Ralica za staru kenju 650 dl

Autor Borko, Studeni 07, 2021, 16:33:45

« natrag - naprijed »

Borko

Ima li ko negdi spakovanu ralicu za stroma prve generacije, da bi je se riješia? Voljan sam mu pomoć uz prihvatljivu cijenu.  :novac:

Osy

Koliko znam, kenja nikad nije imala ralicu, ni handguardse...Na prvom forumu je to pravio Sarinjo, forumaš iz Istre i bila je odlična. Možda je neki još imaju :thumbup:
Evo je...

Borko

Ima i jedno i drugo. Handguarde imam, a i ralice proizvode grci, Cosmo moto, 800 kn cca.

zorro

Citat: Borko  u Studeni 08, 2021, 11:14:01
Ima i jedno i drugo. Handguarde imam, a i ralice proizvode grci, Cosmo moto, 800 kn cca.
Pa uprav zato jer nije rađeno serijski tvornički nego se moglo naći samo kao dodatna oprema i to ne od Suzukija nego od tih navedenih ..takvu stvar ćeš teško naći da je nekome ostalo  ;) ..kao što su meni npr. ostali originalni topovi od somare (eno ih na tavanu ko novi..skinuti kad je somara imala 3-4000 km )..pa ono..ak kom treba dajem jeftino  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Freshman

Do prije 10-ak godina je te ralice radila grčka Moto agora ali vidim da im je web stranica nedostupna pa su vjerojatno ugasili biznis.


Borko

Citat: Freshman  u Studeni 08, 2021, 13:17:56
Do prije 10-ak godina je te ralice radila grčka Moto agora ali vidim da im je web stranica nedostupna pa su vjerojatno ugasili biznis.

Ako misliš na ove, još gore. Nisu ugašeni. :)

https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-650-v-strom-2004-2011/skidplate-dl650-vstrom-detail

Al poštarina malo jebe zid.

A Zorkane, mene ti ne hebe vele jesu li originali, ili ne. Dok stoji na bajku, meni je super. Kad otpadne, onda je problem. 😄🤷‍♂️

Bagy, malo su ti u Luisa skupi. Ne bi keljia novo. Ako naiđem na polovno povoljno, uzea bi. Ako ne, tri godine već goni bez, može bar još toliko. 💪💪💪

Bagy

Citat: Borko  u Studeni 08, 2021, 19:17:39

Bagy, malo su ti u Luisa skupi. Ne bi keljia novo. Ako naiđem na polovno povoljno, uzea bi. Ako ne, tri godine već goni bez, može bar još toliko. 💪💪💪

Filter ulja je na Stromovima poprilično nezaštićen - i samo čeka da pokupi kakvu kamenčugu!  :huh: Vozio sam malog Stroma 6 sezona bez te "ralice" i na sreću nikad ništa nije uletilo... Sad na somari imam SW Motech ralicu i iako se ne vozim po makadamu (ako baš ne zalutam) na jednoj vožnji po magistrali pokupio sam slučajno neki kamen. Taj je toliko opizdio ispod mašine da sam odmah stao i provjeravao ima li kakve štete na motoru! Sve 5, ralica je odradila svoje... tako da - palac gore za mighty ralicu!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Grba

Borko, Dale iz St radi savršene kopije Motoagore. Javi se pa ti objasnim...
098 737 604

zorro

Citat: Borko  u Studeni 08, 2021, 19:17:39


A Zorkane, mene ti ne hebe vele jesu li originali, ili ne. Dok stoji na bajku, meni je super. Kad otpadne, onda je problem. 😄🤷‍♂️
a jebga sad..nemrem ti ja tu pomoć kad ne kužiš što sam mislio/napisao  :bzvz:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: Grba  u Studeni 08, 2021, 19:51:09
Borko, Dale iz St radi savršene kopije Motoagore. Javi se pa ti objasnim...
Pa, ako smiješ, napiši da i ostali vide (uvijek možeš neku dlakavu picu postati uz to [emoji23][emoji23][emoji23])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

098 737 604

Grba

098 737 604

Ćoso

Čak dobro i izgleda


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Freshman