Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Paf

A,OK,sta cu razmisljat vise,evo narucia sam ih onda,a i maglenke isto,a i Zracnu sirenu...paa da se cuje ka Paf vozi...,  :kava: i jos trazim samo gradele za zadnji kufer,i to e to za sad...  :)

VUCIBATINA

Sad ce ti onaj moj strom u djelove ici,biti ce gradela,maglenki,sirena .brate ima je sve sto se moglo staviti na njega
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ćoso

Citat: Paf  u Listopad 13, 2020, 22:14:51
Sad citam da je Highway pegs zabranjen u Njemackoj,..,pa mozda i drugdje onda...kako to,je to istina,koja glupost ako je tocno,jasno mi je ovo za gromoglasne auspuhe,da znaju mjeriti decibele,ali sta smetaju ove nogare,pa to je dobra stvar...  :misli:
Gdje to čitaš?

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 14, 2020, 07:50:00
Sad ce ti onaj moj strom u djelove ici,biti ce gradela,maglenki,sirena .brate ima je sve sto se moglo staviti na njega

Sa govoris ka san vec sve narucia...a i ko zna jel pase na ovog novog...  :misli:

Paf

 author=Ćoso link=topic=
Gdje to čitaš?
[/quote]

  Juce kad sam trazio te komadice,po moto.stranicama,na jednoj koja prodaje te Pegs...bila napomena,Da je to u Njemackoj strogo zabranjeno,zato sam pitao,jel ko zna sta o tome...,ja sam narucio,pa ka krenem,kome se ne svidja,nek skida...al kolko sam sad uvidio,kad se duze vozi,to je stvarno OK.stvar...  :)

Bagy

Ja taman zašarafio jednu stranu i onda vidim ovaj post!? Jel da skidam ili šarafam i drugi?  :misli:  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Paf


Paf

Aloo,evo interesira me ovaj Aliexpress,dali se placa kakav dodatni namet,kad se nesto naruci,...interesira me neka komunikacija,nije to ni skupo,nesto osnovno,al dali se placa jos kakav PDV,ako nesto kosta recimo 65 eur...  :misli:

Ćoso

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 11:31:51
Aloo,evo interesira me ovaj Aliexpress,dali se placa kakav dodatni namet,kad se nesto naruci,...interesira me neka komunikacija,nije to ni skupo,nesto osnovno,al dali se placa jos kakav PDV,ako nesto kosta recimo 65 eur...  :misli:
Postoji mogućnost carinjenja za svu robu iznad 160 HRK (s uključenim troškom dostave)

https://gov.hr/moja-uprava/financije-i-porezi/placanje-internetom/kupovanje-preko-interneta-iz-inozemstva/442

Paf


Paf

Malo sam prosao ovo,vidim da su neki uzeli ove BT-S2.,pa bi i ja,jesu eto bar nesto OK.,netreba mi nesto profi...te je to za ponekad ka e zeni dosadno iza,da mi nesto melje... inace,uvik melje,pa je bolje bez toga,ali eto...  :misli:

Ćoso

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 12:30:59
Malo sam prosao ovo,vidim da su neki uzeli ove BT-S2.,pa bi i ja,jesu eto bar nesto OK.,netreba mi nesto profi...te je to za ponekad ka e zeni dosadno iza,da mi nesto melje... inace,uvik melje,pa je bolje bez toga,ali eto...  :misli:
Očekuj ih za cca 60 dana + 200 kn carine...Koje kacige imate?

Paf

Ja imam HJC RPHA 90.,a supruga ,NOH, N965...EVO njene slike... valjda se more to ubacit... :misli:

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 12:30:59
Malo sam prosao ovo,vidim da su neki uzeli ove BT-S2.,pa bi i ja,jesu eto bar nesto OK.,netreba mi nesto profi...te je to za ponekad ka e zeni dosadno iza,da mi nesto melje... inace,uvik melje,pa je bolje bez toga,ali eto...  :misli:

Ovo će ti biti najveća greška u životu  :smijeh:

Paf

Zasto Ponty...jer ce mljeti zena,oli ti aparato komunikacije nisu OK..., aa,neznam,dogovor je bia dosad,da me jednom tucne prstom za stati,dvaput za nesto drugo...pa stalno tucka...kuhac...a sta ce bit ka mogne govoriti...  :misli: