DL 650 ILI DL1000

Autor zizu, Lipanj 30, 2019, 19:30:16

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: gogs  u Srpanj 01, 2019, 18:23:56
e da, onda 3. I koji je bolje složen?  :smijeh:


Pretpostavljam kenja - jer ih ima puno više s prijeđenih +100,000 km u odnosu na somare.  ;)

Ovi sa somarama ih se iz predostrožnosti rješavaju čim prijeđu 50,000 km...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Srpanj 01, 2019, 21:17:30
Pretpostavljam kenja - jer ih ima puno više s prijeđenih +100,000 km u odnosu na somare.  ;)

Ovi sa somarama ih se iz predostrožnosti rješavaju čim prijeđu 50,000 km...  :smijeh:
Je da..kad kenje uzimaju novopečeni vozači..i uglavnom oni koji prije nisu vozili motore pa se u iste zaljube..jerbo..prva ljubav zaborava nema  :) ..i onda ih koriste do ibera ..i naravno nakon toliko godina da su se naučili voziti i više ih kenja ne ispunjava i kupuju somare..GS-ove..Tigrove..lavove i koješta  :-\
..ovim mojim tvrdnjama ima primjera na ovom forumu i međ članovima na desetine   :ooda:

Rijetko koji vozač početnik koji nikad prije nije vozio motor će uzeti somaru..tak da..uprav zbog toga smo mi sa somarama (stare iskusnjare)  :tongue: bili u manjini  8)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 21:35:14
Je da..kad kenje uzimaju novopečeni vozači..i uglavnom oni koji prije nisu vozili motore pa se u iste zaljube..jerbo..prva ljubav zaborava nema  :) ..i onda ih koriste do ibera ..i naravno nakon toliko godina da su se naučili voziti i više ih kenja ne ispunjava i kupuju somare..GS-ove..Tigrove..lavove i koješta  :-\
..ovim mojim tvrdnjama ima primjera na ovom forumu i međ članovima na desetine   :ooda:

Rijetko koji vozač početnik koji nikad prije nije vozio motor će uzeti somaru..tak da..uprav zbog toga smo mi sa somarama (stare iskusnjare)  :tongue: bili u manjini  8)

Slažem se sa svime - inače bih ja sad vozio Mrkijev Kawazuki!  ;)  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 21:35:14
Je da..kad kenje uzimaju novopečeni vozači..i uglavnom oni koji prije nisu vozili motore pa se u iste zaljube..jerbo..prva ljubav zaborava nema  :) ..i onda ih koriste do ibera ..i naravno nakon toliko godina da su se naučili voziti i više ih kenja ne ispunjava i kupuju somare..GS-ove..Tigrove..lavove i koješta  :-\
..ovim mojim tvrdnjama ima primjera na ovom forumu i međ članovima na desetine   :ooda:

Rijetko koji vozač početnik koji nikad prije nije vozio motor će uzeti somaru..tak da..uprav zbog toga smo mi sa somarama (stare iskusnjare)  :tongue: bili u manjini  8)

Zato tebe nakon somare sada ispunjava 300-tinjak kubika nekog tamo šumarskog drloga buahbeljbbbaaahahahahaha  :buahaha: :buahaha:

zizu

Riješeno kupio bandita 1200!!!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 01, 2019, 23:11:40
Zato tebe nakon somare sada ispunjava 300-tinjak kubika nekog tamo šumarskog drloga buahbeljbbbaaahahahahaha  :buahaha: :buahaha:
a jebiga..kad nema motora od 3 iljad kubika  :'(
..a svi pravi bajkeri kad tad dođu u taj uzvišeni stadij ..stadij endura  :blato: ..dobro..ti neš nikad doć ..tebi će taj stadij biti barka..na vesla  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 01, 2019, 23:34:16
a jebiga..kad nema motora od 3 iljad kubika  :'(
..a svi pravi bajkeri kad tad dođu u taj uzvišeni stadij ..stadij endura  :blato: ..dobro..ti neš nikad doć ..tebi će taj stadij biti barka..na vesla  :)
Ovdje nema blata ni kad kiša pada

Igor Mihajlik

Citat: Osy  u Srpanj 01, 2019, 13:53:58
Tebe sunce opičilo u ćelestonku pa buncaš... ;) :P :buahaha:

ma da to je druga mogučnost  :tongue:  al 650 je po meni još uvjek bolja  :) :)
Lado je moj idol