Bmw fuel strip

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 29, 2021, 10:39:23

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Prije mozda nesto vise od godine dana pocinje  primjecivati glupavo ponasanje pokazivaca goriva i dometa.
Tipa sad je pun a za 100km napola rezervara a range kad ga natocim daje 790km.
Nisan se nikad puno pouzda u to nego bi gleda kilometrazu i po tome se ravna( cca od 550-600km s rezervarom).

Lani sam cistija konektore i nakon sto sam skinija kleme od akua ili kad sam odspojia neki od glavnih konektora pokaziva mi je full prazan rezervar.
Mozda nije to imalo veze s time nego je jednostavno taj pokazivac riknija u tom trenu.
Kako san i prije nego sam motor kupija cita da su adventure modelima od 2007-2013 boljka pokazivaci goriva,ima san predođbu što napraviti.
On nema plovak nego ima traku koja mjeri kolicinu goriva.
Te trake su sranje i koliko san cita ljudima rikavaju nenormalno.

Nađem na netu neku foru di se rastavi upaljac onaj dugacki i izvadi onaj sistem sto daje iskru.
Na to se stave stopice i zaiskri se na konektor trake pokazivaca.
Probam ja to i bogami proradi ona bez greske.
Posli toga daje tocna ocitanja i kolicine i dometa i to bez greskice.

Kako mi je sve radilo godinu dana dobro taman se pohvalim forumskom kolegi(necu imenovati al zivi u Osijeku,visok je i vozi adventura :P :P) kako mi pokazivac radi bez greskice.

I eto kako bude cim nesto pohvalis zajebe te,tako je i bilo.
Jucer dodjem ,upalim kad kaze prazan rezervar,a napravija san 300km s njim :puke: :puke: :puke:
Uzmen ja upaljac napravim sto sam i prije i opet ona proradi,e sad do kada ce pitanje je. Radi sad al bi volija doma je imati pa prominiti iduci put

Ode nova traka dodje ka i vani cca 200e,
E sad nebi ja ni razmislja o tome da to nije sranje koje prodaju i nekima kad stave novu crkne kroz par miseci. Znaci kupujem dio za koji se zna da je u kurcu i da crkava brzo i nevalja u startu a nije jeftin
Ima li neko da zna za nekakvu zamjenu za to koja valja?
Ili neko da ima kakav popust u tomica ili u nekoj trgovini di je ima uzeti?
Polovnu ne vridi uzeti jer je sansa da radi mala.

Saxi mi provjerio sinoć i u srbiji je cijena ista .
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Za kakanje protiv bmw-a iskoristite temu vicevi i sprdancija,nemojte ode
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Mislim da Suki ima rješenje ..il bar može dat moralnu podršku jer već ima iskustvo u tom.

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Saxi

Ja sam nacuo da neki iz Slavonije na uvce nekima ovde se žale u tajnosti da imaju problema sa najboljim motorom na svetu, pa da vidiš sa tim simpatičnim urednikom, neću mu ime zbog sramote otkrivati, nije drugarski, al se možete udružiti sa još onih koji imaju te boljke a ne istupaju javno, da dobijete grupni popust kod Tomića ili gde već [emoji14]

Grba

Kod Tomića samo MUP ima grupni popust,ostali samo grupni sex...
098 737 604

VUCIBATINA

Vidio tu konverziju odavno na plovak al i sam lik kaze da nije vridno posla.

Zasad radi s upaljacem,da svaki misec budem mora ponoviti nije problem jer je doslovno minuta posla ,al kad bi bija u mogucnosti nabaviti novu traku po nekoj normalnoj cijeni zaminija bi je
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Mogu slobodno reč da ovoh inzezivnih skoro 3 godine kod Igora prošlo je cca 100 GSova, niti jedan nije dodošao sa kvarom nivokaza... Samo pumpa elektronike ali ona je ionako i u opozivu..... par sa ulivenim dizelim.

VUCIBATINA

Ja znam 4 adventura sve skupa i svi isti problem imamo.
Ja sam uspio s upaljacem rjesiti samo je pitanje koliko ce to dugo izdrzati.

Koliko citam po forumima i kad novu traku uzmes nema garancije da ce dugo trajati.
Kad bi mi potrajala pola sto ova dosad nebi im primjedbu tako da cu riskirati i kupiti je,cim nađem nekog da ima kakav popustić.

Samo traka regulira mjerac goriva jel??
Nebi trebalo biti nesto drugo?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Bilo bi dobro da se vidi što je zabilježio i zapamtio softer.

VUCIBATINA

Imam dijagnostiku,nista ne biljezi.
Prvi put kad se dogodilo bio je neki kod i pisalo fuel sensor i neki kod.
Provjeria u tomica bija i rekli su mi da je traka crkla,jel moje istekavanje konektora ZFE uzrok tome nemaju pojma.

Posli san je upaljacem stresa na 1. I 3. Pin 10 puta i 2. I 4. Pin 10 puta i proradila je i radila do jucer.
Jucer mi je prvo pokazivala pun rezervar ,zatim prazan potpuno i onda nakon sto sam je stresa upaljacem opet je proradila.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23


Suki

Citat: zorro  u Kolovoz 29, 2021, 12:18:54
Mislim da Suki ima rješenje ..il bar može dat moralnu podršku jer već ima iskustvo u tom.

Poslano prek "one" stvari..
:) :smijeh: :-*


:moto2:

098 9232180

Osy

Nisi dobio autorska prava za objavu :) ;) :smijeh: Sad ću obrisat

Danijel 23