Reflektirajući prsluk

Autor bajki, Kolovoz 11, 2017, 09:03:56

« natrag - naprijed »

Miki miki

Za motocikliste u Bosni i Hercegovini nije obavezno da nose na sebi reflektirajuce prsluke. E sad vecina stranaca nose na sebi to a onda ako naletis na drota koji je malo mangup pa da te zavrne za koju markicu ili euro to je zajeb. Uglavnom nije po zakonu obavezno nositi to na sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ćevapi, deset u čitav somun sa lukom su zakon.

JZ

Mislim da su ti prsluci jako dobra stvar. Sigurno neće odmoći. ..
Ja bi to svuda uveo kao obavezno....
Tj....ne bi više dozvolio proizvodnju opreme ako nije kričave boje i reflektirajućih traka :beer:
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Citat: JZ  u Kolovoz 13, 2017, 21:44:10
Mislim da su ti prsluci jako dobra stvar. Sigurno neće odmoći. ..
Ja bi to svuda uveo kao obavezno....
Tj....ne bi više dozvolio proizvodnju opreme ako nije kričave boje i reflektirajućih traka :beer:
Ak donesu taj zakon bum uživo gledat škvadru na Harijom i ostalim čoperima!
Ja sam protif te pervezine.....kak je krenulo za koju godini bajkeri budu imalu ko nekad milicajci.....na štapu rotacionu lampu, al žute boje!

zander

Ako prsluk nije dobar nekima, po vidljivosti i prakticnosti, preporucujem ovo

http://shop.bmw-motorrad.de/INTERSHOP/web/WFS/MotorradDE-04107-Site/de_DE/-/EUR/ViewProduct-Start?SKU=8548415

to mi je sledeca jakna sigurno...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zubakis

Ja bi da zakonom bude obavezan žuti reflektirajuci motor. On se najbolje vidi. Onda nebi trebalo nosit prsluk, jel da?

Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk


Špoki

 :buahaha: nemoj da netko čuje za ovo :smijeh: :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

I obavezna rotirka na top case-u!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Osy

A gle, ja na to gledam ovako...prsluke, ako nisu obavezni nose oni koji su imali prometne u vidu izljetanja, oduzimanja prednosti i takooooo. Također se tu pale i dugačka svijetla po danu...jbga, piri se na hladno. Ja recimo već godinu dana nosim kornjaču i ne idem ni na jednu vožnju bez nje, sad se već navikao. Gledao sam svakakva videa sa i bez kornjače... Najgore je svu tu opremu ostaviti kod kuće, a ne daj Bože da se nešto dogodi onda si jebeš sve jer je nisi imao na sebi... :thumbdown:

zubakis

Citat: Osy  u Kolovoz 14, 2017, 12:03:35
A gle, ja na to gledam ovako...prsluke, ako nisu obavezni nose oni koji su imali prometne u vidu izljetanja, oduzimanja prednosti i takooooo. Također se tu pale i dugačka svijetla po danu...jbga, piri se na hladno. Ja recimo već godinu dana nosim kornjaču i ne idem ni na jednu vožnju bez nje, sad se već navikao. Gledao sam svakakva videa sa i bez kornjače... Najgore je svu tu opremu ostaviti kod kuće, a ne daj Bože da se nešto dogodi onda si jebeš sve jer je nisi imao na sebi... :thumbdown:
Ti samo izbjegavaj svatove i ne sekiraj se ništa  :)

Osy

Citat: zubakis  u Kolovoz 14, 2017, 12:17:51
Ti samo izbjegavaj svatove i ne sekiraj se ništa  :)
To je pod obavezno :thumbup: Uvijek kad ih vidim, stanem pišat :smijeh:

fatboy

Citat: zubakis  u Kolovoz 14, 2017, 12:17:51
Ti samo izbjegavaj svatove i ne sekiraj se ništa  :)

Kasno je sad...vec je godinama u braku... :tongue:

Suki

Citat: fatboy  u Kolovoz 14, 2017, 12:33:21
Kasno je sad...vec je godinama u braku... :tongue:
:smijeh: :smijeh: :thumbup:


Ja se po danu vozim s dugim svijetlom :ooda: :) ...ili se kaže svjetlom ???...nebitno, uglavnom dugo upaljeno :kava:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 14, 2017, 12:53:57
:smijeh: :smijeh: :thumbup:


Ja se po danu vozim s dugim svijetlom :ooda: :) ...ili se kaže svjetlom ???...nebitno, uglavnom dugo upaljeno :kava:

I za svaki slučaj uključi sirenu koju koristi hitna pomoć ili vatrogasci, mislim da je to najsigurnije  :)

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 14, 2017, 13:00:43
I za svaki slučaj uključi sirenu koju koristi hitna pomoć ili vatrogasci, mislim da je to najsigurnije  :)
...u planu :)...i rotacija isto :)... :tongue:
:moto2:

098 9232180

Ponti