P: Transalp - Debela

Autor fatboy, Rujan 26, 2017, 16:04:13

« natrag - naprijed »

gianni

A i taj strikan samo drla od Stromova trzi :smijeh:
Jebes abs, dobro je imati ali nismo babe da ne znamo voziti bez toga.
Bitno je da imas dobar motor.
Ode ime u sektase garant :ooda: :smijeh:

fatboy

 :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Ako imaš R 80 G/S da se hoće mijenjat za Debelu ključ za ključ, možda bi i pao u napast...za sve ostalo mogu pasti samo u nesvijest...
Ja bi volio ABS, jer sam ziheraš, pa smijali se vi koliko hoćete. Debeloj je produžen boravak na njuški mjesec dana još. Ako ode, sretno joj, a i meni.
S druge strane, neću se vezat za komad lima. Da imam gomilu para, Debela bi dobila jednu pravu enduro transformaciju, a ja bi sebi kupio nešto sa ABSom za svaki dan.

No, ajte vi zajebavat nekog pametnog! Di ste mene našli... :tongue: :tongue: :tongue:


P.S. Cijenim ja vaše rečeno, da ne bi bilo nesporazuma...  :beer: :beer: :beer:

Golileo

Bolje motor bez absa!
Nego nikakav....

Osy

Šta je presudilo...kad si probao Seppovog Stroma, pa bi sad i ti, ili?

Osy

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 16:44:41
Ako proda Transal-picu dovedem ja njemu nešto bez problema. S ABS-om, jel te?!?

                                    Na prikolici su već motori, sutra je pokret. I idem preko Rijeke!
Ček, ček ofarbao si Klajva u crno...ovo je.pokret iz Splita prema Andreju...vidim PP tablicu...a NU Dottorea  :gimme5: :thumbup:

Osy

Citat: Osy  u Rujan 26, 2017, 17:30:22
Ček, ček ofarbao si Klajva u crno...ovo je pokret iz Splita prema Andreju...vidim PP tablicu...a NU Dottorea  :gimme5: :thumbup:

fatboy

Citat: Osy  u Rujan 26, 2017, 17:27:37
Šta je presudilo...kad si probao Seppovog Stroma, pa bi sad i ti, ili?

Ma nema presudnog. Ja sam vam rekao (kreten) u startu šta me mučilo kod TA. To sam riješio, TA mi je, ako ću iskreno, ljepša od Stroma. Stvar je samo da je ona cura od 17,5 godina i nema ABS, a meni se možda otvori neki financijski prolaz u drugu dimenziju, pa ga iskoristim za svoju guzicu. Ako ne, nikom ništa. Probat skupit nešto para i Debelu opremit po guštu i peri dalje. Ako tako bude, onda joj je sudbina zapečačena na malo duže... ;)
Kako god ispadne, idem za tim da meni bude dobro i da se cerekam oko glave dok se vozim.  :)

keko

..Osy kaj si popil enega malega  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Lavandić

Citat: Osy  u Rujan 26, 2017, 17:30:22
Ček, ček ofarbao si Klajva u crno...ovo je.pokret iz Splita prema Andreju...vidim PP tablicu...a NU Dottorea  :gimme5: [emoji106]
Da. Moj unikatni Suzuki KLV 1000, bez zajebancije će tako pisati u papirima će dobiti full face lifting.

Sutra preko Angolca via München, Peco mi se pridružuje u Rijeci, tako da nisam ko ćuko sam!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 17:50:02
Da. Moj unikatni Suzuki KLV 1000, bez zajebancije će tako pisati u papirima će dobiti full face lifting.

Sutra preko Angolca via München, Peco mi se pridružuje u Rijeci, tako da nisam ko ćuko sam!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Vidim ukrasio si zadnje staklo od kombija?  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: Golileo  u Rujan 26, 2017, 16:51:53
Lavandinu a gdje nestade ona tvoja tema s motorima koji se prodaju?
Goli Leo, jebi ga kad ovi kupuju i prije nego li ja uopće kupim.
Ne mogu odrediti cijenu dok motor ne vidim, kad ga vidim, odredim cijenu i meknem ga. Tema je tu, samo treba novaca da bi se osvježavala svako malo.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Lavandić

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 17:51:20
Vidim ukrasio si zadnje staklo od kombija?  :)
Morao sam. A što da stavim?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 17:53:46
Morao sam. A što da stavim?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Pa recimo reklamu svoje firme mujo. Da svi na cesti vide pa da te zovu  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Golileo

jel ima sanse nac malog stroma do 3000 E?
da nije drlog....

Lavandić

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 17:54:43
Pa recimo reklamu svoje firme mujo. Da svi na cesti vide pa da te zovu  ;)
To piše na vratima. I treba po boku doći veliki natpis. A mora malo dottore bit reklamiran. E Nu

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk