo, plakao sam od smijeha .... tomos je to bio bolje složio :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 01, 2019, 18:32:24
Kada sam to vidio kod šogija i kako se razletilo, plakao sam od smijeha .... tomos je to bio bolje složio :buahaha:
Baš čudo što se kod njega razletilo :buahaha: Motor star 14 godina, a ima 22000km i prve gume :smijeh:
Trebao sam ga uslikati sad kad smo bili

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 01, 2019, 18:32:24
Kada sam to vidio kod šogija i kako se razletilo, plakao sam od smijeha .... tomos je to bio bolje složio :buahaha:
pa tomos općenito slaže bolje motore neg V-Strom
Novi poštarski APeNac je bolje složen motor neg druga generacija somara  :shhh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: