K:mali auto za grad

Autor Danijel 23, Listopad 06, 2017, 07:46:52

« natrag - naprijed »

Fantom

Citat: agolac  u Listopad 06, 2017, 15:17:36
a zašto ne Nissan?



Probao sam ga sa 1.6 motorom 2015 godiste. Presao 40.000. Izuzetno lijen auto. Ovaj suzuki ide ko mutav. 200 na sa satu sto bi rekao keks.

Fantom

Citat: fatboy  u Listopad 06, 2017, 15:23:01
Fantom, s obzirom na troškove kod vas prilikom kupovine, sve se svede na pare. Radio u Suzukiju i radio u Hyundaiu. Hyundai bih se usudio reći da je nešto finiji (napredniji) i veći, ali u skladu s tim vjerojatno i košta. Suzuki je nešto skromniji po tim parametrima, ali isto nema nekih posebnih primjedbi. Ako je to auto koji većinu godine vozi lokalno, onda te zanima samo potrošnja i garancija. Ulazna cijena - to je samo trenutak tvoje slabosti i trgovačke reakcije...  ;)

Hvala na odgovoru Fat. Interesuju me djecije bolesti ovih modela. Cisto da znam gdje ce me najmanje boliti  :)
Suzuki je stvarno najbolji izbor sto se tice cijene, opreme, potrosnje,zivahnosti motora i prostora. Garancija manje vise neigra ulogu jer bi uzeo auto staro 2-3 godine a ujedno i sam odrzavam auto. Nevjerujem pretjerano servisima.

Osy

Da kupujem sada, odabir po meni bi bio Hyundai Tucson...naravno ova zadnja linija...auto je prelijep....

glažar

Up Cros  1,0 imam  :thumbup:  potorošnja 5.5 -6.5

Danijel 23

Citat: glažar  u Listopad 10, 2017, 11:17:22
Up Cros  1,0 imam    potorošnja 5.5 -6.5
60ks?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


glažar

Mogu ga parkirat tu  :smijeh: kada idem na put ba se ne jebem sa kombijem po gradu  :tongue:

glažar

Citat: Danijel 23  u Listopad 10, 2017, 11:18:17
60ks?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Da ali se vozi odlični i ima mjesta za nas malo jače Prije imao Hyundaj ATOS  i moram reči da u upu ima puno više mjesta ,

Danijel 23

Citat: glažar  u Listopad 10, 2017, 12:05:11
Da ali se vozi odlični i ima mjesta za nas malo jače Prije imao Hyundaj ATOS  i moram reči da u upu ima puno više mjesta ,
Idemo danas pogledat TwiGO v Baotića.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Danijel 23  u Listopad 10, 2017, 12:28:44
Idemo danas pogledat TwiGO v Baotića.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Da pohvalim djelatnice u Baotiću....mislim da je milicajac ljubazniji kad prođem na crvenom za  razliku od godpođi kojima bi trebo ostabit 80 tkn...čak se nije udostojila dat ni katalog, a kamoli da bi napravila kakvu ponudu. Razlog je bio kaj u salonu nema Twinga i tu razgovor završava!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Danijel 23  u Listopad 10, 2017, 17:07:18
Da pohvalim djelatnice u Baotiću....mislim da je milicajac ljubazniji kad prođem na crvenom za  razliku od godpođi kojima bi trebo ostabit 80 tkn...čak se nije udostojila dat ni katalog, a kamoli da bi napravila kakvu ponudu. Razlog je bio kaj u salonu nema Twinga i tu razgovor završava!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Jebiga, kolko para tolko muzike  :smijeh:

Probaj ući u BMW pa će ti ljubit nogice dok keširaš  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 10, 2017, 17:12:51
Jebiga, kolko para tolko muzike  :smijeh:

Probaj ući u BMW pa će ti ljubit nogice dok keširaš  :)
Bio...i nije istina. Inače samo EU afteka.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Danijel 23  u Listopad 10, 2017, 17:25:24
Bio...i nije istina. Inače samo EU afteka.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


EU afteka? A made in Japan ništa? Suzuki, Toyota, Nissan, Honda? Ajoj ... :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Onda fićo kao i tibi? I od braće talijana...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Citat: agolac  u Listopad 10, 2017, 17:30:01
Onda fićo kao i tibi? I od braće talijana...
..ne smije on više u Italiju ni primirisat, kamoli fiću kupit jbg. zmeril se digićima kupnjom golfa  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎