(Komentari) Južni Tirol, Italija 2020. by iviccaa

Autor iviccaa, Kolovoz 30, 2020, 18:48:18

« natrag - naprijed »

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

RatKO

Joj, bio na Marmoladi i sad me lupila nostalgija. Morat ću ponovo (i ponovo žičarom gore i dole, a ne na dva komada daske ko većina) skočit tamo. Inače, ima u Arabbi neki samostan koji prima ljude na noćenje tako da se može relativno jeftino proć za ubit oko (samo što nema baš feštanja).

piko007

Pozdrav...
jel ima netko info kakva je situacija sad sa tirolom, jel se može nemože ili koji kuki...

beli

odličan provod ... trud oko putopisa, skice rute za svaku pohvalu, štede vrijeme planiranja budućim putnicima ... moooožda malo previše sličnih fotki pejzaža, ali toliko je impresivno da ne možeš odolit' ... evo, toliko :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: piko007  u Rujan 01, 2020, 12:12:46
Pozdrav...
jel ima netko info kakva je situacija sad sa tirolom, jel se može nemože ili koji kuki...
Bolje da napišeš može nego nemože

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy


branimir

Nema riječi koje mogu opisat tu ljepotu, ali petica za pokušaj

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Ivice odlicno zapisano, dozivljeno, prozivljeno, hvala sto ste i sa nama podelili osećaj uzbudjenja I uživanja, za slike sam te vec nahvalio u toku putovanja dok si slao i kacio, ali moram još jednom, kad su prizori neverovatno lepi i autentični, peace of art dragi umetnice [emoji108]
Super si zarazio dragu i napravili ste odličnu hedonisticku turu. Nemoj dugo da čekate do nove zajedničke avanture [emoji4]

iviccaa

hvala svima, zbog ovakvih komentara se isplati izdvojiti vrijeme za napisati putopis.

Citat: Saxi  u Rujan 04, 2020, 07:25:17
Ivice odlicno zapisano, dozivljeno, prozivljeno, hvala sto ste i sa nama podelili osećaj uzbudjenja I uživanja, za slike sam te vec nahvalio u toku putovanja dok si slao i kacio, ali moram još jednom, kad su prizori neverovatno lepi i autentični, peace of art dragi umetnice [emoji108]
Super si zarazio dragu i napravili ste odličnu hedonisticku turu. Nemoj dugo da čekate do nove zajedničke avanture [emoji4]

:-* :beer: :thumbup:

zorro

E moj Iv'ce..ne vele nasi stari bez veze:
Nema ljubavi do muske..dok yaya ne udare u yaya (u ovom slucaju yaya u rezervoar)

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Rujan 04, 2020, 11:01:29
E moj Iv'ce..ne vele nasi stari bez veze:
Nema ljubavi do muske..dok yaya ne udare u yaya (u ovom slucaju yaya u rezervoar)

Poslano prek one stvari
...to neko staro požeško naravoučenje :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Rujan 04, 2020, 11:08:14
...to neko staro požeško naravoučenje :smijeh:.
Ma ne pozesko..Đuro Hranić svake nedjelje promice to naravoucenje

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Rujan 04, 2020, 11:25:42
Ma ne pozesko..Đuro Hranić svake nedjelje promice to naravoucenje

Poslano prek one stvari
...jel to onaj napireni što voli dječačiće?! :smijeh: :)
:moto2:

098 9232180