JESENSKA RASPRODAJA LJULJA

Autor Branac, Listopad 12, 2020, 08:54:32

« natrag - naprijed »

Grba

Jučer Vinetuc, danas Štrumfovi  :butt:
Beli u dugine boje ti svoje gumice premaži ko pravi mukica  :smijeh:
098 737 604

Branac

Citat: beli  u Studeni 19, 2020, 20:21:48
:) :thumbup: ... ma niš, zahebawam, nego razmišljam kad bi neko 'ispeko' gume u tim tonovima ... ti bi bio biznis, gume u boji, ne znam kak se to do sad nitko nije sjetio ... tehnologija napreduje do rubova spoznaje, a u segmentu farbanih guma češanje po glavi i nedoumice  :misli:  ...
znao sam da zahebawaš, ali i ja razmišljam već dugo o farbanju bokova , sjeti se samo kak su bile mrak nekadašnje gume s bijelim bokom na određenim tipovima auta  ;)

RatKO

Može jedno pitanjce...

Čime farbaš te gume i koliko je to postojano‽ Naime, u jednom vrtiću misle napravit neke igračke od starih auto guma pa ih zanima čime farbat.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk


zorro

Citat: RatKO  u Svibanj 05, 2021, 09:58:06
Može jedno pitanjce...

Čime farbaš te gume i koliko je to postojano‽ Naime, u jednom vrtiću misle napravit neke igračke od starih auto guma pa ih zanima čime farbat.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
ko zna kad će se Branac javiti pa da ti ja napišem ono što mi je on pričao, jer sam ga i ja baš jednom to pitao
Znači sa bojom za BETON  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RatKO

Thx. Idem odmah proslijedit info pa da testiramo.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk


Branac

Citat: RatKO  u Svibanj 05, 2021, 10:59:48
Thx. Idem odmah proslijedit info pa da testiramo.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
Ne kužim, kome info i što se testira? Inače se koriste razne vrste boja, pa čak i autolakovi ali vrlo rijetko zbog zločestih sastojaka ...

RatKO

Citat: Branac  u Svibanj 25, 2021, 20:52:09
Ne kužim, kome info i što se testira? Inače se koriste razne vrste boja, pa čak i autolakovi ali vrlo rijetko zbog zločestih sastojaka ...
Ma, kao što napisah, frend ima ideju, u nekom vrtiću, napravit neke "igračke" od starih auto guma po kojima bi klinci skakali i neznamštosvene. Trebao mu info kojim bojama mazat da ne popuca i otpadne na prvi skok na gumu.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk


Branac

Citat: RatKO  u Svibanj 27, 2021, 20:36:27
Ma, kao što napisah, frend ima ideju, u nekom vrtiću, napravit neke "igračke" od starih auto guma po kojima bi klinci skakali i neznamštosvene. Trebao mu info kojim bojama mazat da ne popuca i otpadne na prvi skok na gumu.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
Bojim se da za đipanje po auto gumama boja za beton neće biti dovoljno dobra .... btw. jel taj prijatelj ima firmu ?