P: Transalp - Debela

Autor fatboy, Rujan 26, 2017, 16:04:13

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 17:54:43
Pa recimo reklamu svoje firme mujo. Da svi na cesti vide pa da te zovu  ;)
:buahaha: :gimme5: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Golileo

evo z onog plavog nikad cijenu nisi napisao!
jebes trgovinu gdje nema cijene..... :tongue:

Lavandić

Citat: Golileo  u Rujan 26, 2017, 17:59:16
jel ima sanse nac malog stroma do 3000 E?
da nije drlog....
Ne, nema šanse. Ama baš nikakve!!! I točka. Mora se malo podignuti ljestvica pogotovo ako se želi kilometara do 50000.

I koji qurac se sa mnom stalno dopisuješ, kad si trebao onomad recept za kozice si me zvao tri puta a sad ne nazoveš ni jednom. Ili te ono žena bila natjerala?!?
Btw. Imam isti broj mobitela.

Još nešto da napomenem, za forumaše vrijedi poseban tretman, samo trebate nazvati i fino reći što i za koliko trebate. Ako na obostrano zadovoljstvo možemo nešto napraviti, zašto da ne?!
Naravno ako mogu to odraditi.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: keko  u Rujan 26, 2017, 17:39:27
..Osy kaj si popil enega malega  :buahaha:
Ma jebo mobitel, al dvaput je dvaput :gimme5: :ooda:

Josip-Sepp

Citat: Osy  u Rujan 26, 2017, 17:27:37
Šta je presudilo...kad si probao Seppovog Stroma, pa bi sad i ti, ili?

to je bio onaj crni bez abs-a, onaj prije tdm-a  :)
ovog novog s abs-om ne vozi nitko, samo ga tu i tamo operem, malo ispoliram i čekam da neki od susjeda proviri tako da imam kome pričati o mom novom motoru   :ooda:

inače ako smijem dodati, jebeš ti vožnju u kojoj ti zatreba abs  :thumbdown:

Golileo

naravno da me zena natjerala!!
ja radije idem za volan nego u kuhinju!!
:'(

Lavandić

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 26, 2017, 18:16:31
to je bio onaj crni bez abs-a, onaj prije tdm-a  :)
ovog novog s abs-om ne vozi nitko, samo ga tu i tamo operem, malo ispoliram i čekam da neki od susjeda proviri tako da imam kome pričati o mom novom motoru   :ooda:

inače ako smijem dodati, jebeš ti vožnju u kojoj ti zatreba abs  [emoji107]
Meni je do sada samo jednom ABS zatrebao i naravno imao sam ga. Jebi ga super milf je lagano koračao suprotnom stranom nogostupa, guzica a la Lidija, hebi ga, seronja u Polu stane pješaku, umalo sam mu završio u gepeku ili po cesti. ABS je fino odradio svoje i uspio sam nekako stati na centimetar od Pola.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 17:53:46
Morao sam. A što da stavim?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



Kevina Švanca, on je suzukijeva ikona, a suzuki je motor No1 ..... barem na ovom forumu :)

Lavandić

Citat: Golileo  u Rujan 26, 2017, 18:03:00
evo z onog plavog nikad cijenu nisi napisao!
jebes trgovinu gdje nema cijene..... :tongue:
Plavoga u petak kupim. Početkom tjedna ide cijena.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Golileo

a ja te neću nazvat jer imaš ružan glas od kojeg još uvijek imam traume i pitanje je hoću li se ikada oporaviti?!
:tongue:

fatboy

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 18:21:07


Kevina Švanca, on je suzukijeva ikona, a suzuki je motor No1 ..... barem na ovom forumu :)

Bilo bi fora - nama iznad 45 godina...ostali bi ga gledali i pitali se koji je to kuki?  :smijeh:

Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 26, 2017, 18:39:02
Bilo bi fora - nama iznad 45 godina...ostali bi ga gledali i pitali se koji je to kuki?  :smijeh:

Pa to i je poanta svake dobre reklame .... izazvati reakciju i neki interes, onda bi klinci guglali, tražili, pričali, u podsvijesti bi im ostao Lavandin Motoexpert i na kraju bi kupili motor od njega. :smijeh:
Ovako vide Doktora i ništa drugo.

Josip-Sepp

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 18:20:21
Meni je do sada samo jednom ABS zatrebao i naravno imao sam ga. Jebi ga super milf je lagano koračao suprotnom stranom nogostupa, guzica a la Lidija, hebi ga, seronja u Polu stane pješaku, umalo sam mu završio u gepeku ili po cesti. ABS je fino odradio svoje i uspio sam nekako stati na centimetar od Pola.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

je, ali bi puno efektnije bilo da si nagazio na zadnju pa ti guzica pobjegne lijepo pa desno, pa se loviš po cesti
guma cvili, lagano se i zadimilo...........  :)
e, onda bi te i bačićka pogledala, ovako ni ne zna da si živ  ;)

fatboy

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 26, 2017, 18:44:38
je, ali bi puno efektnije bilo da si nagazio na zadnju pa ti guzica pobjegne lijepo pa desno, pa se loviš po cesti
guma cvili, lagano se i zadimilo...........  :)
e, onda bi te i bačićka pogledala, ovako ni ne zna da si živ  ;)

Probao ja to. Zajebano je ako ti je slab tapicirung na sjedalu, guzica ga pojede kad se stisne od straha... :shhh:

agolac

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 26, 2017, 18:16:31
to je bio onaj crni bez abs-a, onaj prije tdm-a  :)
ovog novog s abs-om ne vozi nitko, samo ga tu i tamo operem, malo ispoliram i čekam da neki od susjeda proviri tako da imam kome pričati o mom novom motoru   :ooda:

inače ako smijem dodati, jebeš ti vožnju u kojoj ti zatreba abs  :thumbdown:

Ima tu i puuno istine. Ja sam se DL650 s ABSom puno više znao "zaigrati". E sada bez ABSa puuno više pazim i to je najbitnije. Neću gledat milfače uokolo i kad je kiša ko baba na skuteru. A tako i treba.  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain