K:mali auto za grad

Autor Danijel 23, Listopad 06, 2017, 07:46:52

« natrag - naprijed »

fatboy

Krenimo redom: koje pare?  ;)

I uz svu ljubav prema dieselu, ne bih preporučio jerbo moderni dieseli imaju pun kuki pizdarija koje se u gradu pate i začep/pokvare, a koštaju prilične pare...

UP - dobar izbor, imam nekoliko u svojoj blizini.  :thumbup:

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Listopad 06, 2017, 10:06:49
Up! Ali obavezno s 4 vrata (u modelu s 2 vrata su vrata veća i nije praktično za grad (uparkiraš se, ali napatiš pri izlasku))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Up....bum ga išo probat....ali ovak mi se čini da je Up debelo manji od Twinga! To je ko Polo/ Golf.

Stjepko


Danijel 23

Citat: Stjepko  u Listopad 06, 2017, 10:49:02
Jesi dobio poruku,slike
Jesam jesam....ali žena hoče MALOG!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: Danijel 23  u Listopad 06, 2017, 10:42:36
Up....bum ga išo probat....ali ovak mi se čini da je Up debelo manji od Twinga! To je ko Polo/ Golf.

Iznenadit ćeš se... ;)

tibertov

Citat: Danijel 23  u Listopad 06, 2017, 11:10:30
Jesam jesam....ali žena hoče MALOG!


Pa daj joj onda svoga  :smijeh:

iviccaa

A kako ti znas koliki je njegov??
:-)


tibertov

Citat: iviccaa  u Listopad 06, 2017, 12:06:48
A kako ti znas koliki je njegov??
:-)
Sad bi ti odgovorio, ali bojim se da se ne naljutis [emoji1]

Fantom

I ja imam pitanje za auto jer trebam cross over-a.

Dvoumim se izmedju:

Suzuki 1,4 boostejet active
Hundai IX 35 1,6 GDI premium ISG
Kia Sportage 1,6 GDI active

Suzuki mi nekako najvise nudi za cijenu manji troskovi kupovine, potrosnje, obaveza prema drzavi (putarine) i jako dobro ide sa novim turbo motorom zapremine 1,4 u odnosu na kiu i hyndai koji su malo lijeni na gasu.

Ono sto me najvise interesuje je koliko su pouzdana suzuki auta (mehanika i struja) u onosu na kiu i hyndai s obzirom da suzuki nudi 2 godine garancije dok kia nudi 7 a hyndai 5 godina garancije (150.000 kilometara sve tri marke)

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Listopad 06, 2017, 10:42:36
Up....bum ga išo probat....ali ovak mi se čini da je Up debelo manji od Twinga! To je ko Polo/ Golf.
Ako misliš da unutra nema mjesta, onda se grdno varaš. Ni malička ni ja nismo sitni, a u autu imamo full komotnost...1.0 benzinac i voziti ćete ga duuuuuuuugo

Fantom

Citat: fatboy  u Listopad 06, 2017, 10:34:07
Krenimo redom: koje pare?  ;)

I uz svu ljubav prema dieselu, ne bih preporučio jerbo moderni dieseli imaju pun kuki pizdarija koje se u gradu pate i začep/pokvare, a koštaju prilične pare...
  :thumbup:

To je jedini razlog zbog koga ja se ja u neko dogledno vrijeme vracam na benzinca.

agolac

Citat: Fantom  u Listopad 06, 2017, 13:15:59
I ja imam pitanje za auto jer trebam cross over-a.

Dvoumim se izmedju:

Suzuki 1,4 boostejet active
Hundai IX 35 1,6 GDI premium ISG
Kia Sportage 1,6 GDI active

Suzuki mi nekako najvise nudi za cijenu manji troskovi kupovine, potrosnje, obaveza prema drzavi (putarine) i jako dobro ide sa novim turbo motorom zapremine 1,4 u odnosu na kiu i hyndai koji su malo lijeni na gasu.

Ono sto me najvise interesuje je koliko su pouzdana suzuki auta (mehanika i struja) u onosu na kiu i hyndai s obzirom da suzuki nudi 2 godine garancije dok kia nudi 7 a hyndai 5 godina garancije (150.000 kilometara sve tri marke)

a zašto ne Nissan?

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: Fantom  u Listopad 06, 2017, 13:15:59
I ja imam pitanje za auto jer trebam cross over-a.

Dvoumim se izmedju:

Suzuki 1,4 boostejet active
Hundai IX 35 1,6 GDI premium ISG
Kia Sportage 1,6 GDI active

Suzuki mi nekako najvise nudi za cijenu manji troskovi kupovine, potrosnje, obaveza prema drzavi (putarine) i jako dobro ide sa novim turbo motorom zapremine 1,4 u odnosu na kiu i hyndai koji su malo lijeni na gasu.

Ono sto me najvise interesuje je koliko su pouzdana suzuki auta (mehanika i struja) u onosu na kiu i hyndai s obzirom da suzuki nudi 2 godine garancije dok kia nudi 7 a hyndai 5 godina garancije (150.000 kilometara sve tri marke)

Fantom, s obzirom na troškove kod vas prilikom kupovine, sve se svede na pare. Radio u Suzukiju i radio u Hyundaiu. Hyundai bih se usudio reći da je nešto finiji (napredniji) i veći, ali u skladu s tim vjerojatno i košta. Suzuki je nešto skromniji po tim parametrima, ali isto nema nekih posebnih primjedbi. Ako je to auto koji većinu godine vozi lokalno, onda te zanima samo potrošnja i garancija. Ulazna cijena - to je samo trenutak tvoje slabosti i trgovačke reakcije...  ;)

Suki

Citat: Danijel 23  u Listopad 06, 2017, 10:42:36
Up....bum ga išo probat....ali ovak mi se čini da je Up debelo manji od Twinga! To je ko Polo/ Golf.
...o čem sad ti razmišljaš?!..pa Alfa MiTo i toj to!...neš valjd bit izdajica roda svog :huh: :tongue:...
:moto2:

098 9232180