BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy


Ćoso


Martin

Citat: Suki  u Prosinac 16, 2021, 06:37:48
Ma fake je slika :bzvz: kao i većina u temi :ooda:. Baš me zanima kako bi vozio i sjedio s ovim skijama :smijeh:. Možda legne na motor :).
ok, a gdje mu je druga smučka  :)
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Danijel 23

Gogs evo jedan za tebe, još dva puta vatreni zahvat i do Božića je regan.

Danijel 23

Ako ti se ne sviđa ovaj moderni vodenjak imam i jedann stari čisti vulgaris zračnjak, uljaru!

Ćoso








Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Prosinac 16, 2021, 21:53:02


Nekad se zajebavam i podjebavam GS-a i GS-ovce ..al što je je..baš je lijep recimo ovaj.. ovaj nastavak niza crashbara sa cjevastom ramom  :-*
A to da se forsa više neg ikad ikoji motor..to stoji i neka  :thumbup: ..osobno nisam od tih likova koji zbog forsanja hrpe željeza ikad i pomislim napustiti forum  :thumbdown: ..mogu samo lagano podjebavat  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Potpisujem :thumbup: (osim onog zadnjeg i onog u sredini i onog malo poslije)
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: zorro  u Prosinac 17, 2021, 11:17:48
Nekad se zajebavam i podjebavam GS-a i GS-ovce ..al što je je..baš je lijep recimo ovaj.. ovaj nastavak niza crashbara sa cjevastom ramom  :-*
A to da se forsa više neg ikad ikoji motor..to stoji i neka  :thumbup: ..osobno nisam od tih likova koji zbog forsanja hrpe željeza ikad i pomislim napustiti forum  :thumbdown: ..mogu samo lagano podjebavat  :smijeh:
Ljudi se gledaju po motoru. To je najbolji pokazatelj kakav je ko čovik.  :P

Ćoso

Kruha i igara





Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


Danijel 23

Citat: zorro  u Prosinac 17, 2021, 11:17:48
Nekad se zajebavam i podjebavam GS-a i GS-ovce ..al što je je..baš je lijep recimo ovaj.. ovaj nastavak niza crashbara sa cjevastom ramom  :-*
A to da se forsa više neg ikad ikoji motor..to stoji i neka  :thumbup: ..osobno nisam od tih likova koji zbog forsanja hrpe željeza ikad i pomislim napustiti forum  :thumbdown: ..mogu samo lagano podjebavat  :smijeh:
Izdaleka je lijepo, ali kad pogledaš iz blizu detalje k tome koliko košta.....SRAMOTA!

Suki

Citat: Danijel 23  u Prosinac 18, 2021, 18:53:43
Izdaleka je lijepo, ali kad pogledaš iz blizu detalje k tome koliko košta.....SRAMOTA!
Tako je! Reci ti njima :takocebit:

:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Grba

Na kolko metara se računa izdaleka ?
Da i meni bude ljep  :smijeh:
098 737 604

Danijel 23

Citat: Grba  u Prosinac 18, 2021, 20:37:43
Na kolko metara se računa izdaleka ?
Da i meni bude ljep  :smijeh:
5 metara il 5 litri Portugizca.  :vino:
:smijeh:

Danijel 23

Citat: Suki  u Prosinac 18, 2021, 19:27:19
Tako je! Reci ti njima :takocebit:

:smijeh:
Reci ti njima na kaj liči Touratech zavar! Kaj da ga je slijepac povlačio sa 3,25 mm trodom.