P: HepcoBecker koferi i nosači za GS 1200 LC

Autor fatboy, Rujan 14, 2017, 08:58:32

« natrag - naprijed »

JZ

Sale tvoj vec ima skoro sve te pakete...nema maglenke I kofere...ali mislim da je bio sa svim paketima plus zicane felge 136?.
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: tibertov  u Rujan 14, 2017, 22:35:26
134 tis. Moto Sandi Rijeka

Meni je KTM super pila....sto god izabrao dobro izabrao...ali zna se u kom grmu lezi zec :)
Kupujem polovnu kacigu

sasaa

Citat: JZ  u Rujan 15, 2017, 01:02:33
Sale tvoj vec ima skoro sve te pakete...nema maglenke I kofere...ali mislim da je bio sa svim paketima plus zicane felge 136?.

Da, sve te pakete ima, zbicane felge (bez kojih bi ga tesko kupio), triple black shema boje i EUR4. Sta se tice nosace za kofere, obicni GS ima nosace za Vario kofere na sebi serijski, ako zelis ove kockaste, onda trebas to dodatno uzet.

Prjatelj je uzeo 2017 ekskluziv model, njegov u odnosu na mojeg nema zbicane felge, ali ima keyless i hill assist i kostao ga cca 150k kn, jer ga je uzeo na pocetku sezone.

Tako da sam ja sa svojom kupnjom zadovoljan. Koliko sam ispusio na traceru, toliko sam dobio popusta na GSa.. pa sam tu negdje  :smijeh:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Ja sam za svoj DL1000 dao 36.000 kn i dok dođem do 150.000 kn, već će moći letiti i putovati u budućnost kao DeLorean  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: agolac  u Rujan 15, 2017, 01:19:22
Ja sam za svoj DL1000 dao 36.000 kn i dok dođem do 150.000 kn, već će moći letiti i putovati u budućnost kao DeLorean  :smijeh:

samo da nebude problema sa fluxcapacitor-om  :) :)

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 15, 2017, 01:25:30
samo da nebude problema sa fluxcapacitor-om  :) :)



Neće. Kao gorivo ću korisriti Juričine odbačene kacige. Nema da zapne  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Rujan 15, 2017, 01:28:33
Neće. Kao gorivo ću korisriti Juričine odbačene kacige. Nema da zapne  :smijeh:

:buahaha:
Dobraaaa......naslo bi se nesto I kod braleta :)
Kupujem polovnu kacigu

Lavandić

Citat: sasaa  u Rujan 15, 2017, 00:39:02
Eto... nisam puno fulao..
Lani je bilo jos nesto povoljnije, jer su pred kraj godine imali EUR4, a u HR trosarinama jos nije bilo propisane trosarine za EUR4, pa na temelju toga je bilo jos nekih 4-5k kn popusta.

Mene je Triple black GS (ne GSA), nov sa popustom na kraju sezone, bez dodatnih dzidza midza, kostao oko 136k kn.
A onda na to idu koferi, navigacija... i eto te na 150... pa plus jos kakve dzidze midze, nabere se tog jos sa strane.
Saša, ista trošarina na Euro 4 je bila i ove godine i lani, ne treba baš nasjedati na svaku priču prodavača. Isto ko što je T-max objašnjavao ljudima da je T-max zbog toga poskupio 5000 kuna a on je trebao radi Euro 4 biti jeftiniji cca 4000 kuna.
Svake godine oni lagano mic po mic dižu!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


sasaa

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 08:18:27
Saša, ista trošarina na Euro 4 je bila i ove godine i lani, ne treba baš nasjedati na svaku priču prodavača. Isto ko što je T-max objašnjavao ljudima da je T-max zbog toga poskupio 5000 kuna a on je trebao radi Euro 4 biti jeftiniji cca 4000 kuna.
Svake godine oni lagano mic po mic dižu!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Mislim da nije prica, jer prosle godine, do 31.12.2016, motori sa eur4, nisu bili u sustavu te trosarine.
Od 1.1.2017 trosarina se osjetno povecala na EUR3, koliko pratim tu problematiku, a EUR4 su dodali u sustav.
E sad mozda se i varam, koliko sam skuzio ti se bavis uvozom, pa to bolje od mene znas.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Lavandić

Citat: sasaa  u Rujan 15, 2017, 08:28:50
Mislim da nije prica, jer prosle godine, do 31.12.2016, motori sa eur4, nisu bili u sustavu te trosarine.
Od 1.1.2017 trosarina se osjetno povecala na EUR3, koliko pratim tu problematiku, a EUR4 su dodali u sustav.
E sad mozda se i varam, koliko sam skuzio ti se bavis uvozom, pa to bolje od mene znas.
Dobro sam napisao, lani je trošarina na GS Euro 4 bila cijena (NC) x 10% a ove godine 1170 x 10%. Kod GSA to ti ispadne jako slično. Dok kod skupljih motora manje zapremine je došlo do značajnih pojeftinjenja, kao kod prije spomenutog T-max. Euro 4 se penalizirao i lani i ove godine s 0%.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


sasaa

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 08:47:56
Dobro sam napisao, lani je trošarina na GS Euro 4 bila cijena (NC) x 10% a ove godine 1170 x 10%. Kod GSA to ti ispadne jako slično. Dok kod skupljih motora manje zapremine je došlo do značajnih pojeftinjenja, kao kod prije spomenutog T-max. Euro 4 se penalizirao i lani i ove godine s 0%.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Strucan si u tome..  hvala na pojasnjenju :)

Kako god vezano na cijenu GS su mi OK slozili, dobio sam motor sa svim paketima+zbicane felge, skoro za cijenu osnovnog. Ja zadovoljan.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "