Aprilia ETV 1000 Caponord ili V Strom 1000?

Autor Bagy, Srpanj 03, 2019, 21:26:59

« natrag - naprijed »

Bagy

Dakle, za razmisliti - somare su u pitanju! Slična cijena, slični motori. Talijan vs Đapanez. Oba se kvare...  :smijeh:

Znam, reći ćete: "Odaberi jedan broj - sigurno ćeš pogriješiti!"   :)


Mali Strom ima uskoro jubilej (100.000 km) i do sada vozi bez greške...


https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/aprilia-etv-1000-caponord-oglas-15856133

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-vstrom-1000-reg-godinu-dana-oglas-28062198
mob: 095/573-6874

Danijel 23


fatboy

Tebe bas svrbi mijenjat? Pa ta hiljadarka je 2005 i ima 81 tkm...u cemu to je napredak? Osim u snazi...
Caponord je jako lijep motor...ako imas srece...inace je Alfa na 2 kotaca...pricam samo o pouzdanosti...

Ponti

Ako ces da ti neki moto elektricar postane najbolji prijatelj onda apriliju [emoji23][emoji23]

zorro

Capo  :thumbup:
Jedina boljka im zna bit regler
..il poslušaj ove gore "iskusnjare"  :smijeh:   :D
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


iviccaa

Tjeraj svoga dok ne crkne.
Imas ga dugo, znas mu svaki problem, vijak, zvuk, trzaj....a za razliku novaca odvedi zenu (ljubavnicu) na more.  ;)

Ali eto...ako bas "moras" mijenjati, ja bi uzeo Caponord.  :thumbup:

tibertov

 Kupi Apriliu i planiraj putovanje s autobusom  :ebudale:


Ćoso

Niti ja ne bi na biro


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Bogami, svi ste u pravu!  :smijeh:  :thumbup:

U svakom slučaju, valjalo bi to sve prvo dobro provozati. Pretpostavljam da je vlasnik Caponorda riješio sve probleme sa strujom (ako ih je bilo). A to bi kolege iz Pule mogli provjeriti?  ;) Da Betty sjedne na Capo i da svoje mišljenje!  :moto2:

O Stromu kao sve znamo, a i tu mi je pod nosom. A kao što Fat kaže - ima preveć km, a ja radim 12,000 god...

A sad sam na svojem dao napraviti veliki servis i stavio nove gume - i spreman je za novu stotku!  :ooda:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 04, 2019, 08:04:43
Bogami, svi ste u pravu!  :smijeh:  :thumbup:

U svakom slučaju, valjalo bi to sve prvo dobro provozati. Pretpostavljam da je vlasnik Caponorda riješio sve probleme sa strujom (ako ih je bilo). A to bi kolege iz Pule mogli provjeriti?  ;) Da Betty sjedne na Capo i da svoje mišljenje!  :moto2:

O Stromu kao sve znamo, a i tu mi je pod nosom. A kao što Fat kaže - ima preveć km, a ja radim 12,000 god...

A sad sam na svojem dao napraviti veliki servis i stavio nove gume - i spreman je za novu stotku!  :ooda:

Ajde javi što si uzeo, pa nas izvještavaj  :)

zubakis

Citat: zorro  u Srpanj 04, 2019, 00:07:32
Capo  :thumbup:
Jedina boljka im zna bit regler
..il poslušaj ove gore "iskusnjare"  :smijeh:   :D
Slažem se.
Capo je odličan motor. Problem sa reglerom je riješiv i koliko znam to je jedina mana toga motora. Odličan V2 Rotax mašina. Uglavnom taj motor ima manje boljki nego somara, a meni je i ljepši.
Jedina mana mu je što kad ga kupiš vječno je tvoj ili jako težak za prodat zbog razmišljanja koja si već dobio poviše.

Mrki

Citat: tibertov  u Srpanj 04, 2019, 07:16:47
Kupi Apriliu i planiraj putovanje s autobusom  :ebudale:
:D :D :D

Meni ljepša Caponord, ne znam kakve su one što se tiče pouzdanosti, ali što se tiče da kažemo podrške, dostupnosti djelova i dodatne opreme izabrao bi Stroma..

zubakis

Inače, just for information. Capo je u to vrime bija revolucija u moto svijetu. Bija je prvi putni enduro sa aluminijskom ramom i prvi motor sa rađama (žbicama) i tubeles felgama. BMW je o tome samo moga sanjat.  :kava: