P: HepcoBecker koferi i nosači za GS 1200 LC

Autor fatboy, Rujan 14, 2017, 08:58:32

« natrag - naprijed »

tibertov

Ali ti mozes to spustit na 125 [emoji1] [emoji1] [emoji8]

JZ

Citat: tibertov  u Rujan 14, 2017, 21:30:49
Ali ti mozes to spustit na 125 [emoji1] [emoji1] [emoji8]

Mogu evo....125 za tebe... :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Nis. Javi zeni da dolazim sutra (po motor :smijeh:)

JZ

Kupujem polovnu kacigu

Zoran

Citat: tibertov  u Rujan 14, 2017, 21:40:29
Nis. Javi zeni da dolazim sutra (po motor :smijeh:)

Po svemu sudeci se vidi da si se odlucio za GS-a sto zapravo i nije lose.   :)
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

tibertov

A kaj drugo uzet? Kaj? Mislim ako se vec daju tolike pare onda neces kupit tamo neku Yamahu :smijeh:

Zoran

Citat: tibertov  u Rujan 14, 2017, 21:44:41
A kaj drugo uzet? Kaj? Mislim ako se vec daju tolike pare onda neces kupit tamo neku Yamahu :smijeh:

Ja bih recimo uzeo u obzir i Triumph Tiger Explorer 1200, jako dobar i pouzdan motor 3 cilindra, Kardan, 135 konja ...
https://www.autoscout24.de/angebote/triumph-tiger-1200-explorer-benzin-weiss-0f1ebc57-d7b8-892f-e053-e350040a3998?cldtidx=4

Dogovoris nesto sa Lavandicem i svima dobro, pa ne moraju sad na forumu bit bas svi BeMWeasi.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Lavandić

Ako bih uzimao KTM onda samo 1290 još pogotovo za tvoju kategoriju! Imaš ST 1200 i GS, multistrada bi ti isto bila mala!
U biti šta se imaš misliti, uzmeš GSA i to je to.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tibertov

Nije meni Explorer nesto...Gledao sam ga uzivo, sav je zbit nekako...ne volim to.

Lavandić

Koliko dojde novi KTM 1290 Adventure

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ćoso


tibertov


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Aan, gledam u ovih mojih imaju Nešto na lageru s početka 2017, pa kontam nešto sam da sobom

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


sasaa

Citat: Ćoso  u Rujan 14, 2017, 17:51:25
Ili ako baš hoćete točan iznos crvenog GSA (0 km) nakon prvog "razgovora" - 152 547,01 kn



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Eto... nisam puno fulao..
Lani je bilo jos nesto povoljnije, jer su pred kraj godine imali EUR4, a u HR trosarinama jos nije bilo propisane trosarine za EUR4, pa na temelju toga je bilo jos nekih 4-5k kn popusta.

Mene je Triple black GS (ne GSA), nov sa popustom na kraju sezone, bez dodatnih dzidza midza, kostao oko 136k kn.
A onda na to idu koferi, navigacija... i eto te na 150... pa plus jos kakve dzidze midze, nabere se tog jos sa strane.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "